Úvod > Evropský parlament 2004 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Zlín – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 11.06. – 12.06.2004
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Zlín
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Zlín – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
585076 | Biskupice | X |
557102 | Bohuslavice n.Vláří | X |
585092 | Bohuslavice u Zlína | X |
585106 | Bratřejov | X |
585114 | Brumov-Bylnice | X |
538744 | Březnice | X |
585131 | Březová | X |
585149 | Březůvky | X |
585157 | Dešná | X |
585165 | Dobrkovice | X |
585173 | Dolní Lhota | X |
585181 | Doubravy | X |
585190 | Drnovice | X |
585203 | Držková | X |
585211 | Fryšták | X |
585220 | Halenkovice | X |
585238 | Haluzice | X |
585246 | Horní Lhota | X |
585254 | Hostišová | X |
585262 | Hrobice | X |
585271 | Hřivínův Újezd | X |
585289 | Hvozdná | X |
585301 | Jasenná | X |
585319 | Jestřabí | X |
585327 | Kaňovice | X |
587052 | Karlovice | X |
585343 | Kašava | X |
592251 | Kelníky | X |
549436 | Komárov | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Zlín – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
586960 | Křekov | X |
573434 | Lhota | X |
549550 | Lhotsko | X |
549622 | Lípa | X |
586871 | Lipová | X |
585432 | Loučka | X |
585441 | Ludkovice | X |
585459 | Luhačovice | X |
585467 | Lukov | X |
557145 | Lukoveček | X |
585483 | Lutonina | X |
585491 | Machová | X |
585505 | Mysločovice | X |
585513 | Napajedla | X |
585521 | Návojná | X |
585530 | Nedašov | X |
585548 | Nedašova Lhota | X |
585556 | Neubuz | X |
549444 | Oldřichovice | X |
557170 | Ostrata | X |
585599 | Otrokovice | X |
556874 | Petrůvka | X |
534811 | Podhradí | X |
585611 | Podkopná Lhota | X |
549461 | Pohořelice | X |
549533 | Poteč | X |
549401 | Pozlovice | X |
585661 | Provodov | X |
585670 | Racková | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Zlín – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
556980 | Rokytnice | X |
586919 | Rudimov | X |
585726 | Sazovice | X |
585734 | Sehradice | X |
585751 | Slavičín | X |
585769 | Slopné | X |
585777 | Slušovice | X |
585793 | Spytihněv | X |
585807 | Šanov | X |
585815 | Šarovy | X |
585831 | Štítná n.Vláří-Popov | X |
549649 | Tečovice | X |
535184 | Tichov | X |
585858 | Tlumačov | X |
585866 | Trnava | X |
585874 | Ublo | X |
585882 | Újezd | X |
585891 | Valašské Klobouky | X |
585912 | Velký Ořechov | X |
585921 | Veselá | X |
585939 | Vizovice | X |
586994 | Vlachova Lhota | X |
585955 | Vlachovice | X |
585963 | Vlčková | X |
585971 | Všemina | X |
585980 | Vysoké Pole | X |
585998 | Zádveřice-Raková | X |
585068 | Zlín | X |
586013 | Žlutava | X |