Úvod > Evropský parlament 2009 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Kutná Hora – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 05.06. – 06.06.2009
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kutná Hora
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kutná Hora – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
531367 | Adamov | X |
531111 | Bernardov | X |
533971 | Bílé Podolí | X |
530964 | Bludov | X |
533980 | Bohdaneč | X |
530832 | Brambory | X |
531286 | Bratčice | X |
533998 | Církvice | X |
534005 | Čáslav | X |
529524 | Čejkovice | X |
534013 | Černíny | X |
534021 | Červené Janovice | X |
534030 | Čestín | X |
529559 | Dobrovítov | X |
531260 | Dolní Pohleď | X |
531341 | Drobovice | X |
531197 | Hlízov | X |
531430 | Horka I | X |
534056 | Horka II | X |
531359 | Horky | X |
531481 | Horušice | X |
534064 | Hostovlice | X |
531413 | Hraběšín | X |
534081 | Chabeřice | X |
534099 | Chlístovice | X |
534102 | Chotusice | X |
534129 | Kácov | X |
534137 | Kluky | X |
531405 | Kobylnice | X |
551465 | Košice | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kutná Hora – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
534153 | Krchleby | X |
534161 | Křesetice | X |
533955 | Kutná Hora | X |
534170 | Ledečko | X |
534188 | Malešov | X |
534200 | Miskovice | X |
530999 | Močovice | X |
534226 | Nepoměřice | X |
534242 | Nové Dvory | X |
534251 | Okřesaneč | X |
534277 | Onomyšl | X |
530956 | Opatovice I | X |
531278 | Paběnice | X |
534307 | Pertoltice | X |
534315 | Petrovice I | X |
534323 | Petrovice II | X |
528196 | Podveky | X |
534331 | Potěhy | X |
534340 | Rašovice | X |
534358 | Rataje nad Sázavou | X |
526622 | Rohozec | X |
534366 | Řendějov | X |
534374 | Samopše | X |
530859 | Semtěš | X |
531383 | Schořov | X |
534391 | Slavošov | X |
534293 | Soběšín | X |
531065 | Souňov | X |
534412 | Staňkovice | X |
530875 | Starkoč | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kutná Hora – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
531391 | Sudějov | X |
534439 | Suchdol | X |
534196 | Svatý Mikuláš | X |
531421 | Šebestěnice | X |
530930 | Štipoklasy | X |
530981 | Třebešice | X |
530972 | Třebětín | X |
571741 | Třebonín | X |
534480 | Tupadly | X |
534498 | Uhlířské Janovice | X |
534501 | Úmonín | X |
534510 | Úžice | X |
534528 | Vavřinec | X |
534536 | Vidice | X |
534544 | Vinaře | X |
534552 | Vlačice | X |
534561 | Vlastějovice | X |
534579 | Vlkaneč | X |
531014 | Vodranty | X |
534587 | Vrdy | X |
534595 | Záboří nad Labem | X |
534609 | Zbizuby | X |
534617 | Zbraslavice | X |
534625 | Zbýšov | X |
534633 | Zruč nad Sázavou | X |
534641 | Žáky | X |
534650 | Žehušice | X |
534668 | Žleby | X |
- | - | - |
- | - | - |