Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Beroun
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Beroun – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
534421 | Bavoryně | X |
531057 | Beroun | X |
531073 | Běštín | X |
531081 | Broumy | X |
531090 | Březová | X |
531103 | Bubovice | X |
534145 | Bykoš | X |
531120 | Bzová | X |
531138 | Cerhovice | X |
531154 | Drozdov | X |
531162 | Felbabka | X |
531171 | Hlásná Třebaň | X |
531189 | Hořovice | X |
531201 | Hostomice | X |
531219 | Hředle | X |
531227 | Hudlice | X |
531235 | Hvozdec | X |
531243 | Hýskov | X |
531251 | Chaloupky | X |
534455 | Chlustina | X |
534447 | Chodouň | X |
533670 | Chrustenice | X |
531294 | Chyňava | X |
531308 | Jivina | X |
531316 | Karlštejn | X |
531324 | Komárov | X |
531332 | Koněprusy | X |
533793 | Korno | X |
534072 | Kotopeky | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Beroun – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
533203 | Králův Dvůr | X |
531375 | Kublov | X |
533939 | Lážovice | X |
533335 | Lhotka | X |
531448 | Libomyšl | X |
531456 | Liteň | X |
531464 | Loděnice | X |
531472 | Lochovice | X |
534404 | Lužce | X |
533319 | Malá Víska | X |
534218 | Málkov | X |
531529 | Měňany | X |
531537 | Mezouň | X |
531545 | Mořina | X |
533912 | Mořinka | X |
533602 | Nenačovice | X |
534269 | Nesvačily | X |
531588 | Neumětely | X |
531596 | Nižbor | X |
531600 | Nový Jáchymov | X |
531626 | Olešná | X |
531634 | Osek | X |
531642 | Osov | X |
534111 | Otmíče | X |
531669 | Otročiněves | X |
534285 | Podbrdy | X |
531685 | Podluhy | X |
531693 | Praskolesy | X |
531715 | Rpety | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Beroun – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
533963 | Skřipel | X |
531740 | Skuhrov | X |
531758 | Srbsko | X |
531766 | Stašov | X |
531782 | Suchomasty | X |
531791 | Svatá | X |
531804 | Svatý Jan pod Skalou | X |
531812 | Svinaře | X |
531839 | Tetín | X |
531847 | Tlustice | X |
531855 | Tmaň | X |
534463 | Točník | X |
533106 | Trubín | X |
531880 | Trubská | X |
531901 | Újezd | X |
531910 | Velký Chlumec | X |
534234 | Vinařice | X |
534048 | Vižina | X |
531944 | Vráž | X |
531952 | Všeradice | X |
531961 | Vysoký Újezd | X |
531979 | Zadní Třebaň | X |
531995 | Zaječov | X |
532002 | Záluží | X |
532011 | Zdice | X |
532029 | Žebrák | X |
599417 | Železná | X |
- | - | - |
- | - | - |