Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Luká
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 8 | Čáslava Milan | 70 | NK | BEZPP | 59 | 10,03 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Ellner Miroslav Ing. | 26 | KDU-ČSL | BEZPP | 137 | 13,60 | 2 | * |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 8 | Chytil Jaroslav | 33 | NK | BEZPP | 70 | 7,71 | 6 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 8 | Jurásek Aleš | 33 | NK | BEZPP | 156 | 9,42 | 4 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Kovář Josef Ing. | 72 | KDU-ČSL | BEZPP | 120 | 11,91 | 6 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 9 | Kvapil Radomír | 40 | NK | BEZPP | 51 | 8,67 | 8 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 6 | Kvapilová Martina | 37 | NK | BEZPP | 118 | 7,12 | 2 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 1 | Lakomý František | 61 | NK | BEZPP | 255 | 15,39 | 1 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Martínek Jan Mgr. | 35 | KDU-ČSL | BEZPP | 145 | 14,39 | 1 | * |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 4 | Mikulka Jiří | 60 | NK | BEZPP | 40 | 6,80 | 5 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Moťková Ilona | 32 | KDU-ČSL | BEZPP | 120 | 11,91 | 3 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 1 | Múdra Pavla Mgr. | 50 | NK | BEZPP | 148 | 16,31 | 1 | * |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 9 | Müller Miloslav Ing. | 60 | NK | BEZPP | 59 | 6,50 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Mužíková Martina Bc. | 35 | KDU-ČSL | BEZPP | 102 | 10,12 | 5 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 9 | Nagy Alexander | 65 | NK | BEZPP | 167 | 10,08 | 5 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 5 | Nátr Josef | 39 | NK | BEZPP | 84 | 14,28 | 1 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 7 | Nátrová Magda | 34 | NK | BEZPP | 44 | 7,48 | 6 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 4 | Navara Jiří Bc. | 43 | NK | BEZPP | 231 | 13,94 | 2 | * |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 3 | Němec Jaromír | 64 | NK | BEZPP | 212 | 12,80 | 3 | * |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 5 | Pluháček František | 43 | NK | BEZPP | 94 | 10,36 | 3 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Pluháčková Iveta DiS. | 25 | KDU-ČSL | BEZPP | 113 | 11,22 | 2 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 5 | Přecechtěl Ondřej | 23 | NK | BEZPP | 170 | 10,26 | 1 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 6 | Přecechtělová Gabriela | 27 | NK | BEZPP | 78 | 13,26 | 3 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 2 | Sasák Filip | 37 | NK | BEZPP | 82 | 13,94 | 2 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 7 | Slouková Recová Daniela Mgr. | 35 | NK | BEZPP | 105 | 11,57 | 5 | - |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 3 | Šimíčková Marcela | 36 | NK | BEZPP | 55 | 9,35 | 4 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Šišmová Marie Ing. Bc. MBA, DiS. | 46 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 118 | 11,71 | 1 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Šmoldas Michal Ing. | 24 | KDU-ČSL | BEZPP | 69 | 6,85 | 4 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Vogl Ondřej | 61 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 83 | 8,24 | 7 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 2 | Vronka Kristián Ing. | 39 | NK | BEZPP | 115 | 12,67 | 1 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 4 | Vydržel Josef | 52 | NK | BEZPP | 142 | 15,65 | 2 | * |
4 | Sdr. občanů Luké a míst. částí | 1 | Vyroubal Lubomír | 54 | NK | BEZPP | 95 | 16,15 | 1 | * |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 7 | Zapletal Bohumil | 35 | NK | BEZPP | 188 | 11,35 | 3 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 3 | Zapletal Ondřej | 22 | NK | BEZPP | 75 | 8,26 | 2 | - |
2 | PRO VŠESTRANNÝ ROZVOJ OBCE | 6 | Zapletal Zdeněk | 53 | NK | BEZPP | 99 | 10,91 | 4 | - |
3 | Sdružení nezávislých kandidátů | 2 | Zapletalová Lenka | 41 | NK | BEZPP | 159 | 9,60 | 4 | * |