Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-jih
Obec: Spálené Poříčí
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Aišman Josef | 67 | KSČM | KSČM | 100 | 5,71 | 3 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 14 | Baumruk Ladislav | 64 | NK | BEZPP | 158 | 5,05 | 11 | - |
3 | Národní socialisté | 12 | Baumruková Alena | 46 | NÁR.SOC. | BEZPP | 33 | 3,71 | 11 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 3 | Benetka Josef Ing. | 63 | ODS | BEZPP | 152 | 11,48 | 2 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Čapek Josef | 56 | KSČM | BEZPP | 91 | 5,19 | 9 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 2 | Čížek Pavel Ing. | 54 | STAN | STAN | 572 | 8,73 | 2 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 12 | Divišová Hana Mgr. | 31 | STAN | BEZPP | 356 | 5,43 | 5 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 14 | Fiala Josef | 69 | KSČM | BEZPP | 86 | 4,91 | 13 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 2 | Fialová Pavlína Mgr. | 33 | NK | BEZPP | 253 | 8,09 | 3 | * |
3 | Národní socialisté | 8 | Gritz Tomáš | 41 | NÁR.SOC. | BEZPP | 37 | 4,16 | 7 | - |
3 | Národní socialisté | 15 | Hájek Daniel | 20 | NÁR.SOC. | BEZPP | 19 | 2,13 | 14 | - |
3 | Národní socialisté | 13 | Harant Antonín | 40 | NÁR.SOC. | BEZPP | 31 | 3,48 | 12 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Heroutová Taťjana | 67 | KSČM | KSČM | 88 | 5,02 | 5 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 8 | Hodek Milan | 35 | NK | BEZPP | 111 | 5,30 | 6 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 7 | Hofman Jaroslav | 41 | NK | BEZPP | 195 | 6,24 | 4 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 3 | Hofmanová Gabriela Bc. | 42 | NK | BEZPP | 234 | 7,49 | 1 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 3 | Holub Karel | 40 | NK | BEZPP | 155 | 7,40 | 3 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 13 | Horová Martina Mgr. | 27 | NK | BEZPP | 105 | 5,01 | 11 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Houška Jiří Ing. | 69 | KSČM | KSČM | 92 | 5,25 | 8 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 10 | Hubáček Luděk Bc. DiS. | 30 | NK | BEZPP | 139 | 6,63 | 8 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 1 | Chalupný Petr Ing. | 37 | NK | BEZPP | 259 | 12,36 | 2 | * |
3 | Národní socialisté | 1 | Jakubčíková Iva | 49 | NÁR.SOC. | BEZPP | 158 | 17,77 | 1 | - |
3 | Národní socialisté | 14 | Jandová Helena | 31 | NÁR.SOC. | BEZPP | 23 | 2,58 | 13 | - |
3 | Národní socialisté | 9 | Jandová Lucie DiS. | 32 | NÁR.SOC. | BEZPP | 30 | 3,37 | 8 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 4 | Janoušek Jiří Ing. | 55 | NK | BEZPP | 314 | 10,05 | 1 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 1 | Jindřich Jindřich Ing. | 43 | STAN | BEZPP | 641 | 9,78 | 1 | * |
3 | Národní socialisté | 6 | Kalaš Jaroslav | 47 | NÁR.SOC. | BEZPP | 56 | 6,29 | 5 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | Kalaš Jaroslav | 72 | KSČM | BEZPP | 101 | 5,76 | 11 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 15 | Karas Josef | 74 | KSČM | BEZPP | 87 | 4,96 | 14 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Karas Petr | 27 | KSČM | BEZPP | 94 | 5,36 | 6 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 15 | Karlík Petr | 20 | NK | BEZPP | 87 | 4,15 | 13 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 9 | Karlík Václav | 50 | NK | BEZPP | 365 | 5,57 | 2 | - |
3 | Národní socialisté | 3 | Kejhová Přenosilová Zuzana Bc. | 44 | NÁR.SOC. | BEZPP | 61 | 6,86 | 2 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 4 | Kotora Jaroslav | 77 | ODS | BEZPP | 72 | 5,43 | 4 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Kovář Jiří | 63 | KSČM | BEZPP | 95 | 5,42 | 10 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Kovářík Karel | 69 | KSČM | KSČM | 258 | 14,73 | 1 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 5 | Krátká Věra | 61 | ODS | ODS | 159 | 12,00 | 1 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 12 | Krejčí Jan | 33 | NK | BEZPP | 97 | 4,63 | 10 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 2 | Křupka Lukáš DiS. | 36 | NK | BEZPP | 164 | 7,83 | 1 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 6 | Kuneš Antonín | 43 | NK | BEZPP | 177 | 5,66 | 3 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 10 | Kuneš Petr | 47 | NK | BEZPP | 168 | 5,37 | 7 | - |
3 | Národní socialisté | 4 | Kuták Tomáš Ing. | 49 | NÁR.SOC. | BEZPP | 38 | 4,27 | 3 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 9 | Linhartová Štěpánka | 47 | ODS | BEZPP | 78 | 5,89 | 8 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 7 | Louda Jiří DiS. | 32 | NK | BEZPP | 156 | 7,44 | 2 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Masaryk Jaroslav | 44 | KSČM | BEZPP | 92 | 5,25 | 4 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 4 | Novák Vladimír | 36 | NK | BEZPP | 125 | 5,96 | 4 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 5 | Paseková Ivana Mgr. | 55 | STAN | BEZPP | 458 | 6,99 | 5 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 6 | Pelikán Ondřej | 34 | STAN | BEZPP | 437 | 6,67 | 6 | * |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 5 | Plachý Josef | 40 | NK | BEZPP | 224 | 7,17 | 2 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 15 | Přibáňová Dana | 43 | NK | BEZPP | 156 | 4,99 | 12 | - |
3 | Národní socialisté | 11 | Přibyl Jan | 64 | NÁR.SOC. | BEZPP | 55 | 6,18 | 10 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 6 | Rochovská Jaroslava Bc. | 45 | ODS | ODS | 74 | 5,58 | 5 | - |
3 | Národní socialisté | 7 | Roj Jaromír | 52 | NÁR.SOC. | BEZPP | 54 | 6,07 | 6 | - |
3 | Národní socialisté | 10 | Roj Pavel | 22 | NÁR.SOC. | BEZPP | 44 | 4,94 | 9 | - |
3 | Národní socialisté | 5 | Roj Václav | 39 | NÁR.SOC. | BEZPP | 42 | 4,72 | 4 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 15 | Rojová Monika Ing. | 52 | STAN | BEZPP | 398 | 6,07 | 8 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Ruda Josef | 69 | KSČM | KSČM | 103 | 5,88 | 7 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 5 | Rybák Martin | 45 | NK | BEZPP | 93 | 4,44 | 5 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 8 | Rybáková Stanislava Bc. | 33 | ODS | BEZPP | 66 | 4,98 | 7 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 11 | Sedláček Pavel | 71 | ODS | BEZPP | 55 | 4,15 | 10 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 13 | Sedláčková Marcela | 68 | STAN | BEZPP | 340 | 5,19 | 6 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 10 | Sklenářová Veronika Ing. | 36 | NK | BEZPP | 426 | 6,50 | 3 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 4 | Slavík Jaroslav | 37 | STAN | BEZPP | 518 | 7,91 | 4 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 3 | Stach Jiří Ing. | 43 | STAN | BEZPP | 557 | 8,50 | 3 | * |
3 | Národní socialisté | 2 | Stachová Lenka Ing. Ph.D. | 38 | NÁR.SOC. | BEZPP | 208 | 23,39 | 1 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 7 | Stehlíková Zdeňka | 42 | STAN | BEZPP | 379 | 5,78 | 7 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 13 | Strachoňová Jaroslava Mgr. | 64 | ODS | BEZPP | 51 | 3,85 | 12 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 11 | Suchá Pavlína | 36 | NK | BEZPP | 187 | 5,98 | 8 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 9 | Suchá Radka | 43 | NK | BEZPP | 187 | 5,98 | 6 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 14 | Sýkorová Miloslava Mgr. | 66 | ODS | BEZPP | 72 | 5,43 | 13 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 7 | Šefčík Petr | 47 | ODS | BEZPP | 71 | 5,36 | 6 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 2 | Šeffl Jiří Mgr. | 67 | ODS | ODS | 191 | 14,42 | 1 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 15 | Šefflová Eva | 66 | ODS | BEZPP | 42 | 3,17 | 14 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 1 | Šíma Jaroslav Ing. | 58 | NK | BEZPP | 269 | 8,61 | 2 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 10 | Šiman Václav Ing. | 70 | ODS | ODS | 78 | 5,89 | 9 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Šimanová Hana | 50 | KSČM | BEZPP | 224 | 12,79 | 1 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 1 | Šnobl Petr | 38 | ODS | ODS | 106 | 8,00 | 3 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 12 | Šnoblová Hana | 33 | ODS | BEZPP | 57 | 4,30 | 11 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 8 | Šroubek Josef | 33 | NK | BEZPP | 378 | 5,77 | 1 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 6 | Tikalská Soňa Mgr. | 46 | NK | BEZPP | 266 | 12,70 | 1 | * |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 14 | Tupý Miroslav Ing. | 80 | NK | BEZPP | 348 | 5,31 | 7 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Valenta Miroslav | 56 | KSČM | BEZPP | 155 | 8,85 | 2 | - |
6 | Sdruž.STAN, NK SPÁLENOPOŘÍČSKA | 11 | Věšínová Milena | 63 | STAN | BEZPP | 375 | 5,72 | 4 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 8 | Vetrák Vladimír | 39 | NK | BEZPP | 205 | 6,56 | 5 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 14 | Vokáč Jiří Ing. | 43 | NK | BEZPP | 88 | 4,20 | 12 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 11 | Vötter Lukáš Ing. | 32 | NK | BEZPP | 145 | 6,92 | 9 | - |
4 | Nezávislí pro Spálenopoříčsko | 9 | Vötter Pavel | 30 | NK | BEZPP | 104 | 4,96 | 7 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 13 | Vyleta Petr | 48 | NK | BEZPP | 176 | 5,63 | 10 | - |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | Vyskočil Josef Ing. | 76 | KSČM | BEZPP | 85 | 4,85 | 12 | - |
2 | NESTRANÍCI 2018 | 12 | Žmiják Karel | 40 | NK | BEZPP | 221 | 7,07 | 9 | - |