Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Karviná
Obec: Orlová
Kandidátní listina: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Tabulka: Kandidátní listina Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
17 | Baba Štefan | 55 | SPOZ | SPOZ | personalista | Orlová-Lutyně | 281 | 2,75 | 16 | - |
12 | Funioková Marie Mgr. | 64 | SPOZ | BEZPP | učitelka | Orlová-Poruba | 354 | 3,47 | 11 | - |
14 | Hermanová Květoslava | 54 | SPOZ | SPOZ | poštovní úřednice | Orlová-Lutyně | 345 | 3,38 | 13 | - |
6 | Chwajol Bohuslav doc. MUDr. CSc. | 74 | SPOZ | BEZPP | lékař | Orlová-Lutyně | 574 | 5,63 | 1 | * |
31 | Kaduch Ondřej | 39 | SPOZ | BEZPP | valcíř kovů | Orlová-Lutyně | 273 | 2,67 | 30 | - |
4 | Krčmář Michal Bc. | 45 | SPOZ | BEZPP | vedoucí provozu | Orlová-Poruba | 344 | 3,37 | 6 | - |
24 | Krčmářová Markéta | 44 | SPOZ | SPOZ | vedoucí provozovny | Orlová-Poruba | 288 | 2,82 | 23 | - |
9 | Křižánek Lukáš | 33 | SPOZ | SPOZ | zámečník | Orlová-Poruba | 333 | 3,26 | 8 | - |
16 | Kuznitiusová Gabriela | 41 | SPOZ | SPOZ | podnikatelka | Orlová-Poruba | 302 | 2,96 | 15 | - |
30 | Lembacher Jiří | 44 | SPOZ | BEZPP | operátor výroby | Orlová-Lutyně | 271 | 2,65 | 29 | - |
25 | Mazur František | 78 | SPOZ | SPOZ | penzista | Orlová-Poruba | 273 | 2,67 | 24 | - |
1 | Miczka Tomáš | 52 | SPOZ | SPOZ | krajský zastupitel | Orlová-Poruba | 456 | 4,47 | 2 | - |
5 | Moldřik David | 48 | SPOZ | BEZPP | horník | Orlová-Poruba | 369 | 3,61 | 4 | - |
22 | Molinek Čestmír | 70 | SPOZ | SPOZ | penzista | Orlová-Poruba | 284 | 2,78 | 21 | - |
11 | Motyková Marie | 39 | SPOZ | SPOZ | asistentka pro zdravotně postižené | Orlová-Lutyně | 333 | 3,26 | 10 | - |
13 | Neuvirt Ladislav | 35 | SPOZ | SPOZ | živnostník | Orlová-Lutyně | 296 | 2,90 | 12 | - |
8 | Sciglová Yvetta | 57 | SPOZ | BEZPP | ošetřovatelka traumatologie | Orlová-Lutyně | 357 | 3,50 | 7 | - |
28 | Stachová Barbora | 32 | SPOZ | SPOZ | provozní | Orlová-Lutyně | 267 | 2,61 | 27 | - |
3 | Svoboda Vladimír dr. h. c. | 60 | SPOZ | SPOZ | asistent advokátní kanceláře | Orlová-Poruba | 329 | 3,22 | 5 | - |
20 | Šostoková Anna | 69 | SPOZ | BEZPP | penzistka | Orlová-Lutyně | 282 | 2,76 | 19 | - |
27 | Takács Petr | 53 | SPOZ | SPOZ | stavební zámečník | Orlová-Město | 274 | 2,68 | 26 | - |
23 | Toman Radim | 41 | SPOZ | SPOZ | automechanik | Orlová-Lutyně | 284 | 2,78 | 22 | - |
2 | Trna Ivan MUDr. | 73 | SPOZ | BEZPP | lékař | Orlová-Poruba | 477 | 4,67 | 1 | - |
18 | Uherek David | 36 | SPOZ | SPOZ | svářeč | Orlová-Poruba | 306 | 3,00 | 17 | - |
15 | Vavříček Petr | 43 | SPOZ | SPOZ | logistik výrobní linky | Orlová-Lutyně | 311 | 3,05 | 14 | - |
29 | Vítek Michal | 40 | SPOZ | BEZPP | automechanik | Orlová-Lutyně | 275 | 2,69 | 28 | - |
21 | Walaszczyk Vít | 45 | SPOZ | SPOZ | automechanik | Orlová-Poruba | 296 | 2,90 | 20 | - |
7 | Wodecká Helena MUDr. | 36 | SPOZ | BEZPP | dětská lékařka | Orlová-Poruba | 450 | 4,41 | 3 | - |
10 | Wodecki René Mgr. | 42 | SPOZ | BEZPP | pedagog | Orlová-Poruba | 350 | 3,43 | 9 | - |
19 | Ziembinská Martina | 48 | SPOZ | SPOZ | vedoucí prodejny | Orlová-Lutyně | 288 | 2,82 | 18 | - |
26 | Ziembinski Lubomír | 52 | SPOZ | SPOZ | živnostník | Orlová-Lutyně | 273 | 2,67 | 25 | - |
Celkem zobrazeno kandidátů: 31
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2018/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:34:14 |