Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo městské části nebo městského obvodu
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Stará Bělá
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 5 | Adámek Ladislav | 55 | LEČO | BEZPP | 131 | 7,09 | 4 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 9 | Balušek Pavel | 40 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 319 | 5,67 | 5 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 11 | Brillant Pavel | 61 | NK | BEZPP | 690 | 6,43 | 3 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Brillant Stanislav | 68 | KSČM | KSČM | 179 | 7,09 | 5 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 3 | Dlouhý Ladislav | 70 | ODS | ODS | 232 | 8,77 | 1 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Dlouhý Zdeněk Ing. | 66 | KSČM | KSČM | 212 | 8,39 | 1 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 3 | Ďurďa Pavel Ing. | 54 | LEČO | BEZPP | 121 | 6,55 | 2 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 9 | Ďurďová Denisa Bc. | 25 | LEČO | BEZPP | 118 | 6,38 | 8 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 9 | Endryáš Radim | 52 | NK | BEZPP | 707 | 6,59 | 1 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Fabianová Alena Ing. | 62 | KSČM | KSČM | 156 | 6,18 | 4 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 15 | Fák Vladislav RSDr. | 79 | KSČM | KSČM | 129 | 5,11 | 14 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 3 | Folta Milan | 64 | NK | BEZPP | 804 | 7,50 | 3 | * |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 11 | Folta Pavel Ing. | 64 | NK | BEZPP | 367 | 6,52 | 7 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 7 | Folta Petr | 53 | LEČO | BEZPP | 133 | 7,20 | 6 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 4 | Galajda Marek Ing. | 28 | LEČO | BEZPP | 134 | 7,25 | 3 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 6 | Gelnar Martin Ing. | 34 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 335 | 5,95 | 2 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 4 | Grygar Tomáš Ing. | 53 | NK | BEZPP | 766 | 7,14 | 4 | * |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 14 | Herman Petr | 53 | NK | BEZPP | 601 | 5,60 | 6 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | Heřmanská Alexandra Mgr. | 29 | KSČM | BEZPP | 146 | 5,78 | 12 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 8 | Horečková Pavla Ing. | 53 | ODS | BEZPP | 184 | 6,95 | 7 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 2 | Hořínek Michal Mgr. | 41 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 456 | 8,10 | 2 | * |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 10 | Hořínková Martina Mgr. | 42 | NK | BEZPP | 691 | 6,44 | 2 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 13 | Ješonka Roman Bc. | 53 | LEČO | BEZPP | 107 | 5,79 | 12 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 7 | Jurišicová Markéta Mgr. | 41 | NK | BEZPP | 383 | 6,80 | 3 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Kaděra František | 72 | KSČM | KSČM | 245 | 9,70 | 1 | * |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 12 | Kavka Stanislav | 55 | NK | BEZPP | 678 | 6,32 | 4 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 9 | Klečková Jana | 47 | ODS | BEZPP | 152 | 5,74 | 8 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 14 | Kokeš Martin | 35 | ODS | BEZPP | 160 | 6,04 | 13 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 2 | Kokeš Stanislav | 60 | ODS | ODS | 292 | 11,03 | 1 | * |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 8 | Kokeš Václav | 52 | NK | BEZPP | 406 | 7,21 | 4 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 5 | Kokešová Hana Mgr. | 48 | NK | BEZPP | 766 | 7,14 | 5 | * |
3 | Občanská demokratická strana | 15 | Konečná Lucie Ing. | 31 | ODS | BEZPP | 130 | 4,91 | 14 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 7 | Konečná Marcela | 56 | ODS | ODS | 151 | 5,70 | 6 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 10 | Krajča Miroslav | 27 | NK | BEZPP | 363 | 6,45 | 6 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 1 | Krejčíček Mojmír RNDr. | 57 | NK | BEZPP | 846 | 7,89 | 1 | * |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 2 | Kubajura Radim | 48 | LEČO | BEZPP | 130 | 7,03 | 1 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 13 | Kudělka Petr Mgr. | 39 | NK | BEZPP | 333 | 5,92 | 9 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 4 | Kutáč Petr doc. PhDr. Ph.D. | 46 | ODS | ODS | 209 | 7,90 | 2 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 5 | Kutáčová Soňa MUDr. | 42 | NK | BEZPP | 387 | 6,88 | 1 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Lyčka Drahomír | 71 | KSČM | KSČM | 201 | 7,96 | 2 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Maier Josef | 75 | KSČM | BEZPP | 163 | 6,45 | 7 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | Mašková Alena | 53 | KSČM | KSČM | 152 | 6,02 | 11 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Matěj Zdeněk | 71 | KSČM | KSČM | 157 | 6,22 | 8 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 7 | Matlášek René Mgr. | 49 | NK | BEZPP | 685 | 6,39 | 7 | * |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 14 | Michalík Martin | 55 | LEČO | BEZPP | 111 | 6,00 | 13 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 13 | Mončková Jana Mgr. | 32 | NK | BEZPP | 627 | 5,85 | 5 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 6 | Morysová Iveta Mgr. et Mgr. | 29 | NK | BEZPP | 664 | 6,19 | 6 | * |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 10 | Motal Marian | 44 | LEČO | BEZPP | 113 | 6,11 | 9 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 11 | Mrkva Michal | 30 | LEČO | BEZPP | 113 | 6,11 | 10 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 1 | Mrkvica David Dr. Ing. | 48 | ODS | ODS | 181 | 6,84 | 3 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 12 | Mutina Radim | 44 | LEČO | BEZPP | 124 | 6,71 | 11 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 1 | Nováčková Markéta DiS. | 39 | NK | BEZPP | 422 | 7,50 | 3 | * |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 15 | Novák Martin Bc. | 40 | NK | BEZPP | 653 | 6,09 | 7 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 1 | Poláček Michal MUDr. MBA | 56 | LEČO | BEZPP | 162 | 8,77 | 1 | * |
3 | Občanská demokratická strana | 10 | Polcer David | 48 | ODS | BEZPP | 167 | 6,31 | 9 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Prokop Vratislav | 62 | KSČM | KSČM | 170 | 6,73 | 9 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Rakus Jiří | 26 | KSČM | BEZPP | 155 | 6,14 | 3 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 3 | Richterová Ivana | 58 | NK | BEZPP | 491 | 8,72 | 1 | * |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 15 | Ružbašan Jakub Ing. | 28 | LEČO | BEZPP | 109 | 5,90 | 14 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 5 | Rydrych Pavel | 49 | ODS | BEZPP | 178 | 6,72 | 4 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 14 | Slatinský Svatopluk | 65 | KSČM | KSČM | 152 | 6,02 | 13 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 4 | Stuchlý Pavel Mgr. | 42 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 382 | 6,79 | 4 | * |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 12 | Stuchlý Václav | 41 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 318 | 5,65 | 8 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 15 | Sýkora Jaroslav Ing. | 29 | NK | BEZPP | 342 | 6,08 | 11 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 12 | Šeděnka Jaroslav | 63 | ODS | BEZPP | 151 | 5,70 | 11 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Šindel Radim Ing. | 39 | KSČM | KSČM | 167 | 6,61 | 6 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 8 | Šplíchal Dalibor Ing. | 56 | LEČO | BEZPP | 117 | 6,33 | 7 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Šrámek Vladimír | 66 | KSČM | KSČM | 140 | 5,54 | 10 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 6 | Toma Jiří | 50 | ODS | BEZPP | 180 | 6,80 | 5 | - |
2 | KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 14 | Tomášek Jiří | 36 | NK | BEZPP | 321 | 5,70 | 10 | - |
3 | Občanská demokratická strana | 11 | Uchaľ Zdenek Ing. | 57 | ODS | BEZPP | 142 | 5,36 | 10 | - |
1 | LEČO - LEPŠÍ A ČISTÁ OSTRAVA | 6 | Vávrová Martina Ing. | 34 | LEČO | BEZPP | 124 | 6,71 | 5 | - |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 2 | Zezulka Petr Mgr. | 40 | NK | BEZPP | 807 | 7,53 | 2 | * |
5 | SNK Stará Bělá 2018 | 8 | Zezulková Svatava | 53 | NK | BEZPP | 730 | 6,81 | 8 | * |
3 | Občanská demokratická strana | 13 | Žmolík Christian Ing. | 45 | ODS | BEZPP | 136 | 5,14 | 12 | - |
Celkem zobrazeno kandidátů: 75
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2018/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:24:26 |