Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Louny
Obec: Jimlín
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | TJ Sokol Zeměchy | 9 | Babor Jaroslav | 41 | NK | BEZPP | 26 | 6,56 | 8 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 3 | Baborová Jana | 34 | NK | BEZPP | 148 | 10,91 | 3 | * |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 1 | Bakosová Ilona Bc. DiS. | 37 | NK | BEZPP | 72 | 18,18 | 1 | * |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 2 | Brabec Vladimír | 43 | NK | BEZPP | 183 | 13,49 | 1 | * |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 3 | Černaj Jaroslav Ing. | 43 | NK | BEZPP | 56 | 14,14 | 1 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 4 | Červíček Václav | 37 | NK | BEZPP | 152 | 11,20 | 1 | - |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 5 | Grund Jan | 37 | NK | BEZPP | 186 | 10,42 | 5 | * |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 6 | Heringová Jana | 58 | NK | BEZPP | 36 | 9,09 | 7 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 8 | Ingriš Jan | 31 | NK | BEZPP | 144 | 10,61 | 5 | - |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 8 | Janich Jaroslav | 38 | NK | BEZPP | 178 | 9,97 | 3 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 9 | Karas Pavel | 54 | NK | BEZPP | 139 | 10,25 | 6 | - |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 3 | Krejčík Jaroslav | 46 | NK | BEZPP | 209 | 11,70 | 4 | * |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 4 | Krtička Jan Mgr. | 38 | NK | BEZPP | 219 | 12,26 | 2 | * |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 7 | Líšťanská Marie | 53 | NK | BEZPP | 171 | 9,57 | 2 | - |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 9 | Malík Václav | 46 | NK | BEZPP | 184 | 10,30 | 4 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 1 | Mikovcová Jana Ing. | 57 | NK | BEZPP | 172 | 12,68 | 2 | * |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 2 | Orinčáková Kateřina Ing. | 37 | NK | BEZPP | 208 | 11,65 | 3 | * |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 5 | Staněk Jan | 48 | NK | BEZPP | 144 | 10,61 | 2 | - |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 1 | Svoboda Vladimír Ing. | 58 | NK | BEZPP | 237 | 13,27 | 1 | * |
3 | SOUSEDÉ 2018 | 6 | Šilínková Gabriela Ing. | 48 | NK | BEZPP | 193 | 10,81 | 1 | - |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 5 | Tesaříková Dana | 45 | NK | BEZPP | 30 | 7,57 | 6 | - |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 4 | Tomáš Antonín | 46 | NK | BEZPP | 26 | 6,56 | 5 | - |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 7 | Tomáš Stanislav | 43 | NK | ČSSD | 51 | 12,87 | 2 | - |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 8 | Trubač Miroslav | 71 | NK | BEZPP | 51 | 12,87 | 3 | - |
1 | TJ Sokol Zeměchy | 2 | Valeš Martin | 38 | NK | BEZPP | 48 | 12,12 | 4 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 6 | Valeš Michal | 35 | NK | BEZPP | 128 | 9,43 | 3 | - |
2 | Za rozvoj Jimlína a Zeměch | 7 | Vohánka Jan | 30 | NK | BEZPP | 146 | 10,76 | 4 | - |