Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Pňovice
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Ambrozek Michal | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | 41 | 5,86 | 3 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 2 | Čunderle Luboš | 50 | ČSSD | ČSSD | 140 | 12,03 | 1 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 6 | Filipová Jana | 45 | NK | BEZPP | 217 | 10,44 | 1 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 9 | Hlaváč Jakub | 28 | ČSSD | BEZPP | 96 | 8,25 | 6 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 1 | Holínková Jana | 48 | ČSSD | BEZPP | 144 | 12,38 | 3 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Chabičovská Jana | 60 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 100 | 14,30 | 1 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 8 | Chabičovský František | 64 | NK | BEZPP | 193 | 9,29 | 3 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Jureček Jiří Bc. | 45 | KDU-ČSL | BEZPP | 90 | 12,87 | 2 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 5 | Koutná Hana | 56 | ČSSD | BEZPP | 130 | 11,17 | 2 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 7 | Krůpa Pavel | 32 | NK | BEZPP | 186 | 8,95 | 2 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 2 | Maceják Marek | 48 | NK | BEZPP | 269 | 12,95 | 2 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Magdziak Jiří | 37 | KDU-ČSL | BEZPP | 19 | 2,71 | 5 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Meixner Jiří | 41 | KDU-ČSL | BEZPP | 30 | 4,29 | 6 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Nádvorník Luděk Ing. | 56 | ČSSD | BEZPP | 148 | 12,72 | 2 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Němec Vojtěch | 24 | KDU-ČSL | BEZPP | 77 | 11,01 | 4 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 5 | Oslanec Martin | 42 | NK | BEZPP | 193 | 9,29 | 5 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Pilíková Jindřiška | 73 | KDU-ČSL | BEZPP | 56 | 8,01 | 8 | - |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 8 | Podhora František | 42 | ČSSD | BEZPP | 116 | 9,97 | 5 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Ruprecht Jiří Ing. | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | 228 | 32,61 | 1 | * |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 6 | Studená Věra | 57 | ČSSD | BEZPP | 87 | 7,48 | 3 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Šišmová Ivana | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | 58 | 8,29 | 7 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 4 | Štábl Jakub Ing. | 28 | NK | BEZPP | 248 | 11,94 | 4 | * |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 1 | Štábl Radovan | 49 | NK | BEZPP | 362 | 17,42 | 1 | * |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 9 | Štáblová Taťána Bc. | 22 | NK | BEZPP | 190 | 9,14 | 4 | - |
1 | Pňovice 2014, 2018 | 3 | Tégl Roman | 48 | NK | BEZPP | 219 | 10,54 | 3 | * |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 3 | Vrba Jan | 47 | ČSSD | BEZPP | 205 | 17,62 | 1 | * |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 7 | Zavadilová Ludmila Mgr. | 68 | ČSSD | BEZPP | 97 | 8,34 | 4 | - |