Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Horní Lhota
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Občanská demokratická strana | 5 | Agel Petr | 54 | ODS | ODS | 99 | 10,22 | 2 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 3 | Agelová Eva | 75 | ODS | ODS | 70 | 7,23 | 3 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 1 | Agelová Liběna Ing. | 47 | ODS | ODS | 122 | 12,60 | 1 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Bartůněk Stanislav | 67 | KDU-ČSL | BEZPP | 147 | 7,18 | 3 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Berger Jaroslav Ing. | 60 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 222 | 10,85 | 1 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Blažej Jan | 69 | KSČM | BEZPP | 66 | 6,68 | 2 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Dedek Zdeněk | 52 | KSČM | BEZPP | 142 | 14,38 | 1 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Ertinger Ladislav Mgr. | 53 | KDU-ČSL | BEZPP | 167 | 8,16 | 6 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 2 | Havelková Hana | 69 | ODS | ODS | 122 | 12,60 | 2 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Hrbáč Daniel Bc. | 41 | KDU-ČSL | BEZPP | 193 | 9,43 | 1 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 11 | Hrbáč Miroslav | 49 | ODS | BEZPP | 101 | 10,43 | 1 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Hrbáčová Dagmar | 60 | KSČM | BEZPP | 74 | 7,49 | 5 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Kanioková Oldřiška | 65 | KSČM | BEZPP | 44 | 4,45 | 6 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 10 | Kovalská Andrea | 47 | ODS | BEZPP | 59 | 6,09 | 9 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 11 | Mach Ján MVDr. | 46 | KDU-ČSL | BEZPP | 196 | 9,58 | 5 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Majling Marcel | 36 | KDU-ČSL | BEZPP | 196 | 9,58 | 2 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Maňas Jaroslav | 33 | KSČM | KSČM | 75 | 7,59 | 3 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Maňasová Lucie Bc. | 30 | KSČM | KSČM | 130 | 13,17 | 3 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 4 | Maráček Jiří | 63 | ODS | ODS | 74 | 7,64 | 4 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Parýzek Vladimír | 64 | KDU-ČSL | BEZPP | 169 | 8,26 | 5 | * |
1 | Občanská demokratická strana | 7 | Pavlasová Markéta | 33 | ODS | BEZPP | 81 | 8,36 | 6 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Petruška Pavel | 64 | KSČM | KSČM | 141 | 14,28 | 2 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Petruška Pavel | 34 | KSČM | KSČM | 93 | 9,42 | 8 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 10 | Plotica Michael Ing. | 40 | KDU-ČSL | BEZPP | 187 | 9,14 | 4 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Somerlík Miroslav | 53 | KSČM | BEZPP | 52 | 5,26 | 4 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 8 | Stolaříková Renáta | 45 | ODS | BEZPP | 90 | 9,29 | 7 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 6 | Široký Petr | 62 | ODS | BEZPP | 79 | 8,16 | 5 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Tešnar Pavel | 52 | KDU-ČSL | BEZPP | 193 | 9,43 | 4 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Turková Romana Ing. | 27 | KSČM | BEZPP | 96 | 9,72 | 1 | - |
1 | Občanská demokratická strana | 9 | Václavíková Naděžda | 64 | ODS | BEZPP | 71 | 7,33 | 8 | - |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Vavrečka Jaromír | 63 | KDU-ČSL | BEZPP | 168 | 8,21 | 3 | * |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Výtisková Ilona | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | 207 | 10,12 | 2 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Židek Adam | 35 | KSČM | BEZPP | 74 | 7,49 | 7 | - |