Hledáme konzulární asistenty | Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru

Hledáme konzulární asistenty

16.02.2024 / 03:52 | Aktualizováno: 20.02.2024 / 07:17

Velvyslanectví České republiky v Mongolsku hledá asistenta do Konzulárního oddělení v Ulánbátaru.

Vybraný uchazeč s bydlištěm v Mongolsku bude pracovat ve stabilním prostředí, v přátelském kolektivu a s možností pravidelného navyšování mzdy.

Náplň práce:

  • Povinnosti asistenta konzulárního úseku
  • Zpracování a administrativa dokumentů
  • Tlumočení a písemné překlady
  • Komunikace s žadateli o víza

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici vítána
  • Pečlivost při zpracování svěřených úkolů a spolehlivost
  • Komunikativní schopnost anglického jazyka v psané i mluvené formě, znalost českého jazyka výhodou
  • Schopnost efektivního organizování času
  • Dobrá komunikativní schopnost při telefonování, korespondenci a osobních setkáních
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Uživatelská znalost práce na PC, Microsoft Office programů
  • Bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Způsobilost k pracovní pozici doložená zdravotní prohlídkou

V případě zájmu velvyslanectví na ulaanbaatar@mzv.gov.cz do 1. března 2024 zašlete:

  • Strukturovaný životopis ve formě EUROPASS v angličtině nebo češtině
  • Motivační dopis v angličtině nebo češtině
  • Výpis z Rejstříku trestů k doložení bezúhonnosti
  • Jakékoliv další fdokumenty dosvědčující vaše vzdělání a jazykové znalosti.

Při podání vaší žádosti uvádějte v předmětu emailu: JOB AT CZECH CONSULATE.

Zdroj datwww.mzv.cz
Originálmzv.cz/ulaanbaatar/cz/o_velvyslanectvi/vseobecna_informace/vyberove_rizeni_na_pozici_konzularniho_2....

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Prague stock exchange

Ochrana dat