Úvod > Evropský parlament 2004 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Kolín – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 11.06. – 12.06.2004
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kolín – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
533173 | Barchovice | X |
533181 | Bečváry | X |
533190 | Bělušice | X |
533211 | Břežany I | X |
533220 | Břežany II | X |
533238 | Býchory | X |
533246 | Cerhenice | X |
599476 | Církvice | X |
533254 | Černé Voděrady | X |
533262 | Červené Pečky | X |
533271 | Český Brod | X |
533289 | Dobřichov | X |
533297 | Dolní Chvatliny | X |
513181 | Dománovice | X |
533301 | Doubravčice | X |
564681 | Drahobudice | X |
599450 | Grunta | X |
533327 | Horní Kruty | X |
564800 | Hradešín | X |
533343 | Chotutice | X |
533351 | Chrášťany | X |
533360 | Jestřabí Lhota | X |
533378 | Jevany | X |
513415 | Kbel | X |
571687 | Klášterní Skalice | X |
533386 | Klučov | X |
533165 | Kolín | X |
533394 | Konárovice | X |
564761 | Konojedy | X |
533408 | Kořenice | X |
533416 | Kostelec nad Č.Lesy | X |
533424 | Kouřim | X |
533432 | Kozojedy | X |
533441 | Krakovany | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kolín – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
533459 | Krupá | X |
599484 | Krychnov | X |
533467 | Křečhoř | X |
571717 | Kšely | X |
533475 | Libenice | X |
533483 | Libodřice | X |
513270 | Lipec | X |
533505 | Lošany | X |
533513 | Malotice | X |
564702 | Masojedy | X |
513288 | Mrzky | X |
533521 | Nebovidy | X |
571636 | Němčice | X |
533530 | Nová Ves I | X |
533548 | Nučice | X |
533556 | Ohaře | X |
533564 | Oleška | X |
571679 | Oplany | X |
533572 | Ovčáry | X |
513423 | Pašinka | X |
537641 | Pečky | X |
533581 | Plaňany | X |
533599 | Polepy | X |
513237 | Polní Chrčice | X |
513148 | Polní Voděrady | X |
537705 | Poříčany | X |
564788 | Prusice | X |
513369 | Přehvozdí | X |
513393 | Přistoupim | X |
533611 | Přišimasy | X |
533629 | Radim | X |
533637 | Radovesnice I | X |
533645 | Radovesnice II | X |
533653 | Ratboř | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Kolín – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
537748 | Ratenice | X |
533661 | Rostoklaty | X |
533696 | Skvrňov | X |
533700 | Starý Kolín | X |
533718 | Stříbrná Skalice | X |
533726 | Svojšice | X |
571644 | Štíhlice | X |
533734 | Tismice | X |
533742 | Toušice | X |
533751 | Třebovle | X |
533769 | Tři Dvory | X |
533777 | Tuchoraz | X |
533785 | Tuklaty | X |
533807 | Týnec nad Labem | X |
533815 | Uhlířská Lhota | X |
533823 | Veletov | X |
533831 | Velim | X |
533840 | Velký Osek | X |
533858 | Veltruby | X |
533866 | Vitice | X |
533874 | Vlkančice | X |
533882 | Volárna | X |
564826 | Vrátkov | X |
533891 | Vrbčany | X |
537977 | Vrbová Lhota | X |
564796 | Výžerky | X |
533904 | Vyžlovka | X |
513202 | Zalešany | X |
533921 | Zásmuky | X |
513261 | Žabonosy | X |
513164 | Ždánice | X |
533947 | Žiželice | X |
- | - | - |
- | - | - |