Úvod > Evropský parlament 2004 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Příbram – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 11.06. – 12.06.2004
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Příbram – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
529672 | Bezděkov p.Třemšínem | X |
564559 | Bohostice | X |
539953 | Bohutín | X |
539970 | Borotice | X |
539988 | Bratkovice | X |
539996 | Brdy | X |
540013 | Březnice | X |
540021 | Buková u Příbramě | X |
564664 | Bukovany | X |
564419 | Cetyně | X |
540072 | Čenkov | X |
540081 | Čím | X |
540099 | Daleké Dušníky | X |
513504 | Dlouhá Lhota | X |
540111 | Dobříš | X |
540129 | Dolní Hbity | X |
599298 | Drahenice | X |
540145 | Drahlín | X |
540153 | Drásov | X |
540170 | Drevníky | X |
540188 | Drhovy | X |
598381 | Dubenec | X |
540218 | Dublovice | X |
564508 | Dubno | X |
598402 | Háje | X |
540242 | Hluboš | X |
564605 | Hlubyně | X |
564257 | Horčápsko | X |
540285 | Hřiměždice | X |
513580 | Hudčice | X |
540315 | Hvožďany | X |
540323 | Chotilsko | X |
564249 | Chrást | X |
540358 | Chraštice | X |
540374 | Jablonná | X |
540391 | Jesenice | X |
540404 | Jince | X |
540439 | Kamýk nad Vltavou | X |
540447 | Klučenice | X |
598461 | Kňovice | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Příbram – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
599204 | Korkyně | X |
540498 | Kosova Hora | X |
513555 | Kotenčice | X |
529681 | Koupě | X |
540536 | Kozárovice | X |
540552 | Krásná Hora n.Vlt. | X |
540579 | Křepenice | X |
540587 | Křešín | X |
540625 | Láz | X |
564346 | Lazsko | X |
513521 | Lešetice | X |
598411 | Lhota u Příbramě | X |
540714 | Malá Hraštice | X |
540749 | Milešov | X |
540757 | Milín | X |
599751 | Modřovice | X |
540781 | Mokrovraty | X |
540790 | Nalžovice | X |
564478 | Narysov | X |
540811 | Nečín | X |
540820 | Nedrahovice | X |
540846 | Nechvalice | X |
564524 | Nepomuk | X |
564222 | Nestrašovice | X |
540889 | Nová Ves pod Pleší | X |
540897 | Nové Dvory | X |
540901 | Nový Knín | X |
513571 | Občov | X |
540935 | Obecnice | X |
540943 | Obory | X |
540951 | Obořiště | X |
540960 | Ohrazenice | X |
598470 | Osečany | X |
598372 | Ostrov | X |
541010 | Ouběnice | X |
541028 | Pečice | X |
541044 | Petrovice | X |
541052 | Pičín | X |
564214 | Počaply | X |
541087 | Počepice | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Příbram – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
564486 | Podlesí | X |
541133 | Prosenická Lhota | X |
539911 | Příbram | X |
513547 | Příčovy | X |
564389 | Radětice | X |
598488 | Radíč | X |
541206 | Rosovice | X |
541231 | Rožmitál p.Třemšínem | X |
541257 | Rybníky | X |
541273 | Sádek | X |
541281 | Sedlčany | X |
564630 | Sedlice | X |
541311 | Smolotely | X |
541320 | Solenice | X |
541338 | Stará Huť | X |
564583 | Starosedlský Hrádek | X |
541371 | Suchodol | X |
541389 | Svaté Pole | X |
541397 | Svatý Jan | X |
564273 | Svojšice | X |
541419 | Štětkovice | X |
529664 | Těchařovice | X |
541427 | Tochovice | X |
598429 | Trhové Dušníky | X |
541451 | Třebsko | X |
598330 | Tušovice | X |
513539 | Velká Lečice | X |
541508 | Věšín | X |
541516 | Višňová | X |
541524 | Volenice | X |
541541 | Voznice | X |
564362 | Vrančice | X |
541567 | Vranovice | X |
598437 | Vševily | X |
541583 | Vysoká u Příbramě | X |
541591 | Vysoký Chlumec | X |
541613 | Zalužany | X |
564320 | Zbenice | X |
513512 | Zduchovice | X |
564338 | Županovice | X |