Úvod > Evropský parlament 2004 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Jindřichův Hradec – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 11.06. – 12.06.2004
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Jindřichův Hradec
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Jindřichův Hradec – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
562726 | Báňovice | X |
562548 | Bednárec | X |
561053 | Bednáreček | X |
561711 | Blažejov | X |
562742 | Bořetín | X |
507733 | Březina | X |
546020 | Budeč | X |
546038 | Budíškovice | X |
509191 | Cep | X |
546054 | Cizkrajov | X |
509116 | Červený Hrádek | X |
546089 | České Velenice | X |
546097 | Český Rudolec | X |
546101 | Číměř | X |
561703 | Člunek | X |
546127 | Dačice | X |
546143 | Dešná | X |
546151 | Deštná | X |
529753 | Dívčí Kopy | X |
562416 | Dobrohošť | X |
562467 | Dolní Pěna | X |
562602 | Dolní Žďár | X |
562840 | Domanín | X |
507610 | Doňov | X |
560987 | Drunče | X |
562815 | Dunajovice | X |
509141 | Dvory nad Lužnicí | X |
562637 | Frahelž | X |
562696 | Hadravova Rosička | X |
562807 | Halámky | X |
562386 | Hamr | X |
546291 | Hatín | X |
546305 | Heřmaneč | X |
598658 | Horní Meziříčko | X |
562785 | Horní Němčice | X |
546364 | Horní Pěna | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Jindřichův Hradec – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
546381 | Horní Radouň | X |
561061 | Horní Skrýchov | X |
562319 | Horní Slatina | X |
546402 | Hospříz | X |
562831 | Hrachoviště | X |
546445 | Hříšice | X |
546461 | Chlum u Třeboně | X |
546500 | Jarošov nad Nežárkou | X |
562769 | Jilem | X |
545881 | Jindřichův Hradec | X |
562491 | Kačlehy | X |
598631 | Kamenný Malíkov | X |
546542 | Kardašova Řečice | X |
562688 | Klec | X |
509108 | Kostelní Radouň | X |
508357 | Kostelní Vydří | X |
546615 | Kunžak | X |
546623 | Lásenice | X |
546666 | Lodhéřov | X |
546674 | Lomnice nad Lužnicí | X |
508501 | Lužnice | X |
546712 | Majdalena | X |
546798 | Nová Bystřice | X |
562734 | Nová Olešná | X |
546801 | Nová Včelnice | X |
562360 | Nová Ves nad Lužnicí | X |
546844 | Novosedly n. Než. | X |
562475 | Okrouhlá Radouň | X |
507717 | Peč | X |
546917 | Písečné | X |
561070 | Pístina | X |
509078 | Plavsko | X |
507628 | Pleše | X |
546968 | Pluhův Žďár | X |
562459 | Polště | X |
562670 | Ponědraž | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Jindřichův Hradec – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
562653 | Ponědrážka | X |
546992 | Popelín | X |
561088 | Příbraz | X |
547069 | Rapšach | X |
507784 | Ratiboř | X |
547085 | Rodvínov | X |
508004 | Roseč | X |
560995 | Rosička | X |
547166 | Slavonice | X |
561045 | Smržov | X |
562378 | Staňkov | X |
547204 | Staré Hobzí | X |
547212 | Staré Město p. Land. | X |
547221 | Stráž nad Nežárkou | X |
547239 | Strmilov | X |
547247 | Stříbřec | X |
508152 | Střížovice | X |
547263 | Studená | X |
547280 | Suchdol nad Lužnicí | X |
561029 | Světce | X |
562327 | Třebětice | X |
547336 | Třeboň | X |
507644 | Újezdec | X |
562599 | Velký Ratmírov | X |
561037 | Vícemil | X |
507652 | Višňová | X |
598640 | Vlčetinec | X |
547441 | Volfířov | X |
562629 | Vydří | X |
508683 | Záblatí | X |
507695 | Záhoří | X |
547468 | Zahrádky | X |
529761 | Žďár | X |
562424 | Županovice | X |
- | - | - |
- | - | - |