Úvod > Evropský parlament 2004 > Výsledky hlasování – výběr územní úrovně > Okres Olomouc – výběr obce
Volby do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 11.06. – 12.06.2004
Výsledky hlasování za územní celky – výběr obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Olomouc – výběr obce – část 1
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
552356 | Babice | X |
500526 | Bělkovice-Lašťany | X |
500623 | Bílá Lhota | X |
552062 | Bílsko | X |
500801 | Blatec | X |
500852 | Bohuňovice | X |
500861 | Bouzov | X |
552402 | Bukovany | X |
500879 | Bystročice | X |
547026 | Bystrovany | X |
552186 | Červenka | X |
552445 | Daskabát | X |
501476 | Dlouhá Loučka | X |
501646 | Dolany | X |
568392 | Doloplazy | X |
545279 | Domašov nad Bystřicí | X |
552313 | Domašov u Šternberka | X |
501751 | Drahanovice | X |
501794 | Dub nad Moravou | X |
552071 | Dubčany | X |
501841 | Grygov | X |
552178 | Haňovice | X |
552330 | Hlásnice | X |
502146 | Hlubočky | X |
552020 | Hlušovice | X |
502235 | Hněvotín | X |
502405 | Hnojice | X |
502545 | Horka nad Moravou | X |
569798 | Horní Loděnice | X |
546976 | Hraničné Petrovice | X |
568872 | Charváty | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Olomouc – výběr obce – část 2
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
502839 | Cholina | X |
503142 | Jívová | X |
547123 | Komárov | X |
503304 | Kožušany-Tážaly | X |
552437 | Krčmaň | X |
554901 | Křelov-Břuchotín | X |
503941 | Libavá | X |
569003 | Liboš | X |
552305 | Lipina | X |
503444 | Litovel | X |
552232 | Loučany | X |
552038 | Loučka | X |
552216 | Luběnice | X |
503622 | Luká | X |
503657 | Lutín | X |
569844 | Lužice | X |
503738 | Majetín | X |
552372 | Medlov | X |
568911 | Měrotín | X |
504246 | Mladeč | X |
552348 | Mladějovice | X |
554944 | Mrsklesy | X |
547093 | Mutkov | X |
504441 | Náklo | X |
504505 | Náměšť na Hané | X |
552381 | Nová Hradečná | X |
552259 | Olbramice | X |
500496 | Olomouc | X |
504785 | Paseka | X |
552160 | Pňovice | X |
552411 | Přáslavice | X |
Tabulka: Výsledky hlasování za územní celky – Okres Olomouc – výběr obce – část 3
Obec | Výběr okrsku |
|
---|---|---|
číslo | název | |
505013 | Příkazy | X |
554103 | Řídeč | X |
547077 | Samotíšky | X |
505081 | Senice na Hané | X |
552267 | Senička | X |
552151 | Skrbeň | X |
505111 | Slatinice | X |
552194 | Slavětín | X |
569054 | Strukov | X |
547018 | Střeň | X |
569771 | Suchonice | X |
552429 | Svésedlice | X |
552011 | Štarnov | X |
505161 | Štěpánov | X |
505188 | Šternberk | X |
505218 | Šumvald | X |
505269 | Těšetice | X |
552089 | Tovéř | X |
505293 | Troubelice | X |
505366 | Tršice | X |
505501 | Újezd | X |
505587 | Uničov | X |
552364 | Ústín | X |
505609 | Velká Bystřice | X |
505650 | Velký Týnec | X |
505668 | Velký Újezd | X |
552119 | Věrovany | X |
568961 | Vilémov | X |
552399 | Želechovice | X |
505862 | Žerotín | X |
- | - | - |