Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Děčín
Obec: Dolní Podluží
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | Naše Dolní Podluží | 2 | Novotný Vladimír | 62 | NK | BEZPP | 127 | 12,02 | 1 |
1 | Naše Dolní Podluží | 3 | Kučeravá Renata | 47 | NK | BEZPP | 98 | 9,28 | 2 |
1 | Naše Dolní Podluží | 4 | Korba Štefan | 36 | NK | BEZPP | 122 | 11,55 | 3 |
1 | Naše Dolní Podluží | 5 | Špičková Jiřina | 48 | NK | BEZPP | 124 | 11,74 | 4 |
1 | Naše Dolní Podluží | 6 | Hampl Luboš | 39 | NK | BEZPP | 128 | 12,12 | 5 |
1 | Naše Dolní Podluží | 8 | Janošková Eliška | 52 | NK | BEZPP | 99 | 9,37 | 6 |
1 | Naše Dolní Podluží | 9 | Forejtová Ivana | 37 | NK | BEZPP | 97 | 9,18 | 7 |
2 | Občanská demokratická strana | 1 | Mensa Pavel | 59 | ODS | ODS | 111 | 15,76 | 1 |
2 | Občanská demokratická strana | 5 | Lišková Alena | 58 | ODS | BEZPP | 106 | 15,05 | 2 |
2 | Občanská demokratická strana | 3 | Rozinajová Petra | 38 | ODS | BEZPP | 73 | 10,36 | 3 |
2 | Občanská demokratická strana | 4 | Šindelářová Pavlína | 32 | ODS | BEZPP | 51 | 7,24 | 4 |
2 | Občanská demokratická strana | 6 | Türb Josef | 62 | ODS | ODS | 54 | 7,67 | 5 |
2 | Občanská demokratická strana | 7 | Slánský Milan | 46 | ODS | BEZPP | 60 | 8,52 | 6 |
2 | Občanská demokratická strana | 8 | Barešová Pavla | 43 | ODS | BEZPP | 62 | 8,80 | 7 |
2 | Občanská demokratická strana | 9 | Čapková Markéta | 36 | ODS | BEZPP | 74 | 10,51 | 8 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Černý Ladislav | 62 | KSČM | KSČM | 88 | 16,92 | 1 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Zita Josef | 62 | KSČM | BEZPP | 64 | 12,30 | 2 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Červinka Ladislav | 30 | KSČM | BEZPP | 63 | 12,11 | 3 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Matyásko Jaroslav | 61 | KSČM | KSČM | 39 | 7,50 | 4 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Červinková Helena | 62 | KSČM | KSČM | 43 | 8,26 | 5 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Chalupa Rudolf | 54 | KSČM | BEZPP | 35 | 6,73 | 6 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Černá Marcela | 35 | KSČM | BEZPP | 54 | 10,38 | 7 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Rozsypalová Bohuslava | 70 | KSČM | KSČM | 25 | 4,80 | 8 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 3 | Hinke Petra DiS. | 31 | STAN | BEZPP | 85 | 10,74 | 1 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 4 | Kouba Jiří | 48 | STAN | BEZPP | 79 | 9,98 | 2 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 5 | Nesnídal Vít | 27 | STAN | BEZPP | 75 | 9,48 | 3 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 6 | Ptáček Petr | 34 | STAN | BEZPP | 52 | 6,57 | 4 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 7 | Tesař Martin | 39 | STAN | BEZPP | 76 | 9,60 | 5 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 8 | Regulová Anna | 28 | STAN | BEZPP | 59 | 7,45 | 6 |
4 | "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" | 9 | Mrtka Pavel | 33 | STAN | BEZPP | 79 | 9,98 | 7 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 3 | Samková Ivana | 46 | NK | BEZPP | 122 | 10,38 | 1 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 4 | Böhmová Miloslava | 56 | NK | BEZPP | 110 | 9,36 | 2 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 6 | Dastychová Pavlína | 24 | NK | BEZPP | 114 | 9,70 | 3 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 7 | Šmidtová Stanislava | 58 | NK | BEZPP | 119 | 10,12 | 4 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 8 | Šindelář Václav | 32 | NK | BEZPP | 84 | 7,14 | 5 |
6 | Sdruž.nezáv.kand.-Čes.čer.kříž | 9 | Tovara Martin | 50 | NK | BEZPP | 110 | 9,36 | 6 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 36
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2010/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 21/06/2024 14:23:32 |