Jmenné seznamy
Výběr: zvolení zastupitelé dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Pardubický kraj
Okres: Ústí nad Orlicí
Obec: Bystřec
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Pavlíčková Marie | 57 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 212 | 16,43 | 1 |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Matějka Václav Ing. | 52 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 212 | 16,43 | 2 |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Uhrová Stanislava Ing. | 27 | KDU-ČSL | BEZPP | 161 | 12,48 | 3 |
2 | SNK za další rozv.obce Bystřec | 1 | Mrázková Blanka | 47 | NK | BEZPP | 302 | 12,12 | 1 |
2 | SNK za další rozv.obce Bystřec | 10 | Macháčková Iveta | 39 | NK | BEZPP | 247 | 9,91 | 2 |
2 | SNK za další rozv.obce Bystřec | 2 | Pouková Petra Mgr. | 31 | NK | BEZPP | 206 | 8,27 | 3 |
2 | SNK za další rozv.obce Bystřec | 4 | Vaníček Tomáš | 37 | NK | BEZPP | 199 | 7,99 | 4 |
2 | SNK za další rozv.obce Bystřec | 11 | Uher Jiří | 41 | NK | BEZPP | 194 | 7,79 | 5 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 1 | Votrubec Jan | 49 | NK | BEZPP | 359 | 11,44 | 1 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 2 | Stránský Petr Ing. | 39 | NK | BEZPP | 348 | 11,09 | 2 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 6 | Vaníček Milan | 52 | NK | BEZPP | 302 | 9,62 | 3 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 4 | Roller Jiří | 38 | NK | BEZPP | 284 | 9,05 | 4 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 3 | Muláček Karel | 46 | NK | BEZPP | 206 | 6,56 | 5 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 5 | Voznický Karel | 38 | NK | BEZPP | 168 | 5,35 | 6 |
3 | Sdruž.nezáv.kand. obce Bystřec | 7 | Vašíček Miroslav | 52 | NK | BEZPP | 195 | 6,21 | 7 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 15
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2010/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 21/06/2024 14:26:48 |