Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Raškovice
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 3 | Rak Ladislav | 52 | NK | BEZPP | 210 | 12,96 | 1 |
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 4 | Rulák Štefan | 47 | NK | BEZPP | 104 | 6,41 | 2 |
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 5 | Málková Eva | 42 | NK | BEZPP | 110 | 6,79 | 3 |
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 6 | Kozel Václav | 44 | NK | BEZPP | 77 | 4,75 | 4 |
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 7 | Tofel Bohumil | 63 | NK | BEZPP | 114 | 7,03 | 5 |
1 | SNK-ZA ZODP. SPRÁVU OBCE | 9 | Ševčík David Mgr. | 28 | NK | BEZPP | 98 | 6,04 | 6 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 2 | Dyba Bohuslav | 55 | ČSSD | BEZPP | 223 | 25,36 | 1 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 3 | Jančálek Břetislav | 59 | ČSSD | BEZPP | 141 | 16,04 | 2 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Šebesta Josef Ing. | 52 | ČSSD | BEZPP | 105 | 11,94 | 3 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 5 | Čuba Alexandr | 37 | ČSSD | ČSSD | 62 | 7,05 | 4 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 6 | Marek Jaroslav | 51 | ČSSD | ČSSD | 42 | 4,77 | 5 |
2 | Česká str.sociálně demokrat. | 7 | Marková Monika | 41 | ČSSD | ČSSD | 52 | 5,91 | 6 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Stibor Zbyšek | 36 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 126 | 13,07 | 1 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Adamcová Jana | 46 | KDU-ČSL | BEZPP | 119 | 12,34 | 2 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Šebesta Jiří | 47 | KDU-ČSL | BEZPP | 119 | 12,34 | 3 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Kuboš Miroslav | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | 112 | 11,61 | 4 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Šigut Zdeněk | 49 | KDU-ČSL | BEZPP | 61 | 6,32 | 5 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Kačmařík Jiří | 39 | KDU-ČSL | BEZPP | 103 | 10,68 | 6 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Carbol Tomáš | 31 | KDU-ČSL | BEZPP | 32 | 3,31 | 7 |
3 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Papřok Roman | 31 | KDU-ČSL | BEZPP | 66 | 6,84 | 8 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Pavlorek Josef | 66 | KSČM | BEZPP | 140 | 9,80 | 1 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Filipec Milan | 47 | KSČM | BEZPP | 129 | 9,03 | 2 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Slanina Josef | 60 | KSČM | KSČM | 138 | 9,66 | 3 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Zeman Antonín | 71 | KSČM | BEZPP | 139 | 9,73 | 4 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Muchová Růžena | 74 | KSČM | KSČM | 93 | 6,51 | 5 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Bartek Stanislav | 56 | KSČM | BEZPP | 19 | 1,33 | 6 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Šebesta František | 49 | KSČM | BEZPP | 18 | 1,26 | 7 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 27
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2010/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 21/06/2024 15:09:10 |