Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Dobratice
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Hárendarčík Jan | 45 | ČSSD | BEZPP | 92 | 13,89 | 1 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 7 | Mikoláš Jiří Ing. | 63 | ČSSD | BEZPP | 88 | 13,29 | 2 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 8 | Ručková Irena | 48 | ČSSD | BEZPP | 87 | 13,14 | 3 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 1 | Rodek Karel | 71 | ČSSD | ČSSD | 86 | 12,99 | 4 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 2 | Veselka Břetislav | 60 | ČSSD | BEZPP | 74 | 11,17 | 5 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 5 | Foldyna Martin | 45 | ČSSD | BEZPP | 45 | 6,79 | 6 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 6 | Gola František | 63 | ČSSD | ČSSD | 23 | 3,47 | 7 |
1 | Česká str.sociálně demokrat. | 9 | Lisník Otakar | 63 | ČSSD | BEZPP | 69 | 10,42 | 8 |
2 | SNK obce Dobratice | 5 | Liberda Adam Bc. | 23 | NK | BEZPP | 185 | 8,74 | 1 |
2 | SNK obce Dobratice | 6 | Lisník Jiří | 20 | NK | BEZPP | 149 | 7,04 | 2 |
2 | SNK obce Dobratice | 7 | Pavelková Irena Bc. | 29 | NK | BEZPP | 167 | 7,89 | 3 |
2 | SNK obce Dobratice | 9 | Otipka Radovan | 36 | NK | BEZPP | 255 | 12,05 | 4 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Kocich Lubomír | 37 | KDU-ČSL | BEZPP | 82 | 15,47 | 1 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Klus Miloš | 43 | KDU-ČSL | BEZPP | 63 | 11,88 | 2 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Guziur Martin | 30 | KDU-ČSL | BEZPP | 42 | 7,92 | 3 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Knoppová Marie | 54 | KDU-ČSL | BEZPP | 61 | 11,50 | 4 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Platoš Miroslav | 58 | KDU-ČSL | BEZPP | 61 | 11,50 | 5 |
4 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Kuča Michal | 29 | KDU-ČSL | BEZPP | 66 | 12,45 | 6 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Hárendarčíková Dana Bc. | 40 | KSČM | BEZPP | 115 | 13,40 | 1 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Dvořák Daniel | 30 | KSČM | BEZPP | 87 | 10,13 | 2 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Cichý Radek | 28 | KSČM | BEZPP | 68 | 7,92 | 3 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Čubok Radovan | 33 | KSČM | BEZPP | 81 | 9,44 | 4 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Vandrol Ivo | 48 | KSČM | BEZPP | 67 | 7,80 | 5 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Špaček Petr | 63 | KSČM | BEZPP | 41 | 4,77 | 6 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Kuboňová Libuše | 59 | KSČM | KSČM | 52 | 6,06 | 7 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 25
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2010/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 21/06/2024 15:03:52 |