Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Mladeč
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Absolon Jiří RNDr. | 58 | KDU-ČSL | BEZPP | 48 | 8,88 | 4 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Absolonová Zuzana Mgr. | 56 | KDU-ČSL | BEZPP | 65 | 12,03 | 3 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 2 | Arnoš Václav Ing. | 55 | NK | BEZPP | 75 | 10,35 | 1 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 4 | Arnošová Pavlína Ing. | 28 | NK | BEZPP | 85 | 11,74 | 3 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 8 | Bakalářová Pavla Ing. | 41 | NK | BEZPP | 80 | 11,04 | 6 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Coufal Lumír | 36 | KDU-ČSL | BEZPP | 75 | 13,88 | 2 | * |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 9 | Coufal Miloš | 55 | NK | BEZPP | 70 | 9,66 | 7 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Coufalová Drahomíra | 60 | KSČM | BEZPP | 123 | 11,42 | 3 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Damajka Kamil | 27 | KSČM | BEZPP | 96 | 8,91 | 4 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 3 | Grebík Rostislav Ing. | 37 | NK | BEZPP | 80 | 11,04 | 2 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 8 | Hegr Radek | 42 | NK | BEZPP | 36 | 6,10 | 6 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Holínek Luděk | 53 | KDU-ČSL | BEZPP | 112 | 20,74 | 1 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Honig Josef | 54 | KSČM | KSČM | 134 | 12,44 | 2 | * |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 7 | Chadima Jan | 63 | NK | BEZPP | 75 | 10,35 | 5 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 2 | Kobza Libor | 34 | NK | BEZPP | 86 | 14,57 | 1 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 1 | Kostelecký Petr Ing. | 51 | NK | BEZPP | 99 | 13,67 | 1 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Kotová Renata | 46 | KDU-ČSL | BEZPP | 28 | 5,18 | 7 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Kvapil Jaroslav | 66 | KSČM | BEZPP | 97 | 9,00 | 5 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 5 | Malínek František | 40 | NK | BEZPP | 42 | 7,11 | 3 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Maxantová Anna | 61 | KSČM | BEZPP | 126 | 11,69 | 2 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 7 | Maxantová Markéta Mgr. | 40 | NK | BEZPP | 62 | 10,50 | 5 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 5 | Milčický Josef | 53 | NK | BEZPP | 88 | 12,15 | 2 | * |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 6 | Navrátil Milan | 41 | NK | BEZPP | 42 | 7,11 | 4 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Navrátil Vladimír | 67 | KSČM | BEZPP | 97 | 9,00 | 3 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Papula Josef | 37 | KDU-ČSL | BEZPP | 68 | 12,59 | 2 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 4 | Papula Pavel | 47 | NK | BEZPP | 99 | 16,77 | 2 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Pekař Jiří | 65 | KSČM | BEZPP | 207 | 19,22 | 1 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Penková Jarmila | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | 30 | 5,55 | 6 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Svobodová Marta | 84 | KSČM | BEZPP | 93 | 8,63 | 6 | - |
3 | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 6 | Šišma Jiří | 57 | NK | BEZPP | 72 | 9,94 | 4 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Šišma Radek Ing. | 49 | KSČM | BEZPP | 104 | 9,65 | 1 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 3 | Štarmann Ondřej | 41 | NK | BEZPP | 68 | 11,52 | 2 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 9 | Švec Miroslav | 42 | NK | BEZPP | 51 | 8,64 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Vyhnálková Markéta | 40 | KDU-ČSL | BEZPP | 45 | 8,33 | 5 | - |
4 | SNK MLADEČ - SOBÁČOV | 1 | Zapletal Tomáš Ing. | 33 | NK | BEZPP | 104 | 17,62 | 1 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Zendulka Jiří Ing. | 36 | KDU-ČSL | BEZPP | 69 | 12,77 | 1 | - |