Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Baška
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 5 | Adámek David Ing. | 37 | KDU-ČSL | BEZPP | 241 | 5,79 | 2 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Babicová Irena | 55 | KSČM | BEZPP | 884 | 13,33 | 1 | * |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 14 | Bacílek Aleš | 46 | NK | BEZPP | 353 | 5,86 | 10 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 3 | Bayer Richard | 50 | ODS | ODS | 321 | 9,21 | 2 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 12 | Bělicová Jana | 67 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 264 | 6,35 | 9 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Bělíček Jiří | 60 | KSČM | KSČM | 391 | 5,89 | 5 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 13 | Bielska Štěpánka | 59 | ČSSD | BEZPP | 75 | 4,97 | 12 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 1 | Blahut David | 41 | NK | BEZPP | 489 | 8,12 | 3 | * |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 13 | Blahut Libor | 63 | NK | BEZPP | 369 | 6,12 | 9 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 1 | Blahuta Jaroslav Ing. | 43 | ČSSD | ČSSD | 205 | 13,59 | 1 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 15 | Blahutová Pavla | 40 | ČSSD | BEZPP | 73 | 4,84 | 14 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 15 | Bobková Vladimíra | 53 | NK | BEZPP | 342 | 5,67 | 11 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 2 | Břežek Tomáš Ing. | 54 | KDU-ČSL | BEZPP | 447 | 10,75 | 1 | * |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 7 | Bůžek Petr | 42 | NK | BEZPP | 363 | 6,02 | 3 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 1 | Čajánek Martin RNDr. Ph.D. | 49 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 443 | 10,65 | 2 | * |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 7 | Dombrovská Ivana | 50 | ČSSD | BEZPP | 63 | 4,17 | 6 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 11 | Drastichová Hana | 28 | NK | BEZPP | 328 | 5,44 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 3 | Eliáš Pavel Mgr. | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | 368 | 8,85 | 3 | * |
2 | Občanská demokratická strana | 6 | Frišaufová Eva | 45 | ODS | ODS | 247 | 7,09 | 5 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 12 | Garbová Lucie | 19 | ČSSD | BEZPP | 64 | 4,24 | 11 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 5 | Handrejch Lukáš | 32 | NK | BEZPP | 385 | 6,39 | 1 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Janečka Miloslav | 65 | KSČM | BEZPP | 389 | 5,86 | 6 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 11 | Jasek Břetislav Ing. | 65 | ODS | ODS | 191 | 5,48 | 9 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 7 | Jasková Anna Mgr. | 26 | ODS | ODS | 191 | 5,48 | 6 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 9 | Jasková Ludmila | 66 | ODS | ODS | 160 | 4,59 | 7 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 5 | Jiříček Lumír | 34 | ČSSD | BEZPP | 67 | 4,44 | 4 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Keka Vladimír JUDr. | 70 | KSČM | KSČM | 405 | 6,11 | 4 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 4 | Keprt Pavel | 59 | ODS | ODS | 201 | 5,77 | 4 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 6 | Kočara Jiří Ing. | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | 246 | 5,91 | 3 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Kolek Radovan Ing. | 41 | KSČM | BEZPP | 499 | 7,52 | 2 | * |
2 | Občanská demokratická strana | 14 | Konečný Otakar | 72 | ODS | ODS | 194 | 5,57 | 12 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 1 | Kőnig Lukáš Ing. | 39 | ODS | ODS | 391 | 11,22 | 1 | * |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 9 | Korbášová Kateřina | 46 | NK | BEZPP | 420 | 6,97 | 5 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 10 | Koval Lukáš | 42 | ČSSD | BEZPP | 86 | 5,70 | 9 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 6 | Kovalová Pavla | 42 | ČSSD | ČSSD | 97 | 6,43 | 5 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 8 | Kraut Jan Ing. arch. | 29 | ODS | BEZPP | 258 | 7,40 | 3 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Krhutová Dagmar | 47 | KSČM | BEZPP | 429 | 6,47 | 1 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 4 | Ludvík Aleš | 40 | NK | BEZPP | 502 | 8,33 | 2 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 14 | Michna Otakar | 70 | KSČM | KSČM | 339 | 5,11 | 9 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 14 | Miřinský David | 18 | ČSSD | BEZPP | 52 | 3,44 | 13 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 8 | Miřinský Pavel | 54 | ČSSD | BEZPP | 64 | 4,24 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 13 | Moravec Jiří Ing. | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | 201 | 4,83 | 10 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 7 | Mráz Pavel | 49 | KDU-ČSL | BEZPP | 244 | 5,86 | 4 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 6 | Navrátilová Monika | 35 | NK | BEZPP | 400 | 6,64 | 2 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 11 | Němec Stanislav | 52 | KDU-ČSL | BEZPP | 225 | 5,41 | 8 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 3 | Ogořálek Martin | 33 | NK | BEZPP | 417 | 6,92 | 4 | * |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 2 | Ondruch Karel | 50 | ČSSD | BEZPP | 157 | 10,41 | 2 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 14 | Otipka Ladislav | 69 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 232 | 5,58 | 11 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 5 | Pasičnyk Ivan Ing. | 63 | ODS | ODS | 268 | 7,69 | 2 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 13 | Pasičnyk Marek Mgr. | 33 | ODS | BEZPP | 183 | 5,25 | 11 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 4 | Pavlas Adam Bc. | 34 | KDU-ČSL | BEZPP | 309 | 7,43 | 1 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | Pirčák Jan Ing. | 69 | KSČM | KSČM | 384 | 5,79 | 7 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 9 | Poledníková Olga | 40 | KDU-ČSL | BEZPP | 265 | 6,37 | 6 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 15 | Pospíšilová Hana | 35 | ODS | BEZPP | 139 | 3,99 | 13 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 10 | Ramíková Natálie Mgr. | 32 | KDU-ČSL | BEZPP | 243 | 5,84 | 7 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 2 | Richter Jan Ing. | 46 | NK | BEZPP | 531 | 8,81 | 1 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Řeha Miroslav | 63 | KSČM | KSČM | 417 | 6,29 | 3 | - |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 15 | Skotnica Martin | 38 | KDU-ČSL | BEZPP | 164 | 3,94 | 12 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Slanina Miroslav Ing. | 42 | KSČM | BEZPP | 429 | 6,47 | 5 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Sýkora Jiří | 70 | KSČM | KSČM | 488 | 7,36 | 3 | * |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 9 | Šmídová Emílie | 64 | ČSSD | ČSSD | 99 | 6,56 | 8 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 8 | Šolín Jiří | 57 | NK | BEZPP | 410 | 6,80 | 4 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Teda Miloslav Bc. | 34 | ČSSD | BEZPP | 109 | 7,22 | 3 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 11 | Tedová Vendula Bc. | 34 | ČSSD | BEZPP | 91 | 6,03 | 10 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Tomáš Roland | 54 | KSČM | KSČM | 465 | 7,01 | 4 | * |
1 | Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. | 8 | Václavek Jaromír Ing. | 53 | KDU-ČSL | BEZPP | 265 | 6,37 | 5 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 2 | Válek Michal | 56 | ODS | BEZPP | 299 | 8,58 | 1 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 10 | Valchařová Pavla Bc. | 31 | NK | BEZPP | 350 | 5,81 | 6 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 10 | Vavříková Alena Ing. | 64 | ODS | ODS | 253 | 7,26 | 8 | - |
2 | Občanská demokratická strana | 12 | Volná Renata Ing. | 39 | ODS | BEZPP | 186 | 5,34 | 10 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 15 | Vrubel David | 22 | KSČM | BEZPP | 326 | 4,91 | 10 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | Walach Tomášek | 72 | KSČM | KSČM | 378 | 5,70 | 8 | - |
5 | Sdružení nezávislých kandidátů | 12 | Zámečník Jaroslav | 66 | NK | BEZPP | 363 | 6,02 | 8 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Zieglová Božena | 68 | KSČM | KSČM | 405 | 6,11 | 2 | - |
4 | Česká str.sociálně demokrat. | 3 | Žák Josef Ing. | 63 | ČSSD | BEZPP | 206 | 13,66 | 1 | * |
Celkem zobrazeno kandidátů: 75
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2018/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 12:17:08 |