Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Traplice
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 12 | Bartoň Jan | 60 | NK | BEZPP | 231 | 6,55 | 5 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 1 | Blecha Ladislav | 51 | NK | BEZPP | 172 | 6,40 | 4 | * |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 11 | Čevela Jan Ing. | 56 | NK | BEZPP | 196 | 7,30 | 5 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 5 | Čevela Jiří Bc. | 41 | NK | BEZPP | 219 | 8,15 | 6 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 10 | Dibďák Jan Ing. | 35 | NK | BEZPP | 328 | 9,31 | 2 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 3 | Fedorová Gabriela Bc. | 38 | NK | BEZPP | 232 | 6,58 | 6 | * |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 8 | Chrástek Pavel | 60 | NK | BEZPP | 250 | 9,31 | 3 | * |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 10 | Kolařík Lukáš | 32 | NK | BEZPP | 205 | 7,63 | 4 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 3 | Kotyza Radek Ing. | 45 | NK | BEZPP | 291 | 10,84 | 1 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 11 | Kubina Tomáš | 32 | NK | BEZPP | 239 | 6,78 | 4 | - |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 2 | Kuneta Petr Ing. | 40 | NK | BEZPP | 316 | 8,96 | 3 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 13 | Maňásek David | 46 | NK | KDU-ČSL | 251 | 7,12 | 6 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 6 | Obdržálek Roman | 46 | NK | BEZPP | 160 | 5,96 | 1 | - |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 9 | Obdržálková Kateřina | 34 | NK | BEZPP | 282 | 8,00 | 3 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 12 | Pelka Jaroslav | 54 | NK | BEZPP | 185 | 6,89 | 6 | - |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 6 | Pelka Tomáš Ing. | 25 | NK | BEZPP | 309 | 8,77 | 4 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 8 | Prokešová Jarmila | 55 | NK | BEZPP | 253 | 7,18 | 2 | - |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 1 | Rozum Milan Ing. | 48 | NK | BEZPP | 339 | 9,62 | 1 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 5 | Skopal Martin | 49 | NK | BEZPP | 307 | 8,71 | 5 | * |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 2 | Slavík Jaroslav | 42 | NK | BEZPP | 263 | 9,79 | 2 | * |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 13 | Směšný Miroslav Ing. | 59 | NK | BEZPP | 162 | 6,03 | 7 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 7 | Šilhavíková Martina Mgr. | 40 | NK | BEZPP | 176 | 6,55 | 2 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 4 | Vávrová Alena | 50 | NK | BEZPP | 213 | 7,93 | 5 | * |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 7 | Vávrová Pavlína | 40 | NK | BEZPP | 223 | 6,32 | 1 | - |
1 | SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ | 9 | Vranka Radek | 36 | NK | BEZPP | 192 | 7,15 | 3 | - |
2 | Sdruž.kandid. pro rozvoj obce | 4 | Žiška Zdeněk | 42 | NK | BEZPP | 213 | 6,04 | 7 | * |