Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Libušín
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 5 | DOŠEK Václav | 45 | NK | BEZPP | 694 | 6,46 | 5 | * |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 1 | EICHLER Vladimír Ing. | 54 | NK | BEZPP | 786 | 7,32 | 1 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | HOLEČKOVÁ Eva | 59 | KSČM | BEZPP | 181 | 8,03 | 1 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | CHLADOVÁ Alena | 60 | KSČM | BEZPP | 154 | 6,83 | 11 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 12 | JEŽEK Martin Ing. | 40 | NK | BEZPP | 681 | 6,34 | 12 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | JUKLÍČKOVÁ Hana Bc. | 23 | KSČM | BEZPP | 173 | 7,67 | 3 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 15 | KLESNILOVÁ Ivana Ing. | 49 | NK | BEZPP | 656 | 6,11 | 2 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 14 | KODET Jaroslav | 54 | NK | BEZPP | 655 | 6,10 | 1 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | KOHOUTOVÁ Zdeňka | 68 | KSČM | BEZPP | 167 | 7,40 | 4 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 10 | KRČEK Martin Ing. DiS. | 36 | NK | BEZPP | 726 | 6,76 | 10 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 14 | KUČERA Petr | 55 | KSČM | BEZPP | 146 | 6,47 | 12 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 9 | LIŠKA Zdeněk | 41 | NK | BEZPP | 740 | 6,89 | 9 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | MRHAL Václav | 38 | KSČM | BEZPP | 142 | 6,29 | 6 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 15 | MRHAL Václav | 61 | KSČM | BEZPP | 105 | 4,65 | 13 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 8 | NÁPRSTEK Tomáš | 54 | NK | BEZPP | 667 | 6,21 | 8 | * |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 13 | NAVRÁTILOVÁ Věra Ing. | 50 | NK | BEZPP | 664 | 6,18 | 13 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | PANENKA Jiří | 70 | KSČM | KSČM | 175 | 7,76 | 2 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 4 | PANENKA Radek Ing. | 36 | NK | BEZPP | 768 | 7,15 | 4 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | PIONTKOVÁ Iva | 72 | KSČM | KSČM | 136 | 6,03 | 5 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 6 | PLEŠNER Marek | 46 | NK | BEZPP | 692 | 6,44 | 6 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | POKORNÁ Eva | 64 | KSČM | BEZPP | 133 | 5,90 | 7 | - |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 3 | PORTUŽÁKOVÁ Věra | 52 | NK | BEZPP | 775 | 7,22 | 3 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | ROHLENOVÁ Ivana | 56 | KSČM | BEZPP | 135 | 5,98 | 9 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | SOUČEK Václav | 70 | KSČM | BEZPP | 193 | 8,56 | 2 | * |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | SOUČKOVÁ Věnceslava | 72 | KSČM | BEZPP | 105 | 4,65 | 8 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | SUCHÝ Miroslav | 63 | KSČM | BEZPP | 113 | 5,01 | 10 | - |
2 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | ŠILHAVÁ Marie | 65 | KSČM | BEZPP | 196 | 8,69 | 1 | * |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 2 | ŠMOLÍKOVÁ Jindra | 49 | NK | BEZPP | 752 | 7,00 | 2 | * |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 7 | VLKOVÁ Daniela Ing. | 43 | NK | BEZPP | 705 | 6,57 | 7 | * |
1 | Libušín - sdružení nezávislých | 11 | ZIKOVÁ Hana MUDr. | 38 | NK | BEZPP | 769 | 7,16 | 11 | * |