Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Uničov
Kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
Tabulka: Kandidátní listina Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
9 | Bednářová Jarmila Mgr. | 62 | KDU-ČSL | BEZPP | učitelka základní školy | Uničov | 493 | 3,64 | 5 | - |
5 | Březina Jan Ing. | 64 | KDU-ČSL | BEZPP | OSVČ | Uničov | 823 | 6,08 | 3 | * |
19 | Jílková Markéta MUDr. | 67 | KDU-ČSL | BEZPP | zubní lékařka | Uničov | 562 | 4,15 | 15 | - |
15 | Jurik Jaroslav | 61 | KDU-ČSL | BEZPP | tajemník a předseda sportovního klubu | Uničov | 558 | 4,12 | 11 | - |
13 | Kamas Petr Ing. | 54 | KDU-ČSL | BEZPP | vedoucí střediska průmyslového podniku | Uničov | 559 | 4,13 | 9 | - |
17 | Kocůrková Jitka | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | zástupkyně ředitelky mateřské školy | Uničov | 630 | 4,66 | 13 | - |
4 | Kotasová Linda Mgr. | 38 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | lékárnice | Benkov | 595 | 4,40 | 2 | - |
3 | Langer Aleš Mgr. | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | středoškolský učitel, radní města | Uničov | 908 | 6,71 | 1 | * |
20 | Lisa Otto | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | školník střední školy | Uničov | 576 | 4,26 | 16 | - |
16 | Malovaná Hana | 63 | KDU-ČSL | BEZPP | porodní asistentka | Uničov | 558 | 4,12 | 12 | - |
8 | Nakládal Pavel PharmDr. | 66 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | lékárník | Uničov | 675 | 4,99 | 4 | - |
10 | Nezval Pavel Ing. | 60 | KDU-ČSL | BEZPP | ředitel akciové společnosti | Uničov | 591 | 4,37 | 6 | - |
14 | Strašilová Gabriela Mgr. | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | středoškolská učitelka | Uničov | 535 | 3,95 | 10 | - |
11 | Suchá Jana Ing. | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | péče o osobu blízkou | Uničov | 452 | 3,34 | 7 | - |
6 | Šlosarová Soňa Ing. | 52 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | vedoucí Centra pro rodinu | Renoty | 636 | 4,70 | 3 | - |
21 | Trávníček Jan | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | referent plánování - Unex | Střelice | 672 | 4,97 | 17 | - |
2 | Trávníčková Soňa Mgr. | 45 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitelka ZŠ, předsedkyně osad. výboru Střelice | Střelice | 887 | 6,56 | 2 | * |
18 | Venzara Jaroslav | 77 | KDU-ČSL | BEZPP | důchodce - předseda Klubu českých turistů | Uničov | 595 | 4,40 | 14 | - |
7 | Veselá Jana Mgr. | 60 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitelka Domu dětí a mládeže | Uničov | 758 | 5,60 | 1 | - |
12 | Zemanová Barbora Mgr. | 29 | KDU-ČSL | BEZPP | učitelka základní školy | Uničov | 642 | 4,74 | 8 | - |
1 | Žůrek Milan Mgr. | 52 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ředitel základní školy, místostarosta města | Uničov | 811 | 6,00 | 4 | * |