Jmenné seznamy
Výběr: zvolení zastupitelé dle výsledku
Zastupitelstvo města
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Tábor
Obec: Tábor
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | JiNAK! | 1 | Petrová Michaela Ing. | 39 | Zelení | Zelení | 1 804 | 6,68 | 1 |
1 | JiNAK! | 2 | Smrčka Jakub Mgr. Th.D. | 44 | NK | BEZPP | 1 655 | 6,13 | 2 |
1 | JiNAK! | 4 | Novák Karel Mgr. | 56 | Zelení | Zelení | 1 192 | 4,41 | 3 |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Bastlová Olga Ing. | 48 | ČSSD | ČSSD | 1 051 | 7,38 | 1 |
4 | SNK Tábor sobě | 1 | Randová Hana Ing. | 61 | NK | BEZPP | 1 613 | 6,01 | 1 |
4 | SNK Tábor sobě | 4 | Novotná Helena PhDr. Ph.D. | 41 | NK | BEZPP | 1 321 | 4,92 | 2 |
4 | SNK Tábor sobě | 10 | Basík Milan Ing. | 44 | NK | BEZPP | 1 249 | 4,65 | 3 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Ebert Václav | 44 | KSČM | KSČM | 1 058 | 5,29 | 1 |
5 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Šedivý Ladislav | 67 | KSČM | KSČM | 975 | 4,87 | 2 |
6 | Občanská demokratická strana | 1 | Dědič František Ing. | 55 | ODS | ODS | 1 095 | 5,23 | 1 |
6 | Občanská demokratická strana | 2 | Ravandi Irena Bc. DiS. | 45 | ODS | ODS | 932 | 4,45 | 2 |
8 | Česká pirátská strana | 1 | Klecanda Václav Mgr. | 35 | Piráti | Piráti | 1 532 | 4,95 | 1 |
8 | Česká pirátská strana | 5 | Tuháček Miloš JUDr. | 43 | Piráti | BEZPP | 1 532 | 4,95 | 2 |
8 | Česká pirátská strana | 3 | Příbramský Jan DiS. | 34 | Piráti | Piráti | 1 375 | 4,44 | 3 |
8 | Česká pirátská strana | 2 | Mareda Martin Mgr. | 42 | Piráti | Piráti | 1 366 | 4,41 | 4 |
11 | Tábor 2020 | 10 | Slabý Marek MUDr. MBA | 53 | T2020 | BEZPP | 2 872 | 5,52 | 1 |
11 | Tábor 2020 | 3 | Fišer Jiří Ing. | 65 | T2020 | T2020 | 2 560 | 4,92 | 2 |
11 | Tábor 2020 | 7 | Korbel František Mgr. Ph.D. | 42 | T2020 | T2020 | 2 409 | 4,63 | 3 |
11 | Tábor 2020 | 1 | Pavlík Štěpán Ing. | 47 | T2020 | T2020 | 2 319 | 4,46 | 4 |
11 | Tábor 2020 | 9 | Kacerovský Radoslav Bc. DiS. | 39 | T2020 | T2020 | 2 231 | 4,29 | 5 |
11 | Tábor 2020 | 2 | Havránek Petr Ing. | 53 | T2020 | T2020 | 2 179 | 4,19 | 6 |
12 | ANO 2011 | 2 | Heršálková Alena PaedDr. | 59 | ANO | BEZPP | 2 347 | 4,83 | 1 |
12 | ANO 2011 | 4 | Maxová Radka Ing. | 49 | ANO | ANO | 2 071 | 4,27 | 2 |
12 | ANO 2011 | 1 | Šicnerová Soňa Ing. | 53 | ANO | BEZPP | 2 032 | 4,18 | 3 |
12 | ANO 2011 | 3 | Ryba Miroslav Bc. | 36 | ANO | ANO | 1 990 | 4,10 | 4 |
12 | ANO 2011 | 8 | Tenkl Miroslav JUDr. | 53 | ANO | BEZPP | 1 984 | 4,09 | 5 |
12 | ANO 2011 | 5 | Breda Milan | 37 | ANO | ANO | 1 939 | 3,99 | 6 |