Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Ústí nad Labem
Obec: Povrly
Všechny kandidátní listiny
Tabulka: Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | SNK PRO POVRLY | 8 | Hladík Libor | 51 | NK | BEZPP | 274 | 6,06 | 1 |
1 | SNK PRO POVRLY | 9 | Havlíček Petr | 56 | NK | BEZPP | 285 | 6,31 | 2 |
1 | SNK PRO POVRLY | 10 | Bucharová Eva | 52 | NK | BEZPP | 296 | 6,55 | 3 |
1 | SNK PRO POVRLY | 11 | Kolankiewiczová Milada Mgr. | 38 | NK | BEZPP | 325 | 7,19 | 4 |
1 | SNK PRO POVRLY | 12 | Trsková Kateřina Bc. | 30 | NK | BEZPP | 270 | 5,97 | 5 |
1 | SNK PRO POVRLY | 13 | Baštová Jana | 40 | NK | BEZPP | 270 | 5,97 | 6 |
1 | SNK PRO POVRLY | 14 | Hladík Petr | 44 | NK | BEZPP | 299 | 6,62 | 7 |
1 | SNK PRO POVRLY | 15 | Bašta Jan | 66 | NK | BEZPP | 235 | 5,20 | 8 |
2 | Občanská demokratická strana | 4 | Málek Ivan | 54 | ODS | BEZPP | 239 | 8,05 | 1 |
2 | Občanská demokratická strana | 1 | Dolinský Martin | 54 | ODS | BEZPP | 217 | 7,31 | 2 |
2 | Občanská demokratická strana | 5 | Mixová Jaroslava | 61 | ODS | BEZPP | 186 | 6,26 | 3 |
2 | Občanská demokratická strana | 6 | Slezák Vladimír | 45 | ODS | BEZPP | 157 | 5,28 | 4 |
2 | Občanská demokratická strana | 8 | Kučera Roman | 55 | ODS | BEZPP | 195 | 6,57 | 5 |
2 | Občanská demokratická strana | 9 | Janich Petr Bc. MBA | 48 | ODS | BEZPP | 128 | 4,31 | 6 |
2 | Občanská demokratická strana | 11 | Zápotocká Lada | 44 | ODS | BEZPP | 131 | 4,41 | 7 |
2 | Občanská demokratická strana | 12 | Slezáčková Věra Mgr. | 53 | ODS | BEZPP | 202 | 6,80 | 8 |
2 | Občanská demokratická strana | 13 | Vandas Martin | 37 | ODS | BEZPP | 121 | 4,07 | 9 |
2 | Občanská demokratická strana | 15 | Šnajdr Pavel | 52 | ODS | BEZPP | 170 | 5,72 | 10 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Kalač Josef | 65 | KSČM | BEZPP | 151 | 8,73 | 1 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Borovec Jan | 68 | KSČM | KSČM | 86 | 4,97 | 2 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Jakl Jarolím | 70 | KSČM | KSČM | 109 | 6,30 | 3 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Vaverka Evžen | 68 | KSČM | BEZPP | 105 | 6,07 | 4 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Lukáč Josef | 72 | KSČM | KSČM | 80 | 4,62 | 5 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Dalihod Karel | 71 | KSČM | BEZPP | 94 | 5,43 | 6 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Kadlec Antonín | 65 | KSČM | KSČM | 92 | 5,32 | 7 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Pech Jiří | 68 | KSČM | KSČM | 98 | 5,67 | 8 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | Janeba Stanislav | 52 | KSČM | BEZPP | 116 | 6,71 | 9 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | Říha Václav | 69 | KSČM | BEZPP | 82 | 4,74 | 10 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 14 | Zajan Martin | 52 | KSČM | BEZPP | 94 | 5,43 | 11 |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 15 | Pekař Karel | 58 | KSČM | BEZPP | 90 | 5,20 | 12 |