Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Obec: Kamenná
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
2 | Hlas pro obec Kamenná | 8 | Baksevanidisová Soňa | 42 | NK | BEZPP | 48 | 12,59 | 4 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 4 | Balcárek Jiří | 52 | NK | BEZPP | 54 | 14,17 | 3 |
3 | Hlas obce Kamenná | 4 | Berková Adéla | 21 | NK | BEZPP | 16 | 5,53 | 3 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 7 | Brestovanský Michal | 23 | NK | BEZPP | 6 | 1,57 | 7 |
4 | Pro další rozvoj | 8 | Dopitová Olga | 41 | NK | BEZPP | 44 | 15,01 | 1 |
4 | Pro další rozvoj | 3 | Fuchs Marek | 33 | NK | BEZPP | 41 | 13,99 | 2 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 3 | Gintherová Lucie Ing. | 37 | NK | BEZPP | 65 | 17,06 | 1 |
4 | Pro další rozvoj | 5 | Horák Martin | 41 | NK | BEZPP | 19 | 6,48 | 5 |
3 | Hlas obce Kamenná | 5 | Horáková Marie | 37 | NK | BEZPP | 17 | 5,88 | 4 |
4 | Pro další rozvoj | 9 | Jašáková Věra | 53 | NK | BEZPP | 15 | 5,11 | 8 |
3 | Hlas obce Kamenná | 7 | Klos Jaromír | 60 | NK | BEZPP | 19 | 6,57 | 6 |
4 | Pro další rozvoj | 2 | Königová Jitka Ing. | 38 | NK | BEZPP | 38 | 12,96 | 3 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 9 | Krejčí David | 41 | NK | BEZPP | 28 | 7,34 | 8 |
3 | Hlas obce Kamenná | 2 | Krňávková Daniela | 49 | NK | BEZPP | 50 | 17,30 | 1 |
4 | Pro další rozvoj | 4 | Kučera Robert | 59 | NK | BEZPP | 30 | 10,23 | 4 |
3 | Hlas obce Kamenná | 6 | Kupka Daniel | 48 | NK | BEZPP | 18 | 6,22 | 5 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 5 | Linetová Miroslava | 28 | NK | BEZPP | 15 | 3,93 | 5 |
3 | Hlas obce Kamenná | 9 | Petříková Karla | 44 | NK | BEZPP | 34 | 11,76 | 8 |
3 | Hlas obce Kamenná | 3 | Slavíková Dagmar | 45 | NK | BEZPP | 44 | 15,22 | 2 |
1 | SNK pro lepší bud. a roz. ob. | 8 | Smékalová Helena | 45 | NK | BEZPP | 108 | 8,55 | 3 |
1 | SNK pro lepší bud. a roz. ob. | 7 | Suralová Věra | 35 | NK | BEZPP | 103 | 8,15 | 2 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 6 | Tříska ml. Kamil | 29 | NK | BEZPP | 30 | 7,87 | 6 |
2 | Hlas pro obec Kamenná | 1 | Třísková Iveta | 53 | NK | BEZPP | 62 | 16,27 | 2 |
3 | Hlas obce Kamenná | 8 | Unzeitigová Kateřina | 41 | NK | BEZPP | 24 | 8,30 | 7 |
4 | Pro další rozvoj | 6 | Vysoudil Jaromír | 58 | NK | BEZPP | 26 | 8,87 | 6 |
1 | SNK pro lepší bud. a roz. ob. | 6 | Vysoudil Miroslav | 30 | NK | BEZPP | 145 | 11,48 | 1 |
4 | Pro další rozvoj | 7 | Žáčková Vlasta | 63 | NK | BEZPP | 22 | 7,50 | 7 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 27
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2022/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 18:50:25 |