Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Hrabyně
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
2 | Hrabyně pro všechny | 3 | Bartůška Zdeněk | 34 | NK | BEZPP | 205 | 9,46 | 1 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 11 | Breče Pavel | 59 | NK | BEZPP | 145 | 7,90 | 7 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 6 | Burda Michal Ing. | 42 | NK | BEZPP | 197 | 9,09 | 3 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 10 | Duraj Milan | 57 | NK | BEZPP | 147 | 8,01 | 6 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 1 | Durajová Monika PhDr. DiS. | 50 | NK | BEZPP | 211 | 9,73 | 4 | * |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 3 | Fitzek David | 45 | NK | BEZPP | 210 | 11,44 | 2 | * |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 9 | Holba Daniel | 54 | SOCDEM | BEZPP | 111 | 7,54 | 6 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 5 | Hrubý Martin Bc. | 24 | SOCDEM | BEZPP | 113 | 7,68 | 2 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 2 | Hrubý Petr Ing. | 60 | SOCDEM | BEZPP | 209 | 14,20 | 1 | * |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 6 | Chaloupka Vítězslav | 66 | SOCDEM | BEZPP | 144 | 9,78 | 3 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 2 | Chromá Petra | 44 | NK | BEZPP | 203 | 11,06 | 3 | * |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 4 | Chromý Aleš | 53 | NK | BEZPP | 258 | 14,05 | 1 | * |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 11 | Jordánová Lucie Mgr. | 42 | SOCDEM | SOCDEM | 90 | 6,11 | 8 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 6 | Klichová Šárka | 53 | NK | BEZPP | 133 | 7,24 | 2 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 10 | Klimša Aleš Ing. | 42 | NK | BEZPP | 154 | 7,10 | 6 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 8 | Klimšová Michaela | 51 | NK | BEZPP | 151 | 6,96 | 4 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 2 | Korcová Halfarová Monika Mgr. | 52 | NK | BEZPP | 236 | 10,89 | 1 | * |
2 | Hrabyně pro všechny | 5 | Koukolová Vratislava Ing. | 42 | NK | BEZPP | 214 | 9,87 | 2 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 4 | Kozáková Blanka Bc. | 46 | SOCDEM | BEZPP | 164 | 11,14 | 1 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 9 | Lampová Daniela Ing. | 39 | NK | BEZPP | 150 | 6,92 | 5 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 7 | Laufek Tomáš | 24 | SOCDEM | BEZPP | 88 | 5,98 | 4 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 7 | Molnár Jozef Bc. | 42 | NK | BEZPP | 222 | 10,24 | 2 | * |
2 | Hrabyně pro všechny | 4 | Mrovec Roman MUDr. | 47 | NK | BEZPP | 221 | 10,19 | 3 | * |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 10 | Nehudková Jana | 56 | SOCDEM | BEZPP | 83 | 5,64 | 7 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 9 | Ondrušová Pavlína DiS. | 43 | NK | BEZPP | 165 | 8,99 | 5 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 1 | Ország Michal Ing. | 49 | SOCDEM | BEZPP | 177 | 12,03 | 3 | * |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 8 | Otisková Lucie Mgr. | 34 | NK | BEZPP | 152 | 8,28 | 4 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 1 | Rybka Dalibor Mgr. | 24 | NK | BEZPP | 142 | 7,73 | 4 | * |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 5 | Rybková Radka | 48 | NK | BEZPP | 143 | 7,79 | 1 | - |
2 | Hrabyně pro všechny | 11 | Sýkorová Kateřina Mgr. | 47 | NK | BEZPP | 206 | 9,50 | 7 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 8 | Sztefková Veronika Mgr. | 38 | SOCDEM | BEZPP | 102 | 6,93 | 5 | - |
1 | Nezávislí kandidáti - HASIČI | 7 | Tesař Pavel | 21 | NK | BEZPP | 137 | 7,46 | 3 | - |
3 | Česká str.sociálně demokrat. | 3 | Tesař Pavel Mgr. | 52 | SOCDEM | BEZPP | 190 | 12,91 | 2 | * |
Celkem zobrazeno kandidátů: 33
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2022/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 13/06/2024 06:10:51 |