Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Jindřichův Hradec
Obec: Jindřichův Hradec
Kandidátní listina: ODPOVĚDNĚ PRO HRADEC
Kandidátní listina ODPOVĚDNĚ PRO HRADEC
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Hlasy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Bajer Karel MUDr. MBA, LL.M. | 52 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | lékař, primář LD Aurora Slatinné lázně Třeboň s.r.o., OSVČ - jednatel spol. | Jindřichův Hradec II | 652 | 8,60 |
2 | Blažek Jan Mgr. | 61 | KDU-ČSL | BEZPP | nemocniční kaplan | Buk | 510 | 6,72 |
6 | Blažková Drahomíra PaedDr. | 61 | KDU-ČSL | BEZPP | speciální pedagog, ředitelka neziskové organizace | Buk | 477 | 6,29 |
5 | Bok Zdeněk | 62 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | podnikatel | Jindřichův Hradec II | 406 | 5,35 |
11 | Hašková Dominika Mgr. | 72 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | středoškolská učitelka v důchodu | Jindřichův Hradec III | 218 | 2,87 |
4 | Heger Miloš Ing. | 37 | KDU-ČSL | BEZPP | geodet, jednatel společnosti | Jindřichův Hradec II | 434 | 5,72 |
26 | Hejdová Eva Mgr. Bc. | 49 | KDU-ČSL | BEZPP | OSVČ, učitelka | Jindřichův Hradec I | 195 | 2,57 |
12 | Jelínek Vít | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | obchodní zástupce | Jindřichův Hradec IV | 237 | 3,12 |
17 | Kosík Jaroslav Bc. | 39 | KDU-ČSL | BEZPP | OSVČ | Jindřichův Hradec III | 209 | 2,75 |
23 | Krejčová Hana Bc. | 59 | KDU-ČSL | BEZPP | manager YMCA JH | Jindřichův Hradec II | 231 | 3,04 |
10 | Kubát Jiří Ing. | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | referent organizační složky města | Jindřichův Hradec II | 287 | 3,78 |
7 | Kubátová Věra Mgr. | 47 | KDU-ČSL | BEZPP | vedoucí knihovny Fakulty managementu VŠE Praha | Jindřichův Hradec II | 349 | 4,60 |
13 | Kučerová Michaela Mgr. | 41 | KDU-ČSL | BEZPP | administrativní pracovnice | Jindřichův Hradec II | 232 | 3,06 |
22 | Melounová Libuše | 64 | KDU-ČSL | BEZPP | důchodce | Radouňka | 194 | 2,55 |
8 | Petrů Marie Bc. | 38 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | fyzioterapeutka v domácnosti | Jindřichův Hradec II | 236 | 3,11 |
3 | Petrů Tomáš Ing. | 41 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | regionální manager pro export | Jindřichův Hradec II | 424 | 5,59 |
18 | Píchová Hana Ing. | 56 | KDU-ČSL | BEZPP | hlavní účetní podniku | Jindřichův Hradec II | 213 | 2,81 |
19 | Píchová Jana | 42 | KDU-ČSL | BEZPP | dámská krejčová | Radouňka | 195 | 2,57 |
24 | Posík Jozef Ing. | 62 | KDU-ČSL | BEZPP | OSVČ - lesník | Jindřichův Hradec I | 176 | 2,32 |
20 | Procházka Michal | 41 | KDU-ČSL | BEZPP | obchodní zástupce | Jindřichův Hradec V | 210 | 2,77 |
25 | Procházková Alžběta | 75 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | důchodce | Jindřichův Hradec V | 171 | 2,25 |
9 | Slavík Vladimír | 51 | KDU-ČSL | BEZPP | podnikatel | Jindřichův Hradec III | 235 | 3,10 |
14 | Soppe Alois Ing. | 78 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | technik elektro v důchodu | Jindřichův Hradec V | 207 | 2,73 |
16 | Svobodová Eliška Mgr. | 72 | KDU-ČSL | BEZPP | středoškolská učitelka v důchodu | Jindřichův Hradec III | 223 | 2,94 |
27 | Tomšová Daniela MUDr. | 44 | KDU-ČSL | BEZPP | lékařka | Jindřichův Hradec II | 177 | 2,33 |
21 | Vlna Tomáš | 50 | KDU-ČSL | BEZPP | výpravčí vlaků | Otín | 209 | 2,75 |
15 | Vybíral Vladimír Mgr. | 70 | KDU-ČSL | BEZPP | středoškolský učitel | Jindřichův Hradec III | 273 | 3,60 |
Celkem zobrazeno kandidátů: 27
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2022/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 18:50:58 |