Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Jindřichův Hradec
Obec: Jindřichův Hradec
Kandidátní listina: Společně s Piráty
Kandidátní listina Společně s Piráty
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
13 | Burešová Adéla Mgr. | 34 | NK | BEZPP | fyzioterapeut | Jindřichův Hradec II | 452 | 3,34 | 10 | - |
23 | Duchoňová Kateřina MUDr. | 40 | NK | BEZPP | lékařka | Jindřichův Hradec II | 375 | 2,77 | 20 | - |
12 | Fišer Daniel Ing. | 48 | Piráti | BEZPP | software development manager | Jindřichův Hradec IV | 434 | 3,21 | 9 | - |
16 | Fittl David Ing. | 26 | NK | BEZPP | obchodní zástupce | Otín | 439 | 3,25 | 13 | - |
26 | Havlíková Kristýna Bc. DiS. | 31 | NK | BEZPP | speditérka v železniční nákladní dopravě | Otín | 306 | 2,26 | 23 | - |
15 | Jasanská Renata | 50 | NK | BEZPP | zdravotní sestra | Buk | 462 | 3,42 | 12 | - |
9 | Jirková Veronika MDDr. | 35 | Piráti | Piráti | ortodontistka | Jindřichův Hradec II | 452 | 3,34 | 6 | - |
18 | Kára Pavel MUDr. | 58 | NK | BEZPP | lékař | Jindřichův Hradec II | 407 | 3,01 | 15 | - |
22 | Kešnar Jonáš | 21 | NK | BEZPP | student, účastník paralympijských her | Jindřichův Hradec II | 421 | 3,11 | 19 | - |
5 | Kinšt David MUDr. | 42 | NK | BEZPP | praktický lékař | Jindřichův Hradec II | 956 | 7,07 | 2 | * |
21 | Klhůfek Martin Bc. | 40 | NK | BEZPP | investiční technik odboru rozvoje MěÚ Jindřichův Hradec | Dolní Radouň | 393 | 2,91 | 18 | - |
1 | Kopřiva Jaromír MUDr. | 54 | Piráti | BEZPP | anesteziolog | Jindřichův Hradec V | 982 | 7,27 | 1 | * |
6 | Kubičková Martina Mgr. | 45 | NK | BEZPP | středoškolská učitelka | Jindřichův Hradec IV | 649 | 4,80 | 4 | - |
17 | Princ Vojtěch Bc. | 27 | NK | BEZPP | obchodní zástupce | Otín | 420 | 3,10 | 14 | - |
8 | Přerovský Radek Mgr. | 49 | NK | BEZPP | středoškolský učitel | Jindřichův Hradec II | 659 | 4,87 | 3 | - |
19 | Slabý Štěpán | 40 | NK | BEZPP | sanitář | Jindřichův Hradec II | 410 | 3,03 | 16 | - |
2 | Slavík Jan Mgr. | 33 | Piráti | BEZPP | právník, podnikatel | Jindřichův Hradec V | 730 | 5,40 | 1 | - |
24 | Soldán Milan Ing. | 67 | Piráti | BEZPP | důchodce | Jindřichův Hradec IV | 340 | 2,51 | 21 | - |
14 | Šetka Martin Ing. | 32 | NK | BEZPP | vedoucí strojního oddělení | Jindřichův Hradec II | 414 | 3,06 | 11 | - |
27 | Škarda Zdeněk | 35 | NK | BEZPP | servisní technik | Jindřichův Hradec III | 304 | 2,25 | 24 | - |
20 | Šramhauser Jan | 29 | NK | BEZPP | konstruktér | Jindřichův Hradec III | 379 | 2,80 | 17 | - |
7 | Tošer Martin Ing. | 48 | Piráti | BEZPP | dotační specialista | Jindřichův Hradec II | 466 | 3,45 | 5 | - |
10 | Urban Václav Mgr. | 58 | Piráti | Piráti | autor webu Neuhaus.cz | Jindřichův Hradec II | 435 | 3,22 | 7 | - |
11 | Vedlová Judita Bc. | 35 | Piráti | Piráti | sociální pracovnice | Jindřichův Hradec I | 450 | 3,33 | 8 | - |
25 | Vedlová Marie Bc. | 59 | NK | BEZPP | zdravotnický záchranář | Jindřichův Hradec III | 350 | 2,59 | 22 | - |
3 | Zudová Michaela Ing. | 37 | NK | BEZPP | krajinářský architekt, spolek Krafferova zahrada | Jindřichův Hradec IV | 747 | 5,53 | 3 | * |
4 | Zvonařová Alexandra Mgr. | 61 | NK | BEZPP | etnoložka Muzea Jindřichohradecka | Jindřichův Hradec II | 673 | 4,98 | 2 | - |
Celkem zobrazeno kandidátů: 27
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2022/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 19:03:14 |