Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Teplice
Obec: Krupka
Kandidátní listina: KRUPKA NÁŠ DOMOV
Kandidátní listina KRUPKA NÁŠ DOMOV
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||||
17 | Bergerová Alena Mgr. | 51 | NK | BEZPP | učitelka | Bohosudov | 442 | 4,51 | 15 | - |
14 | Bobková Romana PharmDr. | 54 | NK | BEZPP | lékárnice | Vrchoslav | 458 | 4,67 | 12 | - |
1 | Kadlec Rostislav Mgr. | 43 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ekonom, projektový manažer, místostarosta | Vrchoslav | 526 | 5,37 | 2 | * |
19 | Karafiátová Iva Ing. | 49 | NK | BEZPP | hasičský záchranný sbor - koordinátor vzdělávání | Unčín | 447 | 4,56 | 17 | - |
20 | Kocourková Jana | 68 | NK | BEZPP | pečovatelka | Vrchoslav | 430 | 4,39 | 18 | - |
10 | Krs Pavel DiS. | 67 | NK | BEZPP | ředitel ZUŠ Krupka | Bohosudov | 479 | 4,89 | 8 | - |
3 | Liška Tomáš Mgr. MBA | 49 | NK | BEZPP | ředitel ZŠ a MŠ Krupka, Teplická, předseda Plaveckého oddílu Krupka | Bohosudov | 566 | 5,77 | 1 | * |
15 | Ludvíková Eliška | 37 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | vedoucí skladu | Maršov | 436 | 4,45 | 13 | - |
4 | Maščenko Igor | 39 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | procesní inženýr | Maršov | 462 | 4,71 | 2 | - |
18 | Podolský Milan | 46 | NK | BEZPP | hudebník - Severočeská filharmonie Teplice | Unčín | 438 | 4,47 | 16 | - |
9 | Podstavcová Karolína | 28 | NK | BEZPP | obchodní asistentka | Bohosudov | 452 | 4,61 | 7 | - |
6 | Polák Karel Mgr. | 47 | NK | BEZPP | policista PČR, pedagog - vychovatel | Bohosudov | 474 | 4,84 | 4 | - |
8 | Posselt Jindřich Mgr. | 26 | NK | BEZPP | lesník | Vrchoslav | 462 | 4,71 | 6 | - |
5 | Růžička František Ing. | 63 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | tajemník MěÚ Krupka | Krupka | 472 | 4,81 | 3 | - |
2 | Růžička Jan Ing. | 33 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | ekonom, Krajský radní pro finance | Krupka | 508 | 5,18 | 1 | - |
21 | Růžičková Nikola Mgr. | 31 | NK | BEZPP | kronikářka města, historička správkyně stránek Krupka - Graupen | Bohosudov | 450 | 4,59 | 19 | - |
11 | Šich Petr | 40 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | výrobní technik | Krupka | 455 | 4,64 | 9 | - |
7 | Šichová Jana | 35 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | jednatelka společnosti | Krupka | 461 | 4,70 | 5 | - |
13 | Šikr Marek | 35 | NK | BEZPP | obchodní zástupce | Bohosudov | 458 | 4,67 | 11 | - |
16 | Vágner Artur Ing. | 50 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | procesní inženýr | Bohosudov | 451 | 4,60 | 14 | - |
12 | Zimová Vendula Mgr. | 45 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | učitelka | Krupka | 466 | 4,75 | 10 | - |
Celkem zobrazeno kandidátů: 21
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kv2022/kv21111 |
Datum a čas generování stránky | 15/06/2024 20:59:57 |