Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo městysu
Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Třebíč
Obec: Okříšky
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Večeřa Zdeněk | 75 | KSČM | KSČM | 95 | 11,55 | 1 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Štefka Karel | 74 | KSČM | KSČM | 77 | 9,36 | 2 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Dvořáková Jaroslava | 63 | KSČM | KSČM | 72 | 8,75 | 3 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Březnová Jana | 54 | KSČM | KSČM | 46 | 5,59 | 4 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Vejmelka Vladimír | 67 | KSČM | BEZPP | 38 | 4,62 | 5 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Kočová Věra | 73 | KSČM | BEZPP | 39 | 4,74 | 6 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Března Stanislav | 52 | KSČM | BEZPP | 45 | 5,47 | 7 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Ježek Bohumil | 73 | KSČM | KSČM | 63 | 7,66 | 8 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 10 | Novotný František | 69 | KSČM | BEZPP | 33 | 4,01 | 9 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 11 | Doležal Jaroslav | 75 | KSČM | BEZPP | 39 | 4,74 | 10 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 12 | Musil Zdeněk | 75 | KSČM | BEZPP | 37 | 4,50 | 11 |
1 | Komunistická str.Čech a Moravy | 13 | Mravec Martin | 48 | KSČM | BEZPP | 44 | 5,35 | 12 |
2 | KDU-ČSL | 2 | Syrová Silvie Mgr. | 36 | KDU-ČSL | BEZPP | 144 | 9,93 | 1 |
2 | KDU-ČSL | 4 | Saidl Michal Bc. DiS. | 37 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 122 | 8,41 | 2 |
2 | KDU-ČSL | 3 | Vrtal Petr | 44 | KDU-ČSL | KDU-ČSL | 115 | 7,93 | 3 |
2 | KDU-ČSL | 6 | Kývala Libor | 47 | KDU-ČSL | BEZPP | 71 | 4,89 | 4 |
2 | KDU-ČSL | 7 | Černý Jan | 62 | KDU-ČSL | BEZPP | 45 | 3,10 | 5 |
2 | KDU-ČSL | 8 | Kalina Václav | 39 | KDU-ČSL | BEZPP | 97 | 6,69 | 6 |
2 | KDU-ČSL | 9 | Ježek Pavel | 54 | KDU-ČSL | BEZPP | 82 | 5,65 | 7 |
2 | KDU-ČSL | 10 | Vávra Pavel | 57 | KDU-ČSL | BEZPP | 54 | 3,72 | 8 |
2 | KDU-ČSL | 11 | Čermák Přemysl | 44 | KDU-ČSL | BEZPP | 71 | 4,89 | 9 |
2 | KDU-ČSL | 12 | Seichter Ludvík Ing. | 83 | KDU-ČSL | BEZPP | 60 | 4,14 | 10 |
2 | KDU-ČSL | 13 | Zeman Pavel | 60 | KDU-ČSL | BEZPP | 61 | 4,20 | 11 |
2 | KDU-ČSL | 14 | Maule Jaroslav | 77 | KDU-ČSL | BEZPP | 42 | 2,89 | 12 |
2 | KDU-ČSL | 15 | Hrnčíř Jiří Ing. | 55 | KDU-ČSL | BEZPP | 101 | 6,97 | 13 |
3 | Občanská demokratická strana | 10 | Holešinská Jana | 48 | ODS | BEZPP | 179 | 10,83 | 1 |
3 | Občanská demokratická strana | 3 | Marušová Pavla Ing. | 40 | ODS | BEZPP | 133 | 8,05 | 2 |
3 | Občanská demokratická strana | 7 | Vlna Jiří | 47 | ODS | BEZPP | 128 | 7,74 | 3 |
3 | Občanská demokratická strana | 5 | Pavelková Karolína | 35 | ODS | BEZPP | 127 | 7,68 | 4 |
3 | Občanská demokratická strana | 4 | Dosedla Jaroslav | 46 | ODS | BEZPP | 75 | 4,53 | 5 |
3 | Občanská demokratická strana | 6 | Zeman Petr | 50 | ODS | BEZPP | 97 | 5,87 | 6 |
3 | Občanská demokratická strana | 8 | Vlna Ladislav | 74 | ODS | ODS | 95 | 5,75 | 7 |
3 | Občanská demokratická strana | 9 | Kovář Marek | 49 | ODS | BEZPP | 73 | 4,41 | 8 |
3 | Občanská demokratická strana | 11 | Doležal Milan | 40 | ODS | BEZPP | 64 | 3,87 | 9 |
3 | Občanská demokratická strana | 12 | Lorenc Dalibor | 65 | ODS | BEZPP | 77 | 4,66 | 10 |
3 | Občanská demokratická strana | 13 | Zemanová Silvie | 22 | ODS | BEZPP | 58 | 3,51 | 11 |
3 | Občanská demokratická strana | 14 | Caha František | 62 | ODS | BEZPP | 42 | 2,54 | 12 |
3 | Občanská demokratická strana | 15 | Dohnal Vladimír | 71 | ODS | BEZPP | 46 | 2,78 | 13 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 3 | Novotný Jan | 22 | NK | BEZPP | 234 | 6,18 | 1 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 4 | Láník ml. Libor Bc. | 22 | NK | BEZPP | 211 | 5,57 | 2 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 5 | Vybíralová Adriana Bc. | 22 | NK | BEZPP | 205 | 5,41 | 3 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 7 | Račák Jan | 29 | NK | BEZPP | 242 | 6,39 | 4 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 8 | Brázdová Radka | 51 | NK | BEZPP | 245 | 6,47 | 5 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 9 | Píša Roman | 39 | NK | BEZPP | 189 | 4,99 | 6 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 11 | Kolář Lukáš | 24 | NK | BEZPP | 186 | 4,91 | 7 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 12 | Novotný Josef | 54 | NK | BEZPP | 274 | 7,24 | 8 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 13 | Dvořáková Jana Ing. | 57 | NK | BEZPP | 202 | 5,33 | 9 |
4 | OKŘÍŠKY 2030 | 15 | Vlk Zdeněk | 67 | NK | BEZPP | 192 | 5,07 | 10 |
5 | ČSSD a Zelení | 5 | Suchá Iva RNDr. | 62 | Zelení | Zelení | 221 | 5,13 | 1 |
5 | ČSSD a Zelení | 6 | Františáková Lucie Mgr. | 31 | SOCDEM | BEZPP | 267 | 6,20 | 2 |
5 | ČSSD a Zelení | 7 | Procházka Michal Ing. | 48 | SOCDEM | BEZPP | 252 | 5,85 | 3 |
5 | ČSSD a Zelení | 8 | Vavroušek Jiří | 48 | Zelení | BEZPP | 250 | 5,80 | 4 |
5 | ČSSD a Zelení | 10 | Binková Jitka | 51 | SOCDEM | BEZPP | 259 | 6,01 | 5 |
5 | ČSSD a Zelení | 11 | Milostný Pavel | 56 | SOCDEM | BEZPP | 234 | 5,43 | 6 |
5 | ČSSD a Zelení | 12 | Ryšavá Radka Bc. | 52 | SOCDEM | SOCDEM | 261 | 6,06 | 7 |
5 | ČSSD a Zelení | 13 | Štědrý Jiří | 74 | SOCDEM | BEZPP | 161 | 3,74 | 8 |
5 | ČSSD a Zelení | 14 | Jeřábková Miroslava DiS. | 38 | SOCDEM | BEZPP | 232 | 5,39 | 9 |
5 | ČSSD a Zelení | 15 | Zejdová Vlastimila | 69 | SOCDEM | BEZPP | 204 | 4,74 | 10 |