Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Radonice
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 7 | Adam Michal Bc. | 50 | NK | BEZPP | 285 | 11,01 | 7 | * |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Čížek Karel | 60 | KSČM | BEZPP | 134 | 37,53 | - | - |
3 | Nezávislí | 5 | Dvořák David | 41 | NK | BEZPP | 100 | 13,86 | 1 | - |
3 | Nezávislí | 3 | Dvořák Jiří | 43 | NK | BEZPP | 111 | 15,39 | 1 | * |
2 | Trikolora s podporou SPD | 5 | Faldus Petr | 37 | Trikolora | BEZPP | 25 | 14,79 | - | - |
2 | Trikolora s podporou SPD | 1 | Faldusová Petra | 31 | Trikolora | Trikolora | 44 | 26,03 | - | - |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 9 | Fišer Václav | 48 | NK | BEZPP | 239 | 9,23 | 2 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Hiecke Eva | 46 | KSČM | KSČM | 53 | 14,84 | - | - |
3 | Nezávislí | 7 | Janků František | 61 | NK | BEZPP | 81 | 11,23 | 5 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Johanová Alena | 62 | KSČM | KSČM | 73 | 20,44 | - | - |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 8 | Krátká Martina | 42 | NK | BEZPP | 251 | 9,69 | 1 | - |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 3 | Machowetz Milan | 50 | NK | BEZPP | 267 | 10,31 | 3 | * |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 6 | Nagyová Lucie Mgr. | 45 | NK | BEZPP | 265 | 10,23 | 6 | * |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 5 | Ondrejka Miroslav | 66 | NK | BEZPP | 259 | 10,00 | 5 | * |
2 | Trikolora s podporou SPD | 2 | Příhoda Pavel | 51 | SPD | BEZPP | 28 | 16,56 | - | - |
2 | Trikolora s podporou SPD | 3 | Ptáček Jaroslav | 51 | Trikolora | Trikolora | 43 | 25,44 | - | - |
2 | Trikolora s podporou SPD | 4 | Ptáčková Ivana | 50 | Trikolora | BEZPP | 29 | 17,15 | - | - |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 1 | Santner Jaroslav Mgr. | 48 | NK | BEZPP | 351 | 13,56 | 2 | * |
3 | Nezávislí | 4 | Stránský Jan | 41 | NK | BEZPP | 62 | 8,59 | 3 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Šamonilová Dagmar | 56 | KSČM | KSČM | 43 | 12,04 | - | - |
3 | Nezávislí | 2 | Šíma Leoš | 47 | NK | BEZPP | 88 | 12,20 | 2 | - |
3 | Nezávislí | 9 | Švejda Jaroslav | 48 | NK | BEZPP | 65 | 9,01 | 7 | - |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Tomečková Karla | 27 | KSČM | BEZPP | 54 | 15,12 | - | - |
3 | Nezávislí | 8 | Trapp Matěj | 20 | NK | BEZPP | 58 | 8,04 | 6 | - |
3 | Nezávislí | 1 | Trapp Oto | 46 | NK | BEZPP | 110 | 15,25 | 2 | * |
3 | Nezávislí | 6 | Trappová Ivana | 67 | NK | BEZPP | 46 | 6,38 | 4 | - |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 2 | Třešňák Robert | 53 | NK | BEZPP | 373 | 14,41 | 1 | * |
1 | Růst a rozvoj Radonicka | 4 | Tumpachová Kateřina Ing. | 47 | NK | BEZPP | 298 | 11,51 | 4 | * |