Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo obce
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Mladeč
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 2 | Absolon Jiří RNDr. | 62 | NK | BEZPP | 50 | 13,51 | 2 | - |
4 | KDU-ČSL | 3 | Coufal Lumír | 40 | KDU-ČSL | BEZPP | 58 | 13,39 | 2 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Coufalová Drahomíra | 64 | KSČM | BEZPP | 85 | 10,98 | 3 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Červenková Lenka Bc. | 58 | KSČM | BEZPP | 76 | 9,81 | 4 | - |
4 | KDU-ČSL | 8 | Dudková Eva | 65 | KDU-ČSL | BEZPP | 33 | 7,62 | 7 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 8 | Hegr Radek | 46 | NK | BEZPP | 85 | 9,87 | 5 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Hodina František | 71 | KSČM | BEZPP | 82 | 10,59 | 5 | - |
4 | KDU-ČSL | 1 | Holínek Luděk | 57 | KDU-ČSL | BEZPP | 57 | 13,16 | 1 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Honig Josef | 58 | KSČM | KSČM | 97 | 12,53 | 2 | * |
4 | KDU-ČSL | 9 | Horník Jiří | 49 | KDU-ČSL | BEZPP | 56 | 12,93 | 2 | - |
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 3 | Horníková Jitka | 46 | NK | BEZPP | 76 | 20,54 | 1 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 5 | Indra Petr | 67 | NK | BEZPP | 82 | 9,52 | 2 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 6 | Kvapil Jaroslav | 42 | NK | BEZPP | 83 | 9,63 | 3 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Kvapil Jaroslav | 70 | KSČM | BEZPP | 78 | 10,07 | 3 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Maxantová Anna | 65 | KSČM | BEZPP | 81 | 10,46 | 2 | - |
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 5 | Maxantová Markéta Mgr. | 44 | NK | BEZPP | 49 | 13,24 | 4 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 7 | Navrátil Milan | 44 | NK | BEZPP | 90 | 10,45 | 4 | - |
4 | KDU-ČSL | 2 | Novotná Marie | 48 | KDU-ČSL | BEZPP | 70 | 16,16 | 1 | * |
4 | KDU-ČSL | 6 | Papula Josef | 41 | KDU-ČSL | BEZPP | 52 | 12,00 | 5 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 4 | Papula Pavel | 51 | NK | BEZPP | 120 | 13,93 | 1 | * |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 1 | Pekař Jiří | 69 | KSČM | BEZPP | 123 | 15,89 | 1 | * |
4 | KDU-ČSL | 5 | Penka Radim | 39 | KDU-ČSL | BEZPP | 33 | 7,62 | 4 | - |
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 1 | Polášková Lenka | 34 | NK | BEZPP | 76 | 20,54 | 1 | * |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 3 | Pospíšil Jan | 38 | NK | BEZPP | 105 | 12,19 | 3 | * |
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 4 | Rapčák Ladislav Ing. | 61 | NK | BEZPP | 60 | 16,21 | 3 | - |
2 | SDRUŽENÍ PRO MLADEČ A SOBÁČOV | 6 | Satorová Jana | 42 | NK | BEZPP | 59 | 15,94 | 5 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Svobodová Marta | 88 | KSČM | BEZPP | 72 | 9,30 | 6 | - |
3 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Šišma Radek | 53 | KSČM | BEZPP | 80 | 10,33 | 1 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 2 | Štarmann Ondřej | 45 | NK | BEZPP | 92 | 10,68 | 1 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 9 | Švec Miroslav | 46 | NK | BEZPP | 94 | 10,91 | 6 | - |
4 | KDU-ČSL | 7 | Typnerová Ludmila | 68 | KDU-ČSL | BEZPP | 29 | 6,69 | 6 | - |
1 | „PRO TRVALÝ ROZVOJ“ | 1 | Zapletal Tomáš Ing. | 37 | NK | BEZPP | 110 | 12,77 | 2 | * |
4 | KDU-ČSL | 4 | Zendulka Jiří Ing. | 40 | KDU-ČSL | BEZPP | 45 | 10,39 | 3 | - |