Jmenné seznamy
Výběr: všichni platní kandidáti dle abecedy
Zastupitelstvo města
Kraj: Liberecký kraj
Okres: Liberec
Obec: Raspenava
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí zvolení /náhradníka |
Mandát | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
5 | ROMA LUMA | 11 | Bajger Radoslav | 21 | LUMA | BEZPP | 28 | 6,65 | - | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 1 | Belda Ladislav | 67 | NK | BEZPP | 154 | 11,52 | 1 | * |
5 | ROMA LUMA | 9 | Bužová Michala | 19 | LUMA | BEZPP | 26 | 6,17 | - | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 13 | Cimpl Marian | 43 | SPD | BEZPP | 115 | 5,90 | 11 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 14 | Čermák František | 76 | NK | BEZPP | 54 | 4,04 | 13 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 4 | Černý Jaroslav Mgr. | 76 | KSČM | KSČM | 99 | 9,01 | 1 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 2 | Donát Petr Ing. | 54 | SPD | SPD | 153 | 7,85 | 2 | * |
6 | Za obnovu obce | 7 | Drahoš Milan | 61 | NK | BEZPP | 348 | 6,97 | 1 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 12 | Ďuďa Michal | 65 | NK | BEZPP | 57 | 5,19 | 12 | - |
5 | ROMA LUMA | 5 | Ďuďa Michal | 19 | LUMA | LUMA | 26 | 6,17 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 14 | Ďuďová Marta | 37 | LUMA | BEZPP | 28 | 6,65 | - | - |
3 | Pro rozvoj města | 14 | Eliáš Jaroslav | 55 | NK | BEZPP | 196 | 5,08 | 9 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 5 | Farský Michal | 30 | NK | BEZPP | 93 | 8,46 | 2 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 12 | Fúska Stanislav | 18 | SPD | BEZPP | 115 | 5,90 | 10 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 5 | Fúska Stanislav | 48 | NK | BEZPP | 59 | 4,41 | 6 | - |
5 | ROMA LUMA | 13 | Goroĺová Anna | 49 | LUMA | BEZPP | 28 | 6,65 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 12 | Goroĺová Sabina | 19 | LUMA | BEZPP | 26 | 6,17 | - | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 2 | Habas Tomáš | 58 | NK | BEZPP | 121 | 9,05 | 1 | - |
3 | Pro rozvoj města | 1 | Hanzl Jaromír | 58 | NK | BEZPP | 389 | 10,09 | 1 | * |
3 | Pro rozvoj města | 8 | Hanzl Josef | 55 | NK | BEZPP | 247 | 6,41 | 4 | - |
6 | Za obnovu obce | 11 | Harcubová Kateřina Ing. | 56 | NK | BEZPP | 302 | 6,04 | 5 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 15 | Hojný Miroslav | 49 | NK | BEZPP | 86 | 6,43 | 14 | - |
3 | Pro rozvoj města | 6 | Horáček Jiří | 40 | NK | BEZPP | 220 | 5,71 | 2 | - |
3 | Pro rozvoj města | 13 | Hrudík Aleš | 38 | NK | BEZPP | 185 | 4,80 | 8 | - |
6 | Za obnovu obce | 3 | Chvojka Petr Mgr. | 57 | NK | BEZPP | 381 | 7,63 | 4 | * |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 9 | Jágrová Hana | 63 | NK | BEZPP | 78 | 5,83 | 8 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 2 | Janáčková Irena | 62 | NK | BEZPP | 86 | 7,83 | 4 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 6 | Jareš Jiří | 44 | SPD | SPD | 126 | 6,47 | 4 | - |
5 | ROMA LUMA | 1 | Jarka Jan | 38 | LUMA | LUMA | 38 | 9,02 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 2 | Jarka Jan | 19 | LUMA | LUMA | 30 | 7,12 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 6 | Jarka Ján | 67 | LUMA | BEZPP | 28 | 6,65 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 3 | Jarková Miroslava | 39 | LUMA | LUMA | 30 | 7,12 | - | - |
3 | Pro rozvoj města | 4 | Ječný Ondřej | 32 | NK | BEZPP | 304 | 7,89 | 3 | * |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 8 | Jerman Michal | 45 | SPD | BEZPP | 115 | 5,90 | 6 | - |
5 | ROMA LUMA | 7 | Juriga David | 47 | LUMA | BEZPP | 26 | 6,17 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 8 | Jurigová Renata | 46 | LUMA | BEZPP | 26 | 6,17 | - | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 11 | Kasáková Anna | 44 | NK | BEZPP | 58 | 5,28 | 11 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 8 | Killich Petr | 54 | NK | BEZPP | 108 | 8,08 | 2 | - |
6 | Za obnovu obce | 9 | Kobera Roman | 34 | NK | BEZPP | 293 | 5,86 | 3 | - |
6 | Za obnovu obce | 6 | Kobera Vladislav | 67 | NK | BEZPP | 336 | 6,73 | 6 | * |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 4 | Kobr Jiří | 53 | NK | BEZPP | 76 | 5,68 | 5 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 1 | Kocek Miroslav | 30 | SPD | SPD | 161 | 8,26 | 1 | * |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 15 | Kocková Jana | 28 | SPD | BEZPP | 114 | 5,85 | 13 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 5 | Kocková Martina | 58 | SPD | SPD | 130 | 6,67 | 3 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 10 | Kočovský Tomáš | 49 | NK | BEZPP | 80 | 5,98 | 9 | - |
3 | Pro rozvoj města | 9 | Kodeš Josef | 50 | NK | BEZPP | 278 | 7,21 | 5 | - |
3 | Pro rozvoj města | 5 | Kožarik Josef | 30 | NK | BEZPP | 233 | 6,04 | 1 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 6 | Křivohlavý Roman | 55 | NK | BEZPP | 59 | 5,37 | 6 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 8 | Loukotová Jaroslava | 70 | NK | BEZPP | 90 | 8,19 | 8 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 9 | Lžičař Ondřej | 31 | SPD | BEZPP | 129 | 6,62 | 7 | - |
5 | ROMA LUMA | 10 | Macková Petra | 40 | LUMA | BEZPP | 29 | 6,88 | - | - |
6 | Za obnovu obce | 15 | Mak Libor | 26 | NK | BEZPP | 237 | 4,74 | 9 | - |
6 | Za obnovu obce | 4 | Málek Jan Mgr. | 42 | NK | BEZPP | 425 | 8,51 | 3 | * |
6 | Za obnovu obce | 1 | Málek Josef Mgr. | 43 | NK | BEZPP | 472 | 9,45 | 1 | * |
6 | Za obnovu obce | 8 | Maturová Olga | 41 | NK | BEZPP | 288 | 5,76 | 2 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 11 | Moučka Filip | 25 | SPD | SPD | 115 | 5,90 | 9 | - |
3 | Pro rozvoj města | 10 | Němcová Jiřina | 46 | NK | BEZPP | 262 | 6,80 | 6 | - |
6 | Za obnovu obce | 12 | Nosálová Vlasta | 56 | NK | BEZPP | 267 | 5,34 | 6 | - |
6 | Za obnovu obce | 5 | Novotná Blanka Mgr. | 63 | NK | BEZPP | 373 | 7,47 | 5 | * |
6 | Za obnovu obce | 10 | Novotná Petra | 39 | NK | BEZPP | 297 | 5,94 | 4 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 7 | Pávek Jakub | 32 | SPD | BEZPP | 132 | 6,77 | 5 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 3 | Pavlíková Ivana Ing. | 35 | NK | BEZPP | 101 | 7,55 | 4 | - |
3 | Pro rozvoj města | 11 | Petříčková Hana | 59 | NK | BEZPP | 297 | 7,71 | 4 | * |
6 | Za obnovu obce | 14 | Pokorný Radek | 45 | NK | BEZPP | 259 | 5,18 | 8 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 11 | Poncová Marcela | 62 | NK | BEZPP | 94 | 7,03 | 10 | - |
3 | Pro rozvoj města | 7 | Pospíšil Vladislav | 47 | NK | BEZPP | 239 | 6,20 | 3 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 10 | Prokopová Radmila | 66 | NK | BEZPP | 84 | 7,65 | 10 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 4 | Prošková Simona | 48 | SPD | SPD | 148 | 7,60 | 1 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 3 | Prudičová Jana | 62 | SPD | SPD | 142 | 7,29 | 2 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 9 | Přib Jaroslav | 51 | NK | BEZPP | 88 | 8,01 | 9 | - |
3 | Pro rozvoj města | 3 | Roček Milan | 71 | NK | BEZPP | 269 | 6,98 | 5 | * |
6 | Za obnovu obce | 13 | Roušal Luboš | 58 | NK | BEZPP | 275 | 5,50 | 7 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 13 | Roušar Stanislav | 48 | NK | BEZPP | 93 | 8,46 | 3 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 12 | Schiffner Rudolf | 73 | NK | BEZPP | 56 | 4,19 | 11 | - |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 14 | Sojka Michal | 30 | SPD | BEZPP | 136 | 6,98 | 12 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 6 | Soukup Vladimír | 63 | NK | BEZPP | 92 | 6,88 | 7 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 13 | Soukupová Lenka | 59 | NK | BEZPP | 72 | 5,38 | 12 | - |
4 | Sdružení občanů Raspenavy | 7 | Sýkora Boris | 61 | NK | BEZPP | 105 | 7,85 | 3 | - |
3 | Pro rozvoj města | 12 | Sýkorová Vlasta | 62 | NK | BEZPP | 198 | 5,14 | 7 | - |
5 | ROMA LUMA | 4 | Šámalová Vanda | 18 | LUMA | LUMA | 26 | 6,17 | - | - |
5 | ROMA LUMA | 15 | Šandorová Sabina | 18 | LUMA | BEZPP | 26 | 6,17 | - | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 7 | Šmíd Václav | 21 | NK | BEZPP | 65 | 5,91 | 7 | - |
1 | KSČM a Podještědská levice | 1 | Šmíd Zdeněk | 51 | NK | BEZPP | 160 | 14,57 | 1 | * |
1 | KSČM a Podještědská levice | 3 | Štibřík Jiří Ing. | 77 | NK | BEZPP | 66 | 6,01 | 5 | - |
3 | Pro rozvoj města | 15 | Urban Karel | 57 | NK | BEZPP | 226 | 5,86 | 10 | - |
6 | Za obnovu obce | 2 | Vilímová Hana | 57 | NK | BEZPP | 439 | 8,79 | 2 | * |
2 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 10 | Vyhlídko Jiří | 19 | SPD | BEZPP | 116 | 5,95 | 8 | - |
3 | Pro rozvoj města | 2 | Wolf Libor | 57 | NK | BEZPP | 309 | 8,02 | 2 | * |