Jmenné seznamy
Výběr: náhradníci dle výsledku
Zastupitelstvo obce
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Teplice
Obec: Hrobčice
Všechny kandidátní listiny
Všechny kandidátní listiny
Kandidátní listina | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Hlasy | Pořadí náhradníka |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | |||
1 | ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ | 6 | Vladař Milan | 74 | STAN | BEZPP | 203 | 9,38 | 1 |
1 | ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ | 7 | Šiling Karel | 71 | STAN | BEZPP | 215 | 9,94 | 2 |
1 | ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ | 8 | Balínová Dagmar | 65 | STAN | BEZPP | 207 | 9,57 | 3 |
1 | ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ | 9 | Hrůnek František | 46 | STAN | BEZPP | 235 | 10,86 | 4 |
2 | ANO 2011 | 1 | Schuran Robert | 51 | ANO | BEZPP | 92 | 13,67 | 1 |
2 | ANO 2011 | 8 | Žejdlík Petr | 42 | ANO | BEZPP | 83 | 12,33 | 2 |
2 | ANO 2011 | 3 | Fuhrmann Antonín Ing. | 50 | ANO | ANO | 81 | 12,03 | 3 |
2 | ANO 2011 | 4 | Krausam Petr | 61 | ANO | BEZPP | 71 | 10,54 | 4 |
2 | ANO 2011 | 5 | Belej Milan | 51 | ANO | BEZPP | 67 | 9,95 | 5 |
2 | ANO 2011 | 6 | Cibula Jan | 45 | ANO | BEZPP | 67 | 9,95 | 6 |
2 | ANO 2011 | 7 | Šimek Josef | 57 | ANO | BEZPP | 53 | 7,87 | 7 |
2 | ANO 2011 | 9 | Dvořák Ondřej | 49 | ANO | BEZPP | 60 | 8,91 | 8 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 2 | Vomasta Josef | 50 | SPD | SPD | 85 | 11,45 | 1 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 4 | Vokurka Josef | 50 | SPD | BEZPP | 82 | 11,05 | 2 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 5 | Mrkvičková Lucie | 40 | SPD | BEZPP | 77 | 10,37 | 3 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 6 | Hanesová Petra | 32 | SPD | BEZPP | 67 | 9,02 | 4 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 7 | Solnař Zdeněk | 65 | SPD | SPD | 70 | 9,43 | 5 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 8 | Čáslavková Monika | 37 | SPD | BEZPP | 83 | 11,18 | 6 |
3 | Svoboda a př. demokracie (SPD) | 9 | Fiala Karel | 67 | SPD | BEZPP | 68 | 9,16 | 7 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 9 | Fejesová Dana | 59 | KSČM | BEZPP | 88 | 13,88 | 1 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 2 | Prchal Miroslav | 60 | KSČM | BEZPP | 63 | 9,93 | 2 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 3 | Cejnar Alois Ing. | 69 | KSČM | BEZPP | 58 | 9,14 | 3 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 4 | Švejnoha Jiří Ing. | 66 | KSČM | KSČM | 70 | 11,04 | 4 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 5 | Weiss Alexander | 61 | KSČM | KSČM | 57 | 8,99 | 5 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 6 | Řípová Dana | 63 | KSČM | KSČM | 62 | 9,77 | 6 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 7 | Vytejčková Hedvika | 70 | KSČM | BEZPP | 67 | 10,56 | 7 |
4 | Komunistická str.Čech a Moravy | 8 | Rösner Roman | 58 | KSČM | KSČM | 70 | 11,04 | 8 |