Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Obec: Malá Morava
Kandidátní listina: "Nezávislí starostové pro kraj"
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina "NSK" – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Brázda Radek Mgr. | 36 | 0 | 0,00 |
2 | Števanka Ladislav | 57 | 0 | 0,00 |
3 | Přecechtělová Jana Mgr. | 35 | 0 | 0,00 |
4 | Jelínek Jiří Ing. | 44 | 0 | 0,00 |
5 | Slovák Petr | 35 | 0 | 0,00 |
6 | Dost Ivan | 60 | 0 | 0,00 |
7 | Kročil Miroslav Ing. | 54 | 0 | 0,00 |
8 | Mlateček Milan | 35 | 0 | 0,00 |
9 | Tichý Michal Ing. | 33 | 0 | 0,00 |
10 | Bia Vlastimil | 51 | 0 | 0,00 |
11 | Dosoudil Miroslav RNDr. | 53 | 0 | 0,00 |
12 | Řezníček Jiří | 43 | 0 | 0,00 |
13 | Zatloukal Ivo Ing. | 47 | 0 | 0,00 |
14 | Saksa Jan | 63 | 0 | 0,00 |
15 | Kočí Vlasta | 46 | 0 | 0,00 |
16 | Kružík Miroslav | 58 | 0 | 0,00 |
17 | Němečková Jana Ing. | 46 | 0 | 0,00 |
18 | Kubíček Milan Ing. | 53 | 0 | 0,00 |
19 | Petr Vilém | 59 | 0 | 0,00 |
20 | Mynařík Alfons Ing. | 65 | 0 | 0,00 |
21 | Dohnal Jaromír | 57 | 0 | 0,00 |
22 | Vrána Libor Mgr. | 42 | 0 | 0,00 |
23 | Cetkovský Stanislav | 42 | 0 | 0,00 |
24 | Plháková Jana | 45 | 0 | 0,00 |
25 | Venclík Antonín | 57 | 0 | 0,00 |
26 | Ferancová Jana MUDr. | 36 | 0 | 0,00 |
27 | Marek Milan Mgr. | 40 | 0 | 0,00 |
28 | Vrána Zdenek | 61 | 0 | 0,00 |
29 | Matiáš Jaroslav | 70 | 0 | 0,00 |
30 | Musil Zdeněk | 67 | 0 | 0,00 |
31 | Mikuš Radovan | 42 | 0 | 0,00 |
32 | Repaň Gustav | 46 | 0 | 0,00 |
34 | Hajkr Petr | 34 | 0 | 0,00 |
35 | Vališová Marie | 63 | 0 | 0,00 |
36 | Soviarová Marcela | 39 | 0 | 0,00 |
37 | Dluhoš Tomáš | 41 | 0 | 0,00 |
38 | Hlavatý Miroslav Mgr. | 48 | 0 | 0,00 |
40 | Malíková Milada | 60 | 0 | 0,00 |
41 | Novák Drahomír Ing. | 49 | 0 | 0,00 |
42 | Petr Miroslav | 36 | 0 | 0,00 |
43 | Pavlíková Jana | 48 | 0 | 0,00 |
44 | Winiarski Radek | 35 | 0 | 0,00 |
45 | Dovrtěl Pavel | 59 | 0 | 0,00 |
46 | Frgal Antonín | 45 | 0 | 0,00 |
47 | Krátký Josef | 55 | 0 | 0,00 |
48 | Drobňáková Šárka | 47 | 0 | 0,00 |
49 | Stodolová Dana | 46 | 0 | 0,00 |
50 | Gábová Věra | 53 | 0 | 0,00 |
51 | Bocek Jaroslav | 24 | 0 | 0,00 |
52 | Charvátová Bohumila | 46 | 0 | 0,00 |
53 | Zatloukal František | 60 | 0 | 0,00 |
54 | Vavrečková Jitka Ing. | 47 | 0 | 0,00 |
55 | Procházková Dana MUDr. | 54 | 0 | 0,00 |
56 | Šestáková Ivana | 45 | 0 | 0,00 |
57 | Míček Vlastimil | 35 | 0 | 0,00 |
58 | Navrátilová Jana | 41 | 0 | 0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 4
Zpět: Obec Malá Morava
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2008/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 12:06:29 |