Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Přebírací místo: Litovel
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Černý Alexander RSDr. | 55 | 96 | 7,41 |
2 | Vlčková Miroslava | 57 | 11 | 0,84 |
3 | Janíček Josef | 60 | 17 | 1,31 |
4 | Sumara Ivan MUDr. | 51 | 29 | 2,23 |
5 | Marek Miroslav Ing. | 55 | 16 | 1,23 |
6 | Nekl Josef RSDr. | 55 | 6 | 0,46 |
7 | Šmíd Václav Ing. | 57 | 6 | 0,46 |
8 | Hlavešová Alena Mgr. | 58 | 18 | 1,38 |
9 | Urbánek Vladimír DiS. | 32 | 27 | 2,08 |
10 | Vašíčková Milada | 42 | 4 | 0,30 |
11 | Švec Zdeněk Ing. | 53 | 12 | 0,92 |
12 | Petržela Jaroslav Ing. | 25 | 11 | 0,84 |
13 | Veselý Kamil | 41 | 125 | 9,65 |
14 | Novotný Karel | 24 | 21 | 1,62 |
15 | Opršal Jaroslav | 57 | 0 | 0,00 |
16 | Mlčák Ladislav | 61 | 5 | 0,38 |
17 | Marková Kateřina | 22 | 10 | 0,77 |
18 | Janošík Josef | 58 | 9 | 0,69 |
19 | Copková Ivana | 49 | 2 | 0,15 |
20 | Beňo Zdeněk Ing. | 26 | 8 | 0,61 |
21 | Symerský Michal Ing. | 32 | 4 | 0,30 |
22 | Brunec Karel | 55 | 7 | 0,54 |
23 | Sypko Ladislav | 49 | 2 | 0,15 |
24 | Kadaňka František | 59 | 0 | 0,00 |
25 | Vondráková Alena Bc. | 23 | 6 | 0,46 |
26 | Krejčiřík František | 59 | 3 | 0,23 |
27 | Směšný Ivar | 61 | 0 | 0,00 |
28 | Tesařík Milan | 57 | 2 | 0,15 |
29 | Švásta Miroslav Ing. | 57 | 4 | 0,30 |
30 | Kania Jindřich PaedDr. | 55 | 13 | 1,00 |
31 | Passinger Břetislav | 56 | 0 | 0,00 |
32 | Antoníčková Renata | 47 | 2 | 0,15 |
33 | Vašíček Václav | 56 | 4 | 0,30 |
34 | Surma Antonín | 40 | 2 | 0,15 |
35 | Pastorová Jana Bc. | 37 | 9 | 0,69 |
36 | Sehnula Lubomír Ing. | 51 | 2 | 0,15 |
37 | Grygar Stanislav | 44 | 10 | 0,77 |
38 | Drápal Mojmír | 50 | 3 | 0,23 |
39 | Navrátil Miroslav | 56 | 9 | 0,69 |
40 | Raindl Miroslav Mgr. | 54 | 3 | 0,23 |
41 | Krobot Aleš | 27 | 8 | 0,61 |
42 | Raková Jana | 51 | 2 | 0,15 |
43 | Klečková Alena DiS. | 26 | 3 | 0,23 |
44 | Kropáček Antonín Ing. | 45 | 4 | 0,30 |
45 | Brada Zdeněk Ing. | 52 | 0 | 0,00 |
46 | Pořízka Viktor | 31 | 1 | 0,07 |
47 | Skácel Miroslav PaedDr. | 60 | 11 | 0,84 |
48 | Látalová Lidmila Ing. | 61 | 2 | 0,15 |
49 | Smutný Václav | 47 | 0 | 0,00 |
50 | Zahradník Lukáš | 20 | 7 | 0,54 |
51 | Blaťáková Jarmila PaedDr. | 59 | 5 | 0,38 |
52 | Beňo Jakub Bc. | 23 | 1 | 0,07 |
53 | Martinů Ludmila | 58 | 3 | 0,23 |
54 | Meister Zdeněk | 62 | 0 | 0,00 |
55 | Rozsypal Jiří | 54 | 0 | 0,00 |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 1 295
Zpět: Přebírací místo Litovel
Zdroj dat | www.volby.cz |
---|---|
Originál | volby.cz/pls/kz2008/kz351 |
Datum a čas generování stránky | 10/06/2024 13:13:10 |