Úvod > Zastupitelstva krajů 2008 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Praha-západ > Přednostní hlasy – NS
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 17.10. – 18.10.2008
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-západ
Kandidátní listina: Národní strana
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina NS – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Vacek Leoš | 30 | 7 | 7,86 |
2 | Gaudin Jiří Bc. | 26 | 4 | 4,49 |
3 | Petrášek Daniel Mgr. | 42 | 4 | 4,49 |
4 | Režný Radek | 40 | 2 | 2,24 |
5 | Podzimek Přemysl | 25 | 0 | 0,00 |
6 | Šedo Jozef | 34 | 1 | 1,12 |
7 | Fidler Tomáš Bc. | 25 | 3 | 3,37 |
8 | Soóky Zuzana | 37 | 0 | 0,00 |
9 | Boháč Jan | 38 | 1 | 1,12 |
10 | Soóky Ivan | 44 | 0 | 0,00 |
11 | Zubatý Petr | 30 | 0 | 0,00 |
12 | Stejkoza Šimon | 30 | 1 | 1,12 |
13 | Albrecht Miloslav | 48 | 1 | 1,12 |
14 | Babka Pavel | 45 | 2 | 2,24 |
15 | Doležal Lukáš | 29 | 0 | 0,00 |
16 | Suchel Viktor | 74 | 0 | 0,00 |
17 | Neumanová Pavlína Mgr. | 42 | 3 | 3,37 |
18 | Drenina Dušan | 32 | 0 | 0,00 |
19 | Lukáč Jiří | 61 | 2 | 2,24 |
20 | Sehylová Vlasta | 42 | 0 | 0,00 |
21 | Linhartová Ivana | 41 | 2 | 2,24 |
22 | Horák Ondřej Bc. | 25 | 1 | 1,12 |
23 | Gaudinová Hana | 26 | 0 | 0,00 |
24 | Egert Heřman Bc. | 26 | 2 | 2,24 |
25 | Mastejová Lucie | 27 | 1 | 1,12 |
26 | Honzátko Jaroslav | 29 | 0 | 0,00 |
27 | Šrámek Luděk | 46 | 0 | 0,00 |
28 | Zajíček Zdeněk | 20 | 0 | 0,00 |
29 | Tolar David | 28 | 0 | 0,00 |
30 | Nevřivý Martin | 38 | 0 | 0,00 |
31 | Kougl Pavel | 30 | 0 | 0,00 |
32 | Kopecká Veronika | 26 | 0 | 0,00 |
33 | Bernášek Jaroslav Ing. | 47 | 2 | 2,24 |
34 | Vlášek Václav | 40 | 0 | 0,00 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina NS – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
35 | Petržílková Irena | 46 | 0 | 0,00 |
36 | Gaudin Ludvík | 58 | 0 | 0,00 |
37 | Polanecký Josef | 63 | 1 | 1,12 |
38 | Spudil Radek | 34 | 1 | 1,12 |
39 | Stinka Jan | 23 | 0 | 0,00 |
40 | Cipra Aleš | 33 | 1 | 1,12 |
41 | Krejčířová Tereza | 20 | 0 | 0,00 |
42 | Mastej Daniel | 29 | 0 | 0,00 |
43 | Sluková Pavlína | 24 | 0 | 0,00 |
44 | Tryner Jan | 34 | 2 | 2,24 |
45 | Drašnar Jan | 20 | 0 | 0,00 |
46 | Sova Emil | 28 | 0 | 0,00 |
47 | Fučík Jan | 20 | 0 | 0,00 |
48 | Šimek Petr | 55 | 1 | 1,12 |
49 | Fiala Jakub | 20 | 0 | 0,00 |
50 | Šeps Jiří | 55 | 0 | 0,00 |
51 | Šotner Oldřich | 29 | 1 | 1,12 |
52 | Sobotová Růžena | 78 | 0 | 0,00 |
53 | Miketa Petr | 39 | 0 | 0,00 |
54 | Beránková Jana | 32 | 0 | 0,00 |
55 | Šulcová Eva | 57 | 0 | 0,00 |
56 | Hladký Petr | 56 | 0 | 0,00 |
57 | Taneček Lukáš | 26 | 1 | 1,12 |
58 | Vacková Iva | 53 | 0 | 0,00 |
59 | Sobota Miloslav | 79 | 0 | 0,00 |
60 | Prokorát Jan | 28 | 0 | 0,00 |
61 | Hybner Pavel | 28 | 0 | 0,00 |
62 | Vacek Jakub | 20 | 0 | 0,00 |
63 | Ešler Daniel | 31 | 0 | 0,00 |
64 | Konečná Jana | 65 | 0 | 0,00 |
65 | Semiánová Marie | 40 | 0 | 0,00 |
66 | Fiala Karel Ing. | 47 | 0 | 0,00 |
67 | Kreisingerová Hana | 22 | 0 | 0,00 |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 89
Zpět: Okres Praha-západ