Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
Přebírací místo: Týnec nad Labem
Kandidátní listina: Národní socialisté - levice 21. století
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina NÁR.SOC. – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina NÁR.SOC. – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Holinková Popková Michaela Ing. |
34 |
1 |
12,50 |
2 |
Krištofiak Jan |
32 |
0 |
0,00 |
3 |
Drapák Filip Ing. |
43 |
0 |
0,00 |
4 |
Doubek Karel |
49 |
0 |
0,00 |
5 |
Babický Alan Ing. MBA |
45 |
0 |
0,00 |
6 |
Němec Miroslav Doc. JUDr. Ph.D. |
62 |
2 |
25,00 |
7 |
Rybář Zdeněk Ing. |
46 |
0 |
0,00 |
8 |
Kudlík Robert |
32 |
0 |
0,00 |
9 |
Jonášová Jitka Ing. |
45 |
0 |
0,00 |
10 |
Kosina Ondřej Ph.Dr. Ph.D. |
31 |
1 |
12,50 |
11 |
Lichterová Miloslava Ing. |
49 |
1 |
12,50 |
12 |
Mareš Filip |
36 |
0 |
0,00 |
13 |
Vítková Eva |
47 |
0 |
0,00 |
14 |
Bouma Lukáš |
30 |
0 |
0,00 |
15 |
Hink Tomáš |
31 |
0 |
0,00 |
16 |
Panocha Petr |
41 |
0 |
0,00 |
17 |
Vojáček Vojtěch Ing. |
54 |
0 |
0,00 |
18 |
Cajkář Petr Ing. |
45 |
0 |
0,00 |
19 |
Pfeiferová Katarina |
54 |
0 |
0,00 |
20 |
Černohorský Zdeněk |
20 |
0 |
0,00 |
21 |
Pól Vnislav |
51 |
0 |
0,00 |
22 |
Sedlák Filip |
24 |
0 |
0,00 |
23 |
Novák Jaromír |
44 |
0 |
0,00 |
24 |
Tovarová Olga |
38 |
0 |
0,00 |
25 |
Kaločay Tomáš |
36 |
0 |
0,00 |
26 |
Rössner David |
28 |
0 |
0,00 |
27 |
Holinka Ondřej |
37 |
0 |
0,00 |
28 |
Masluková Božena |
53 |
0 |
0,00 |
29 |
Samolewiczová Jana |
31 |
0 |
0,00 |
30 |
Houštecká Eliška |
34 |
0 |
0,00 |
31 |
Majerová Mariana |
36 |
0 |
0,00 |
32 |
Masluk Jan |
61 |
0 |
0,00 |
33 |
Parastiuk Jan |
30 |
0 |
0,00 |
34 |
Dvorská Lucie |
23 |
0 |
0,00 |
35 |
Vodička Petr |
26 |
0 |
0,00 |
36 |
Ikri Albert |
47 |
0 |
0,00 |
37 |
Absolonová Veronika |
53 |
1 |
12,50 |
38 |
Janáček Jaroslav |
65 |
0 |
0,00 |
39 |
Šidlák Josef |
63 |
0 |
0,00 |
40 |
Černý Jiří |
62 |
0 |
0,00 |
41 |
Perez Aleš |
28 |
0 |
0,00 |
42 |
Buriánková Iveta |
46 |
0 |
0,00 |
43 |
Pavlíčková Věra |
33 |
1 |
12,50 |
44 |
Majer Viktor |
32 |
0 |
0,00 |
45 |
Zajíčková Ludmila |
56 |
0 |
0,00 |
46 |
Lukáš Ladislav |
25 |
0 |
0,00 |
47 |
Bubelová Kateřina |
35 |
0 |
0,00 |
48 |
Šudomová Kateřina |
33 |
0 |
0,00 |
49 |
Kurka Pavel |
28 |
0 |
0,00 |
50 |
Busch Miloslav |
55 |
0 |
0,00 |
51 |
Rejmonová Lenka |
22 |
0 |
0,00 |
52 |
Krištofiaková Helena |
31 |
0 |
0,00 |
53 |
Vodičková Helena |
48 |
0 |
0,00 |
54 |
Pařízek Petr |
27 |
0 |
0,00 |
55 |
Klas Filip |
26 |
0 |
0,00 |
56 |
Fára Michal |
37 |
0 |
0,00 |
57 |
Pařízek Libor |
33 |
0 |
0,00 |
58 |
Hotový Vlastimil |
32 |
0 |
0,00 |
59 |
Kubinec Zbyněk |
29 |
0 |
0,00 |
60 |
Novák Otakar |
35 |
0 |
0,00 |
61 |
Karvayová Emilia |
56 |
0 |
0,00 |
62 |
Tarasjuk Jurij |
34 |
0 |
0,00 |
63 |
Krištof Ervin |
35 |
0 |
0,00 |
64 |
Adam Lukáš |
19 |
0 |
0,00 |
65 |
Kozlowská Eva Ing. |
45 |
0 |
0,00 |
66 |
Žiga Daniel |
35 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 8
Zpět: Přebírací místo Týnec nad Labem