Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
Přebírací místo: Týnec nad Labem
Kandidátní listina: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI - Češi
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPOZČeši – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPOZČeši – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Adamec Miloš Prof. MUDr. CSc. |
53 |
1 |
1,85 |
2 |
Matyášová Marie |
65 |
1 |
1,85 |
3 |
Kučera Zdeněk |
60 |
3 |
5,55 |
4 |
Zárubová Lenka |
46 |
1 |
1,85 |
5 |
Klečák Jiří Mgr. |
68 |
0 |
0,00 |
6 |
Čihák Miloslav Bc. |
37 |
4 |
7,40 |
7 |
Lipš Jan Ing. |
69 |
1 |
1,85 |
8 |
Zeman František |
65 |
0 |
0,00 |
9 |
Lexa Milan |
53 |
2 |
3,70 |
10 |
Dandová Dagmar Mgr. |
30 |
1 |
1,85 |
11 |
Boskovic Antonín Ing. |
46 |
4 |
7,40 |
12 |
Kunášková Hana Ing. |
50 |
1 |
1,85 |
13 |
Kučerová Zdeňka |
35 |
2 |
3,70 |
14 |
Čermáková Věra |
63 |
0 |
0,00 |
15 |
Vodička Jiří Mgr. Bc. |
62 |
0 |
0,00 |
16 |
Lukschová Věra Ing. |
60 |
0 |
0,00 |
17 |
Briaská Radka |
56 |
0 |
0,00 |
18 |
Zimová Markéta Bc. |
41 |
2 |
3,70 |
19 |
Šulc Václav |
57 |
0 |
0,00 |
20 |
Siváčková Jitka |
50 |
0 |
0,00 |
21 |
Čepělová Monika |
37 |
1 |
1,85 |
22 |
Fišerová Hana |
55 |
0 |
0,00 |
23 |
Jelínková Jana |
34 |
1 |
1,85 |
24 |
Poppeová Jana |
67 |
0 |
0,00 |
25 |
Jiroušek Robert |
35 |
0 |
0,00 |
26 |
Štěrba Václav |
48 |
0 |
0,00 |
27 |
Mikšovská Lenka |
43 |
0 |
0,00 |
28 |
Pokorná Věra |
64 |
0 |
0,00 |
29 |
Kočí Václav |
49 |
0 |
0,00 |
30 |
Soušek Jaroslav |
77 |
0 |
0,00 |
31 |
Šída Jiří |
68 |
0 |
0,00 |
32 |
Výrostová Yvona |
59 |
0 |
0,00 |
33 |
Jiroušková Radka |
34 |
0 |
0,00 |
34 |
Malinská Miloslava |
82 |
0 |
0,00 |
35 |
Hasselbauerová Jaroslava |
65 |
0 |
0,00 |
36 |
Franc Miloš |
49 |
0 |
0,00 |
37 |
Kolenský Jiří |
56 |
0 |
0,00 |
38 |
Harvalíková Jana |
61 |
0 |
0,00 |
39 |
Váňa Libor |
46 |
0 |
0,00 |
40 |
Zima Josef |
41 |
0 |
0,00 |
41 |
Říhová Jarmila |
71 |
0 |
0,00 |
42 |
Endršt Vladimír |
59 |
1 |
1,85 |
43 |
Karban Vlastimil |
64 |
0 |
0,00 |
44 |
Formánek Vratislav |
54 |
0 |
0,00 |
45 |
Saivera Vladimír |
76 |
0 |
0,00 |
46 |
Šimková Danuše |
35 |
0 |
0,00 |
47 |
Brdek Miloslav |
75 |
0 |
0,00 |
48 |
Sadík Otta |
66 |
0 |
0,00 |
49 |
Macoun Lukáš |
32 |
0 |
0,00 |
50 |
Čeňková Hana |
69 |
0 |
0,00 |
51 |
Šťastná Alena |
53 |
0 |
0,00 |
52 |
Neuwirthová Petra |
27 |
1 |
1,85 |
53 |
Harvalík Bohumír |
78 |
0 |
0,00 |
54 |
Heřman Karel |
66 |
0 |
0,00 |
55 |
Kiesler Jan |
35 |
0 |
0,00 |
56 |
Benešová Alena |
52 |
0 |
0,00 |
57 |
Hrubošová Alena |
37 |
0 |
0,00 |
58 |
Wiesner Jan |
28 |
1 |
1,85 |
59 |
Sadíková Helena |
56 |
0 |
0,00 |
60 |
Burda Roman |
40 |
0 |
0,00 |
61 |
Kropáčková Vlasta |
43 |
0 |
0,00 |
62 |
Karlíčková Jana PharmDr. Ph.D. |
39 |
0 |
0,00 |
63 |
Kos Jiří |
48 |
1 |
1,85 |
64 |
Dlask Jan |
46 |
0 |
0,00 |
65 |
Neuwirth Jiří |
28 |
0 |
0,00 |
66 |
Čeněk Jindřich |
75 |
0 |
0,00 |
67 |
Nanáčik Martin |
18 |
0 |
0,00 |
68 |
Lipšová Věra |
67 |
0 |
0,00 |
69 |
Kučerová Eva |
56 |
1 |
1,85 |
- |
- |
- |
- |
- |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 54
Zpět: Přebírací místo Týnec nad Labem