Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Přebírací místo: Brno-Slatina
Kandidátní listina: SUVERENITA - Blok Jany Bobošíkové - ZMĚNA PRO JIŽNÍ MORAVU
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SBB+SDŽ – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SBB+SDŽ – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Novák Richard JUDr. |
51 |
1 |
5,00 |
2 |
Matouš Libor Bc. |
41 |
0 |
0,00 |
3 |
Mastná Zuzana Ing. Ph.D. |
33 |
0 |
0,00 |
4 |
Šimeček Lubor MUDr. |
53 |
0 |
0,00 |
5 |
Jílková Petra |
36 |
0 |
0,00 |
6 |
Malášková Leona |
37 |
0 |
0,00 |
7 |
Čadeni Ivan Ing. |
47 |
0 |
0,00 |
8 |
Ondrová Lucie |
33 |
0 |
0,00 |
9 |
Hanák Pavel Mgr. |
50 |
0 |
0,00 |
10 |
Holoubková Klára Bc. |
23 |
1 |
5,00 |
11 |
Trunečková Dana Ing. |
41 |
2 |
10,00 |
12 |
Nezvedová Milada Mgr. |
44 |
0 |
0,00 |
13 |
Stryjová Dagmar PhDr. |
58 |
1 |
5,00 |
14 |
Mazálek Igor Mgr. |
49 |
1 |
5,00 |
15 |
Vavřík Igor |
47 |
0 |
0,00 |
16 |
Pippal Zdeněk Ing. |
55 |
0 |
0,00 |
17 |
Polášek Ladislav Ing. |
76 |
0 |
0,00 |
18 |
Molčanová Lenka Ing. |
53 |
0 |
0,00 |
19 |
Švehla Zdeněk Ing. |
46 |
0 |
0,00 |
20 |
Šimeček Stanislav |
34 |
0 |
0,00 |
21 |
Sajdl Jakub |
22 |
0 |
0,00 |
22 |
Růžičková Marie |
51 |
0 |
0,00 |
23 |
Šmidlová Klára |
23 |
0 |
0,00 |
24 |
Slouková Lenka |
30 |
0 |
0,00 |
25 |
Šlapetová Jaroslava |
66 |
0 |
0,00 |
26 |
Šmidlová Renata |
52 |
0 |
0,00 |
27 |
Andrlová Lenka |
46 |
0 |
0,00 |
28 |
Radilová Marie |
57 |
0 |
0,00 |
29 |
Nová Renata |
41 |
0 |
0,00 |
30 |
Rechová Hana |
47 |
1 |
5,00 |
31 |
Janespalová Dagmar |
59 |
0 |
0,00 |
32 |
Jaška David |
36 |
0 |
0,00 |
33 |
Čerešňák Jan |
33 |
0 |
0,00 |
34 |
Novotný Zbyněk |
20 |
0 |
0,00 |
35 |
Bayer Jaroslav |
63 |
0 |
0,00 |
36 |
Kyzlinková Anna |
53 |
0 |
0,00 |
37 |
Samek Emil |
63 |
0 |
0,00 |
38 |
Fried Radek |
47 |
0 |
0,00 |
39 |
Mišík Miroslav |
37 |
0 |
0,00 |
40 |
Novotný Petr |
35 |
0 |
0,00 |
41 |
Vomelová Blanka |
48 |
1 |
5,00 |
42 |
Gruberová Kristýna |
21 |
0 |
0,00 |
43 |
Konečný Zdeněk |
38 |
0 |
0,00 |
44 |
Pavlík Rostislav |
30 |
0 |
0,00 |
45 |
Zorníková Veronika |
21 |
0 |
0,00 |
46 |
Čevela Radim |
39 |
0 |
0,00 |
47 |
Nová Kristina |
61 |
0 |
0,00 |
48 |
Ondra Jiří |
34 |
0 |
0,00 |
49 |
Bilíčková Simona |
42 |
1 |
5,00 |
50 |
Ševela Jan |
56 |
0 |
0,00 |
51 |
Komárková Veronika |
21 |
0 |
0,00 |
52 |
Kyzlinková Eva |
26 |
0 |
0,00 |
53 |
Bartoňová Josefa |
53 |
0 |
0,00 |
54 |
Výstupová Hana |
51 |
0 |
0,00 |
55 |
Kopečný Bohumil |
33 |
0 |
0,00 |
56 |
Hrnčiříková Jaroslava |
59 |
0 |
0,00 |
57 |
Řeháková Bohumila |
62 |
0 |
0,00 |
58 |
Janošek Milan |
67 |
0 |
0,00 |
59 |
Janás Pavel |
43 |
0 |
0,00 |
60 |
Poláčková Alžběta |
60 |
0 |
0,00 |
61 |
Bloudíček Petr |
58 |
0 |
0,00 |
62 |
Hvězda Miloš |
33 |
0 |
0,00 |
63 |
Mašková Lenka |
35 |
0 |
0,00 |
64 |
Bartošík Rostislav |
40 |
0 |
0,00 |
65 |
Brejchová Zdeňka |
52 |
0 |
0,00 |
66 |
Šilhán Miroslav |
66 |
0 |
0,00 |
67 |
Hradský Josef |
51 |
0 |
0,00 |
68 |
Kotrč Zdeněk |
48 |
0 |
0,00 |
69 |
Suchánek Petr |
24 |
0 |
0,00 |
70 |
Ištvánková Marie |
55 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 20
Zpět: Přebírací místo Brno-Slatina