Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Přebírací místo: Klášterec nad Ohří
Kandidátní listina: SUVERENITA - Blok Jany Bobošíkové - pro ÚSTECKÝ KRAJ
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SBB+SDŽ – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SBB+SDŽ – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Volfová Jana Mgr. |
54 |
3 |
9,67 |
2 |
Kozubek Vladimír Ing. |
56 |
0 |
0,00 |
3 |
Lukeštík Lubomír |
58 |
0 |
0,00 |
4 |
Beširevičová Eva |
61 |
0 |
0,00 |
5 |
Junek Miroslav |
48 |
0 |
0,00 |
6 |
Saska Petr Mgr. |
48 |
0 |
0,00 |
7 |
Šmídová Helena Mgr. |
43 |
0 |
0,00 |
8 |
Vokšay Marek |
42 |
0 |
0,00 |
9 |
Kučerová Martina MUDr. |
45 |
0 |
0,00 |
10 |
Malý František Ing. |
58 |
0 |
0,00 |
11 |
Vorlíček Berthold |
57 |
0 |
0,00 |
12 |
Žižka Zdeněk |
46 |
0 |
0,00 |
13 |
Provazník Tomáš |
29 |
1 |
3,22 |
14 |
Kupčík Jozef |
41 |
0 |
0,00 |
15 |
Šumová Ludmila |
56 |
0 |
0,00 |
16 |
Bílková Soňa Mgr. |
56 |
0 |
0,00 |
17 |
Kohout Václav Ing. CSc., MBA |
61 |
1 |
3,22 |
18 |
Marek Václav |
28 |
0 |
0,00 |
19 |
Kořínek Josef MUDr. |
60 |
0 |
0,00 |
20 |
Kindlová Věra |
56 |
0 |
0,00 |
21 |
Dvořáková Jaroslava |
49 |
0 |
0,00 |
22 |
Heřman Petr |
72 |
0 |
0,00 |
23 |
Henzl František Bc. |
38 |
1 |
3,22 |
24 |
Doležalová Jana |
34 |
0 |
0,00 |
25 |
Tomášek Radomír |
59 |
0 |
0,00 |
26 |
Křížová Bohdana Ing. |
40 |
0 |
0,00 |
27 |
Konupka Miroslav |
43 |
0 |
0,00 |
28 |
Prokeš Karel Ing. |
46 |
1 |
3,22 |
29 |
Dřízhalová Eva |
54 |
0 |
0,00 |
30 |
Urbánek Jiří |
46 |
0 |
0,00 |
31 |
Jandová Hana Ing. |
41 |
0 |
0,00 |
32 |
Žižková Martina |
43 |
0 |
0,00 |
33 |
Lehrochová Martina |
40 |
1 |
3,22 |
34 |
Růžková Michaela |
23 |
0 |
0,00 |
35 |
Mezei Karel |
33 |
0 |
0,00 |
36 |
Bröchner Petra |
32 |
0 |
0,00 |
37 |
Konupková Dana |
41 |
0 |
0,00 |
38 |
Münzbergerová Veronika |
28 |
0 |
0,00 |
39 |
Zacharová Daša |
52 |
0 |
0,00 |
40 |
Tříšková Vlasta |
56 |
0 |
0,00 |
41 |
Posekaná Denisa |
48 |
0 |
0,00 |
42 |
Dohnalová Markéta |
38 |
0 |
0,00 |
43 |
Černohlávek Josef |
71 |
0 |
0,00 |
44 |
Petříček Petr |
56 |
0 |
0,00 |
45 |
Römerová Radoslava |
50 |
0 |
0,00 |
46 |
Král Tomáš |
25 |
0 |
0,00 |
47 |
Sedláčková Jana |
56 |
0 |
0,00 |
48 |
Hanzelínová Janina |
56 |
0 |
0,00 |
49 |
Končel Karel |
62 |
0 |
0,00 |
50 |
Jägrová Ivana |
48 |
1 |
3,22 |
51 |
Rittichová Iveta |
40 |
0 |
0,00 |
52 |
Kopecká Renata |
43 |
0 |
0,00 |
53 |
Cupalová Romana |
28 |
0 |
0,00 |
54 |
Dlouhý Jiří Ing. |
29 |
0 |
0,00 |
55 |
Malý Jan Ing. |
26 |
0 |
0,00 |
56 |
Krejčiříková Drahomíra |
60 |
0 |
0,00 |
57 |
Kučera Štěpán |
19 |
0 |
0,00 |
58 |
Pangrác Rastislav |
41 |
0 |
0,00 |
59 |
Došková Andrea |
18 |
0 |
0,00 |
60 |
Vorlíček Jiří |
32 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 31
Zpět: Přebírací místo Klášterec nad Ohří