Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Přebírací místo: Klášterec nad Ohří
Kandidátní listina: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPOZ – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina SPOZ – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Lébr Josef Ing. |
50 |
2 |
1,75 |
2 |
Kozlerová Vlasta |
44 |
1 |
0,87 |
3 |
Archman Josef |
59 |
3 |
2,63 |
4 |
Souček Petr Ing. |
52 |
3 |
2,63 |
5 |
Monhart Ladislav |
48 |
3 |
2,63 |
6 |
Doubková Petra Mgr. |
43 |
1 |
0,87 |
7 |
Cikner Patrik |
21 |
1 |
0,87 |
8 |
Hančl David |
24 |
0 |
0,00 |
9 |
Vaněk Antonín |
57 |
1 |
0,87 |
10 |
Doležal Milan Bc. DiS. |
62 |
9 |
7,89 |
11 |
Karásek Daniel |
38 |
1 |
0,87 |
12 |
Stránská Kateřina Bc. |
28 |
1 |
0,87 |
13 |
Slunéčko Josef |
55 |
2 |
1,75 |
14 |
Šmíd Petr Mgr. |
48 |
0 |
0,00 |
15 |
Pokorný Ivan Ing. |
48 |
1 |
0,87 |
16 |
Chadimová Kateřina |
42 |
0 |
0,00 |
17 |
Hrachovina Milan Ing. |
49 |
12 |
10,52 |
18 |
Sulanský Milan |
52 |
2 |
1,75 |
19 |
Čermák Jaroslav |
39 |
0 |
0,00 |
20 |
Slaninová Michaela |
19 |
0 |
0,00 |
21 |
Jirkovský Miroslav |
56 |
0 |
0,00 |
22 |
Kučera Zdeněk |
42 |
0 |
0,00 |
23 |
Wittová Petra |
47 |
3 |
2,63 |
24 |
Šanda Martin |
24 |
0 |
0,00 |
25 |
Burešová Jarmila |
56 |
0 |
0,00 |
26 |
Lívanec Ondřej |
26 |
0 |
0,00 |
27 |
Vodička Miloslav MUDr. |
49 |
0 |
0,00 |
28 |
Rotek Jaroslav MUDr. |
60 |
1 |
0,87 |
29 |
Král Václav |
27 |
0 |
0,00 |
30 |
Aberle Petr |
35 |
0 |
0,00 |
31 |
Pašková Michaela |
25 |
0 |
0,00 |
32 |
Hrouda Petr |
35 |
25 |
21,92 |
33 |
Kříž Josef |
60 |
0 |
0,00 |
34 |
Schoř Lukáš |
22 |
0 |
0,00 |
35 |
Slanička Milan |
46 |
0 |
0,00 |
36 |
Hikisch Petr |
25 |
0 |
0,00 |
37 |
Švec Jaromír |
57 |
0 |
0,00 |
38 |
Hrdlička Jiří |
23 |
0 |
0,00 |
39 |
Suchý Jiří Ing. |
51 |
0 |
0,00 |
40 |
Varady Jan |
46 |
0 |
0,00 |
41 |
Lébrová Jana Bc. |
23 |
0 |
0,00 |
42 |
Cerman Marek |
20 |
1 |
0,87 |
43 |
Mikulů Stanislav Ing. |
71 |
1 |
0,87 |
44 |
Pšenička Jaromír |
47 |
0 |
0,00 |
45 |
Horský David |
19 |
0 |
0,00 |
46 |
Konečný Jan |
37 |
0 |
0,00 |
47 |
Zdich Martin Bc. |
40 |
0 |
0,00 |
48 |
Pistorová Olga |
20 |
0 |
0,00 |
49 |
Dostálová Marcela |
42 |
1 |
0,87 |
50 |
Doubravský Petr |
39 |
0 |
0,00 |
51 |
Dvořák Miroslav |
30 |
0 |
0,00 |
52 |
Kochrda Stanislav |
19 |
0 |
0,00 |
53 |
Dostál Karel |
56 |
0 |
0,00 |
54 |
Matusová Alena |
26 |
0 |
0,00 |
55 |
Kozler Oldřich |
58 |
0 |
0,00 |
56 |
Šobrová Milena |
56 |
17 |
14,91 |
57 |
Říhová Pavla |
45 |
0 |
0,00 |
58 |
Vrba Václav |
30 |
1 |
0,87 |
59 |
Sentenský Miloš |
71 |
0 |
0,00 |
60 |
Mynářová Anna |
24 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 114
Zpět: Přebírací místo Klášterec nad Ohří