Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Jmenné seznamy a přehledy > Všichni platní kandidáti dle poř. čísla > Všechny kraje – KSČ
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Jmenné seznamy
Všechny kraje
Kandidátní listina: Komunistická strana Československa
Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla
Zastupitelstvo kraje | Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Přednostní hlasy | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
číslo | název | poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||
5 | Ústecký | 1 | Hejna Miroslav Ing. | 70 | KSČ | KSČ | 80 | 0,00 |
5 | Ústecký | 2 | Marešová Ladislava | 55 | KSČ | KSČ | 97 | 0,00 |
5 | Ústecký | 3 | Šourek Ladislav | 48 | KSČ | KSČ | 170 | 0,00 |
5 | Ústecký | 4 | Jelen Milan RSDr. | 66 | KSČ | KSČ | 55 | 0,00 |
5 | Ústecký | 5 | Petrášek Miloslav Ing. | 62 | KSČ | KSČ | 29 | 0,00 |
5 | Ústecký | 6 | Servista Jozef RSDr. | 74 | KSČ | KSČ | 21 | 0,00 |
5 | Ústecký | 7 | Mastík Milan | 30 | KSČ | KSČ | 165 | 0,00 |
5 | Ústecký | 8 | Sedláček Pavel | 53 | KSČ | BEZPP | 49 | 0,00 |
5 | Ústecký | 9 | Herák Ján RSDr. | 61 | KSČ | KSČ | 67 | 0,00 |
5 | Ústecký | 10 | Dlouhý Jan | 78 | KSČ | KSČ | 12 | 0,00 |
5 | Ústecký | 11 | Zejbrdlíková Dana | 61 | KSČ | KSČ | 25 | 0,00 |
5 | Ústecký | 12 | Popa Snejana | 35 | KSČ | KSČ | 80 | 0,00 |
5 | Ústecký | 13 | Mastík Antonín | 69 | KSČ | KSČ | 26 | 0,00 |
5 | Ústecký | 14 | Najman Marek | 37 | KSČ | BEZPP | 116 | 0,00 |
5 | Ústecký | 16 | Kubíček Petr | 64 | KSČ | BEZPP | 15 | 0,00 |
5 | Ústecký | 17 | Kaduková Dagmar | 60 | KSČ | KSČ | 26 | 0,00 |
5 | Ústecký | 18 | Husák Miroslav | 62 | KSČ | BEZPP | 24 | 0,00 |
5 | Ústecký | 19 | Klimešová Danica | 66 | KSČ | BEZPP | 7 | 0,00 |
5 | Ústecký | 20 | Nechutný Miroslav | 52 | KSČ | KSČ | 95 | 0,00 |
5 | Ústecký | 22 | Minaříková Marie | 68 | KSČ | KSČ | 10 | 0,00 |
5 | Ústecký | 23 | Válková Marta | 64 | KSČ | KSČ | 25 | 0,00 |
5 | Ústecký | 24 | Servistová Jarmila | 73 | KSČ | KSČ | 10 | 0,00 |
5 | Ústecký | 25 | Bernášek Jindřich | 86 | KSČ | KSČ | 9 | 0,00 |
5 | Ústecký | 26 | Dundr Vlastimil | 77 | KSČ | KSČ | 11 | 0,00 |
5 | Ústecký | 27 | Mrázová Jana | 68 | KSČ | BEZPP | 11 | 0,00 |
5 | Ústecký | 28 | Zachař Josef | 74 | KSČ | BEZPP | 1 | 0,00 |
5 | Ústecký | 29 | Babij Gustav | 89 | KSČ | BEZPP | 5 | 0,00 |
5 | Ústecký | 30 | Uhlíková Vlasta | 81 | KSČ | BEZPP | 3 | 0,00 |
5 | Ústecký | 31 | Radová Ludmila | 87 | KSČ | BEZPP | 5 | 0,00 |
5 | Ústecký | 32 | Cejnarová Hana | 82 | KSČ | BEZPP | 1 | 0,00 |
5 | Ústecký | 33 | Šimková Jaroslava | 87 | KSČ | BEZPP | 7 | 0,00 |
5 | Ústecký | 34 | Hanusová Miloslava | 81 | KSČ | BEZPP | 5 | 0,00 |
5 | Ústecký | 35 | Bernášková Květoslava | 85 | KSČ | KSČ | 10 | 0,00 |
5 | Ústecký | 37 | Koubín Josef | 83 | KSČ | BEZPP | 8 | 0,00 |
8 | Pardubický | 1 | Stehno Jaroslav Bc. | 53 | KSČ | BEZPP | 38 | 0,00 |
8 | Pardubický | 2 | Horák Tomáš | 24 | KSČ | BEZPP | 42 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 1 | Skařupa Jindřich Ing. | 61 | KSČ | KSČ | 156 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 2 | Štefek Josef | 68 | KSČ | KSČ | 139 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 3 | Kesudis Michal | 38 | KSČ | BEZPP | 202 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 4 | Neubauer Milan | 49 | KSČ | KSČ | 134 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 5 | Strachota Roman | 44 | KSČ | BEZPP | 101 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 6 | Onderka Milan | 26 | KSČ | KSČ | 106 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 7 | Paszová Lenka | 30 | KSČ | BEZPP | 130 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 8 | Kozelský Pavel | 71 | KSČ | KSČ | 23 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 9 | Onderka Jiří | 60 | KSČ | KSČ | 67 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 10 | Paszová Zdeňka | 59 | KSČ | KSČ | 158 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 11 | Lindovský Vlastislav | 72 | KSČ | BEZPP | 41 | 0,00 |
13 | Moravskoslezský | 12 | Kubesa Josef | 64 | KSČ | BEZPP | 58 | 0,00 |