Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Jmenné seznamy a přehledy > Všichni platní kandidáti dle poř. čísla > Jihomoravský kraj – KČ
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Jmenné seznamy
Kraj: Jihomoravský kraj
Kandidátní listina: Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)
Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Nečas Otakar Ing. | 64 | KČ | BEZPP | technik | Vranov | 20 | 0,00 |
2 | Bernáth Martin | 50 | KČ | KČ | pracovník ve školství | Brno | 10 | 0,00 |
3 | Čížek Jiří MVDr. | 58 | KČ | KČ | veterinární lékař | Vnorovy | 25 | 0,00 |
4 | Petr Josef MgA. | 46 | KČ | KČ | akademický sochař | Jinačovice | 12 | 0,00 |
5 | Vlček Patrik MgA. | 46 | KČ | BEZPP | akademický sochař | Brno | 11 | 0,00 |
6 | Drinocká Pavla Mgr. | 67 | KČ | KČ | překladatelka | Brno | 6 | 0,00 |
7 | Hrabovský Josef MUDr. | 61 | KČ | KČ | lékař | Pohořelice | 18 | 0,00 |
8 | Žalud Lubomír MVDr. | 57 | KČ | KČ | veterinární lékař | Zbýšov | 19 | 0,00 |
9 | Pokorová Marta | 56 | KČ | BEZPP | referent | Brno | 1 | 0,00 |
10 | Velecký Luboš | 55 | KČ | KČ | sommelier | Valtice | 20 | 0,00 |
11 | Velecká Pavla | 54 | KČ | BEZPP | dámská krejčová | Valtice | 17 | 0,00 |
12 | Sýkora Jiří | 62 | KČ | KČ | technik | Radějov | 8 | 0,00 |
13 | Nečasová Silvie Ing. | 28 | KČ | BEZPP | datový analytik | Brno | 14 | 0,00 |
14 | Janás Antonín | 73 | KČ | KČ | technik | Blatnice pod Svatým Antonínkem | 5 | 0,00 |
15 | Cioš Peter | 68 | KČ | BEZPP | hoteliér | Strážnice | 1 | 0,00 |
16 | Kršková Magdalena | 33 | KČ | BEZPP | vedoucí prodejny | Vranov | 12 | 0,00 |
17 | Přikryl Dalibor | 58 | KČ | BEZPP | obsluha LPG | Strážnice | 3 | 0,00 |
18 | Mrkvová Ludmila Mgr. | 58 | KČ | BEZPP | středoškolská učitelka | Kněždub | 6 | 0,00 |
19 | Formánek Dušan | 47 | KČ | KČ | umělecký kovář | Veselí nad Moravou | 14 | 0,00 |
20 | Adamíková Eva | 84 | KČ | BEZPP | pasíř | Brno | 7 | 0,00 |
21 | Horinka Pavel | 56 | KČ | BEZPP | tesař | Tasov | 8 | 0,00 |
22 | Sochorcová Věra | 72 | KČ | BEZPP | pracovník v administrativě | Tasov | 1 | 0,00 |
23 | Vyškočil Pavel | 58 | KČ | BEZPP | dělník | Veselí nad Moravou | 6 | 0,00 |
24 | Stehlík Josef | 61 | KČ | BEZPP | elektrikář | Strážnice | 1 | 0,00 |
25 | Kořínek Marcel | 50 | KČ | BEZPP | ostraha budov | Veselí nad Moravou | 4 | 0,00 |
26 | Žaludová Romana | 50 | KČ | BEZPP | soukromě hospodařící rolník | Zbýšov | 9 | 0,00 |
27 | Žalud Michal | 28 | KČ | BEZPP | zaměstnanec na farmě | Zbýšov | 11 | 0,00 |
28 | Hájek Josef | 65 | KČ | BEZPP | důchodce | Vysoké Popovice | 6 | 0,00 |
29 | Hájek Josef | 68 | KČ | BEZPP | důchodce | Vysoké Popovice | 6 | 0,00 |
30 | Sečkář Josef Ing. | 57 | KČ | BEZPP | geolog | Břeclav | 5 | 0,00 |
31 | Sečkář Milan | 57 | KČ | BEZPP | vinař | Moravská Nová Ves | 7 | 0,00 |