Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Jmenné seznamy a přehledy > Všichni platní kandidáti dle poř. čísla > Ústecký kraj – Piráti+SZ
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Jmenné seznamy
Kraj: Ústecký kraj
Kandidátní listina: Piráti a Strana zelených
Výběr: všichni platní kandidáti dle poř. čísla
Kandidát | Navrhující strana |
Politická příslušnost |
Povolání | Bydliště | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % | ||||
1 | Pitek Daniel | 49 | SZ | SZ | zemědělec, lesník, hospodský,mluvčí kampaně | Velemín | 1 027 | 0,00 |
2 | Blažej Lukáš | 20 | Piráti | Piráti | student Právnické fakulty UK,člen kontrol.výboru | Ústí nad Labem | 627 | 0,00 |
3 | Kodytková Lenka Mgr. | 46 | SZ | SZ | učitelka, radní města Klášterec nad Ohří | Klášterec nad Ohří | 261 | 0,00 |
4 | Navrkal František Bc. | 24 | Piráti | Piráti | student softwarového inženýrství | Děčín | 463 | 0,00 |
5 | Karika Karel | 55 | SZ | SZ | místostar. městského obvodu Ústí nad Labem-město | Ústí nad Labem | 218 | 0,00 |
6 | Schwarzová Michaela | 30 | Piráti | Piráti | vedoucí baristů v chráněné kavárně | Chomutov | 368 | 0,00 |
7 | Buřt Vladimír Ing. | 52 | SZ | SZ | starosta města Horní Jiřetín, krajský zastupitel | Horní Jiřetín | 767 | 0,00 |
8 | Holodňák Radek | 23 | Piráti | Piráti | student Karlovy univerzity, pořadatel kultur. akcí | Žatec | 370 | 0,00 |
9 | Vášová Renata Mgr. | 38 | SZ | SZ | ved.obch. odd.Činoherního studia města Ústí n. L. | Litoměřice | 191 | 0,00 |
10 | Přibylová Kočková Barbora | 34 | Piráti | Piráti | zahradnice, dobrovolnice, aktivistka | Ústí nad Labem | 175 | 0,00 |
11 | Končel Petr MUDr. | 58 | SZ | SZ | lékař,organizátor výzvy lékařů Úst.kraje Vládě ČR | Most | 332 | 0,00 |
12 | Weidisch Tomáš | 23 | Piráti | Piráti | pracovník pro vztahy s veřejností, propag.referent | Žatec | 110 | 0,00 |
13 | Žákovská Karolina JUDr. Ph.D. | 40 | SZ | SZ | vysokoškolská pedagožka, právnička | Ústí nad Labem | 228 | 0,00 |
14 | Charvát Vladimír | 36 | Piráti | Piráti | strojní konstruktér, radní měst. obvodu Ústí n. L. | Ústí nad Labem | 156 | 0,00 |
15 | Souček Adam | 40 | SZ | SZ | koordinátor zdravot. projektů,zastup.města Teplice | Teplice | 88 | 0,00 |
16 | Limberk Michal | 34 | Piráti | Piráti | vedoucí pracovník | Děčín | 49 | 0,00 |
17 | Svobodová Křešová Andrea Mgr. | 45 | SZ | BEZPP | starostka obce Prackovice nad Labem | Prackovice nad Labem | 47 | 0,00 |
18 | Kolešová Kateřina | 35 | Piráti | Piráti | referentka HR, administrátorka knižní databáze | Děčín | 69 | 0,00 |
19 | Musílek Martin PhDr. | 42 | SZ | BEZPP | ředitel Městského divadla Varnsdorf, zastup. města | Varnsdorf | 64 | 0,00 |
20 | Kranda Jan Mgr. | 42 | Piráti | Piráti | učitel ZUŠ, hudebník | Žatec | 114 | 0,00 |
21 | Krajčovičová Monika Mgr. | 31 | SZ | SZ | učitelka, průvodkyně | Bynovec | 50 | 0,00 |
22 | Konečný Vít | 29 | Piráti | Piráti | rastaman, barman a pořadatel koncertů | Žatec | 204 | 0,00 |
23 | Zemanová Kateřina MUDr. | 46 | SZ | SZ | lékařka | Most | 93 | 0,00 |
24 | Štěpánek Zdeněk Bc. | 33 | Piráti | Piráti | IT expert | Varnsdorf | 98 | 0,00 |
25 | Hon Matěj Mgr. | 26 | SZ | SZ | konzultant pro oblast sociální politiky | Teplice | 98 | 0,00 |
26 | Maixner Jan | 32 | Piráti | Piráti | operátor plnící stanice technických plynů | Děčín | 32 | 0,00 |
27 | Globočník Petr DiS. | 33 | SZ | SZ | sociální pracovník, předseda petičního výboru | Litvínov | 140 | 0,00 |
28 | Panaš Petr Mgr. | 47 | SZ | SZ | vedoucí odboru městského úřadu,zastupitel města | Litoměřice | 104 | 0,00 |
29 | Moudrá Wünschová Irena MUDr. | 58 | SZ | SZ | lékařka, 1.místopředsedkyně Strany zelených | Ústí nad Labem | 186 | 0,00 |
30 | Rygl Milan MVDr. | 55 | SZ | SZ | veterinární inspektor, zastupitel města Štětí | Štětí | 38 | 0,00 |
31 | Hrubeš Jan Mgr. | 36 | SZ | SZ | analytik, vysokoškolský pedagog | Most | 77 | 0,00 |
32 | Kantová Jitka | 46 | SZ | BEZPP | výtvarnice,jednatelka Za záchranu kostela sv.Jiljí | Lubenec | 96 | 0,00 |
33 | Sláma Lukáš Bc. | 28 | SZ | SZ | finanční účetní | Dolní Zálezly | 23 | 0,00 |
34 | Benešová Jana | 35 | SZ | SZ | předsedkyně Zelená komunitní zahrada, z. s. | Všehrdy | 23 | 0,00 |
35 | Foltýn Miroslav | 51 | SZ | SZ | lektor systémů kvality | Klášterec nad Ohří | 35 | 0,00 |
36 | Simerská Lenka PhDr. | 40 | SZ | SZ | socioložka | Litoměřice | 69 | 0,00 |
37 | Škoda Jiří | 36 | SZ | SZ | krajský předseda Strany zelených | Ústí nad Labem | 88 | 0,00 |
38 | Hrkal Jan Ing. | 63 | SZ | SZ | technik, zastupitel města Litoměřice | Litoměřice | 72 | 0,00 |
39 | Wünschová Anna Bc. | 27 | SZ | SZ | projektová manažerka | Ústí nad Labem | 92 | 0,00 |
40 | Prošek Luděk MgA. | 38 | SZ | SZ | pedagog, umělec | Most | 93 | 0,00 |
41 | Hubertová Štěpánka Mgr. | 46 | SZ | SZ | učitelka | Klášterec nad Ohří | 29 | 0,00 |
42 | Palán David | 37 | SZ | SZ | předseda Asociace pro bezpečné potraviny, z. s. | Chomutov | 40 | 0,00 |
43 | Nepraš Karel Mgr. | 36 | SZ | SZ | botanik, popularizátor přírody Českého středohoří | Stebno | 170 | 0,00 |
44 | Žalud Jan Ing. | 38 | SZ | SZ | IT analytik | Louny | 76 | 0,00 |
45 | Holienčinová Alena Ing. | 38 | SZ | SZ | krajinná ekoložka | Žatec | 57 | 0,00 |
46 | Slámová Lenka Bc. | 30 | SZ | SZ | sociální pracovnice | Dolní Zálezly | 18 | 0,00 |
47 | Janovský Milan | 82 | SZ | SZ | energetik | Chomutov | 13 | 0,00 |
48 | Svašek Petr | 51 | SZ | BEZPP | pracovník komunitního centra | Most | 22 | 0,00 |
49 | Pácaltová Hana MUDr. | 71 | SZ | SZ | lékařka | Teplice | 35 | 0,00 |
50 | Štefánek Jan | 43 | SZ | SZ | geodet | Chomutov | 17 | 0,00 |
51 | Urik Daniel Mgr. | 30 | SZ | BEZPP | středoškolský učitel | Litvínov | 40 | 0,00 |
52 | Rychlíková Eva MUDr. Ph.D. | 69 | SZ | BEZPP | lékařka | Ústí nad Labem | 21 | 0,00 |
53 | Ištok David | 31 | SZ | SZ | řidič MHD, zastupitel města Chomutov | Chomutov | 12 | 0,00 |
54 | Tošil Jiří Bc. | 50 | SZ | SZ | manažer regionálního rozvoje | Mšené-lázně | 3 | 0,00 |
55 | Zadáková Alena Bc. et Bc. | 35 | SZ | SZ | logistik - automotive | Chomutov | 7 | 0,00 |
56 | Machuta Petr | 54 | SZ | SZ | referent investic | Litvínov | 14 | 0,00 |
57 | Khalil Rachid Ing. | 47 | SZ | SZ | soudní tlumočník | Teplice | 5 | 0,00 |
58 | Lacek Petr Ing. | 42 | SZ | SZ | programátor | Most | 2 | 0,00 |
59 | Rais Pavel | 41 | SZ | BEZPP | zemědělec, environmentalista | Bílina | 14 | 0,00 |
60 | Moravec František Ing. | 52 | SZ | SZ | středoškolský učitel, zastupitel obce Mšené-lázně | Mšené-lázně | 10 | 0,00 |