Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Olomoucký kraj > Přednostní hlasy – Svobodní+SsČR
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Olomoucký kraj
Kandidátní listina: Svobodní a Soukromníci
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Svobodní+SsČR – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Sokol Richard Ing. | 37 | 102 | 4,53 |
2 | Grygar Tomáš | 23 | 237 | 10,53 |
3 | Nepšinský Roman Mgr. | 37 | 158 | 7,02 |
4 | Dohnal Jakub JUDr. Ph.D. | 32 | 76 | 3,37 |
5 | Fraitová Jana | 71 | 73 | 3,24 |
6 | Michálková Alena | 49 | 32 | 1,42 |
7 | Hrušková Břeňová Pavla Mgr. | 37 | 84 | 3,73 |
8 | Vysloužil Miloš MUDr. | 58 | 48 | 2,13 |
9 | Otáhal Miroslav Mgr. | 41 | 59 | 2,62 |
10 | Coufal Bohuslav Mgr. | 48 | 40 | 1,77 |
11 | Dulka Radek Mgr. | 36 | 38 | 1,68 |
12 | Šimák David Bc. | 25 | 24 | 1,06 |
13 | Strouhal Martin Ing. | 51 | 26 | 1,15 |
14 | Klepač Igor | 54 | 27 | 1,20 |
15 | Herman David | 27 | 27 | 1,20 |
16 | Císař David | 38 | 20 | 0,88 |
17 | Hrubý Aleš Mgr. | 47 | 17 | 0,75 |
18 | Hyláková Veronika | 28 | 36 | 1,60 |
19 | Kusý Martin | 34 | 19 | 0,84 |
20 | Michálek Aleš Ing. | 60 | 9 | 0,40 |
21 | Buchta Jan | 28 | 10 | 0,44 |
22 | Papadopulos Panteleimon | 35 | 20 | 0,88 |
23 | Pospíšil Ivo Ing. | 63 | 14 | 0,62 |
24 | Jecu Roman | 39 | 22 | 0,97 |
25 | Konupčík Michal | 38 | 19 | 0,84 |
26 | Hermann Petr Ing. | 47 | 15 | 0,66 |
27 | Hruška Pavel Mgr. | 40 | 18 | 0,80 |
28 | Jecu Martin | 41 | 23 | 1,02 |
29 | Král Jiří Ing. | 57 | 13 | 0,57 |
30 | Hylák Jiří | 21 | 10 | 0,44 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina Svobodní+SsČR – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
31 | Matějíček Tomáš | 37 | 12 | 0,53 |
32 | Vitásková Marie Mgr. | 37 | 16 | 0,71 |
33 | Nevřela Miroslav Ing. | 51 | 9 | 0,40 |
34 | Chmelík Kamil | 30 | 27 | 1,20 |
35 | Sklenář Tomáš Bc. | 28 | 13 | 0,57 |
36 | Potěšil Pavel Bc. | 23 | 15 | 0,66 |
37 | Cigánková Hana Bc. | 34 | 11 | 0,48 |
38 | Pospíšil Vít Ing. | 28 | 10 | 0,44 |
39 | Linhart Miloš | 45 | 16 | 0,71 |
40 | Sedlář Antonín Ing. | 73 | 6 | 0,26 |
41 | Rýznarová Šárka Mgr. | 41 | 16 | 0,71 |
42 | Steiger Filip | 27 | 28 | 1,24 |
43 | Musil Vladislav | 52 | 10 | 0,44 |
44 | Strouhalová Ivana MUDr. | 49 | 22 | 0,97 |
45 | Vážanský Jaroslav | 59 | 5 | 0,22 |
46 | Špunda Libor | 37 | 16 | 0,71 |
47 | Menoušek Jaroslav | 34 | 9 | 0,40 |
48 | Ryšlinková Lenka | 48 | 9 | 0,40 |
49 | Pracný Petr Ing. | 62 | 6 | 0,26 |
50 | Špitálský Jiří Ing. | 44 | 10 | 0,44 |
51 | Králová Dana Mgr. | 58 | 15 | 0,66 |
52 | Stodůlková Pinďurová Zuzana Mgr. | 36 | 11 | 0,48 |
53 | Hošek Radovan Ing. | 47 | 16 | 0,71 |
54 | Nagy Bořek Ing. | 41 | 18 | 0,80 |
55 | Břeňová Anděla | 61 | 1 | 0,04 |
56 | Jandová Kateřina | 44 | 11 | 0,48 |
57 | Chromek Lukáš Ing. | 30 | 7 | 0,31 |
58 | Staviař Martin Ing. | 32 | 11 | 0,48 |
59 | Rozehnalová Ladislava Ing. | 66 | 3 | 0,13 |
- | - | - | - | - |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 2 250
Zpět: Olomoucký kraj