Úvod > Zastupitelstva krajů 2016 > Výsledky hlasování – výběr území > Okres Uherské Hradiště > Přednostní hlasy – KSČM
Volby do zastupitelstev krajů konané dne 7.10. – 8.10.2016
Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Uherské Hradiště
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
1 | Mařák Ivan Ing. | 54 | 766 | 17,29 |
2 | Badinková Eva Ing. Bc. | 49 | 166 | 3,74 |
3 | Lapčík Vítězslav Ing. | 51 | 550 | 12,42 |
4 | Kučera Jaroslav Ing. | 69 | 70 | 1,58 |
5 | Foltýnová Anna | 48 | 54 | 1,21 |
6 | Srncová Kateřina Ing. | 34 | 40 | 0,90 |
7 | Varga Jiří Ing. | 61 | 26 | 0,58 |
8 | Lovecká Věra Mgr. | 53 | 237 | 5,35 |
9 | Čejka Josef JUDr. | 67 | 20 | 0,45 |
10 | Pěnčíková Marie Ing. | 36 | 41 | 0,92 |
11 | Místecký Vladimír | 64 | 8 | 0,18 |
12 | Jemelková Miroslava | 58 | 29 | 0,65 |
13 | Procházková Pavlína | 40 | 9 | 0,20 |
14 | Kroča Pavel Ing. | 57 | 318 | 7,18 |
15 | Jurišová Jana | 34 | 14 | 0,31 |
16 | Juřena Ivan | 44 | 1 | 0,02 |
17 | Snopek Lukáš Ing. | 27 | 107 | 2,41 |
18 | Polášek Petr Ing. | 52 | 5 | 0,11 |
19 | Remeš Stanislav | 64 | 24 | 0,54 |
20 | Kostka Michal Bc. | 27 | 32 | 0,72 |
21 | Margetík Tomáš Ing. | 30 | 54 | 1,21 |
22 | Krejčí Magda | 49 | 2 | 0,04 |
23 | Krahula Evžen Mgr. | 59 | 12 | 0,27 |
24 | Hlobilová Zdeňka | 60 | 10 | 0,22 |
25 | Panáček Ondřej | 28 | 54 | 1,21 |
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 2
Kandidát | Přednostní hlasy | |||
---|---|---|---|---|
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly | věk | abs. | v % |
26 | Bazalková Dáša | 69 | 19 | 0,42 |
27 | Tomšů Miroslav | 23 | 9 | 0,20 |
28 | Šuránková Julie | 59 | 43 | 0,97 |
29 | Koňařík Vlastimil | 38 | 14 | 0,31 |
30 | Jordák František Ing. | 68 | 11 | 0,24 |
31 | Procházka Jaroslav RSDr. | 65 | 0 | 0,00 |
32 | Blažek Antonín JUDr. | 37 | 128 | 2,89 |
33 | Sýkorová Zbyňka | 69 | 3 | 0,06 |
34 | Stojan Antonín | 60 | 8 | 0,18 |
35 | Lažová Adéla | 21 | 9 | 0,20 |
36 | Šoustek Martin | 44 | 41 | 0,92 |
37 | Oplatek Jiří Ing. | 66 | 0 | 0,00 |
38 | Rafaja Radomír | 72 | 5 | 0,11 |
39 | Kuchařík Bohumil Ing. | 53 | 1 | 0,02 |
40 | Basovník Vlastimil Ing. | 54 | 44 | 0,99 |
41 | Červík Luděk | 65 | 2 | 0,04 |
42 | Lysák Václav | 21 | 15 | 0,33 |
43 | Ovečková Jaroslava | 42 | 12 | 0,27 |
44 | Koníček Vladimír RNDr. | 52 | 156 | 3,52 |
45 | Krpal František Mgr. | 65 | 44 | 0,99 |
46 | Vlček Stanislav | 65 | 5 | 0,11 |
47 | Mecerod Jiří Mgr. | 70 | 4 | 0,09 |
48 | Slunečková Hana | 48 | 14 | 0,31 |
49 | Berka Miroslav | 59 | 57 | 1,28 |
50 | Zrník Radim | 53 | 8 | 0,18 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 4 428
Zpět: Okres Uherské Hradiště