Elections to regional councils held on 7.10. – 8.10.2016

Preferential votes for candidates

Region: Stredocesky kraj

District: Nymburk

Municipality: Milovice

Ward: 4

List of candidates: Komunisticka strana Cech a Moravy

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates KSCM – a part 1

Preferential votes for candidates – List of candidates KSCM – a part 1
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
1 Stefek Zdenek Ing. 41 0 0,00
2 Cinka Ivan Mgr. 59 0 0,00
3 Dovolil Josef Ing. 59 0 0,00
4 Melsa Vaclav 47 0 0,00
5 Fialova Jirina 66 0 0,00
6 Coufal Zbynek Ing. 62 0 0,00
7 Svoboda Jiri RSDr. 64 1 11,11
8 Hubeny Pavel 62 0 0,00
9 Milata Zdenek Mgr. 36 2 22,22
10 Peska Ladislav RNDr. 58 0 0,00
11 Kudrna Lubos MVDr. 55 0 0,00
12 Skorpik Martin Ing. 54 0 0,00
13 Hala Josef RSDr. 63 0 0,00
14 Cechova Humpolcova Tereza Mgr. Ing.
Ph.D.
29 0 0,00
15 Sediva Krulisova Jana 44 0 0,00
16 Bechynska Dana Ing. 61 0 0,00
17 Nekovarova Zuzana 53 0 0,00
18 Krajdl Martin 36 0 0,00
19 Krejcova Marie 58 0 0,00
20 Posolda Pavel Ing. 57 0 0,00
21 Kvac David Ing. 35 0 0,00
22 Chaloupkova Petra 41 0 0,00
23 Carvan Rudolf Bc. 60 0 0,00
24 Jetensky Pavel Ing. 63 2 22,22
25 Machalek Jan Ing. 26 0 0,00
26 Brich Karel 40 0 0,00
27 Lahodova Magdalena Dr. Ing. 45 0 0,00
28 Fidler Rudolf 42 1 11,11
29 Havelka Jindrich Mgr. DiS. 42 0 0,00
30 Simkova Ladislava 31 0 0,00
31 Turansky Karel 21 1 11,11
32 Grospicova Alena 59 0 0,00
33 Kupsky Zbysek 44 0 0,00
34 Koucky Marek 22 0 0,00
35 Kviz Petr 34 0 0,00

Table: Preferential votes for candidates – List of candidates KSCM – a part 2

Preferential votes for candidates – List of candidates KSCM – a part 2
Candidate Preferential votes
serial
number
surname, first name, degrees age No in %
36 Lajsek Tomas 35 0 0,00
37 Hrosova Marie Mgr. CSc. 62 0 0,00
38 Urban Jiri Bc. 46 0 0,00
39 Karger Zdenek JUDr. 52 0 0,00
40 Vojtiskova Jaroslava 54 0 0,00
41 Hejduk Stanislav 60 0 0,00
42 Stradiot Jaroslav 34 0 0,00
43 Maly Lukas 37 0 0,00
44 Franta Bohumil 51 0 0,00
45 Pavlikova Katerina 42 0 0,00
46 Grygarova Lenka Bc. Mgr. 48 0 0,00
47 Grunbauer Jiri Ing. 61 0 0,00
48 Stankova Bohumila 52 0 0,00
49 Lhota Jan 52 0 0,00
50 Dostalkova Jolana 42 0 0,00
51 Mrazova Blanka 51 0 0,00
52 Hlinkova Miroslava 55 0 0,00
53 Konicek Alexandr 52 0 0,00
54 Houdek Pavel Ing. 58 0 0,00
55 Skala Karel 74 0 0,00
56 Ryzakova Ilona 54 0 0,00
57 Hronikova Eva 61 0 0,00
58 Sedo Jozef 42 0 0,00
59 Cizek Jiri 49 0 0,00
60 Kukla Josef Mgr. 52 0 0,00
61 Dunik Vladimir 59 0 0,00
62 Sova Josef Bc. DiS. 43 0 0,00
63 Podhorsky Boris 45 0 0,00
64 Thuma Zdenek 58 0 0,00
65 Zima Vladislav Ing. 60 0 0,00
66 Andrs Petr RSDr. 66 0 0,00
67 Vyroubal Evzen 64 0 0,00
68 Vitek Karel Ing. CSc. 64 0 0,00
69 Hadek Jan Ing. CSc. 61 0 0,00
70 Sacek Ctirad 64 0 0,00

Total votes for the selected party and territory:  9

Back: Ward 4


Data sourcewww.volby.cz
Originalvolby.cz/pls/kz2016/kz351
Page generated on19/01/2022 23:24:14
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat     Mobil version

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.